Реклама / Ads
7| 3336 |25.10.2022 НОВИНИ

Тенчо Тенев ще съди Демерджиев. Някой го лъжел

.
Работех 10 години с началниците на РПУ-тата в София и знам колко са сериозни и отговорни. Сменени бяха доста колеги на територията на страната, които работеха добре при предишните избори. Това е необяснимо. Някой дава лъжлива информация на министъра и той не може да оцени правилно хората, които работят в системата на МВР.
 

Това заяви пред Българското национално радио Тенчо Тенев, който е бивш началник на “Пътна полиция“ към СДВР.

 

Той посочи още, че ще съди министър Демерджиев.

 

“Колежката от V –то РПУ, под чието ръководство беше заловен Георги Семерджиев, прегазил с колата си две млади жени на бул. "Черни връх“, не вярвам да е осъществявала чадър и да липсва контрол.  На него му беше направен обиск, след който бяха открити големи количества наркотици, беше съставена преписка и всичко беше дадено на прокуратурата“, допълни той. 

 

По думите му началникът на районно управление не може да стои до 400 души и да следи какво прави всеки от тях. 

 

“Не мисля, че директорът на СДВР е човекът, който предлага новите началници на РПУ-та”, допълни той. 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2283 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 1| 2245 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 4| 2408 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 2338 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads