Цачева доближавала Трайков до балотаж

Трайчо Трайков
Трайчо Трайков
НОВИНИ 8 7289

Кандидатурата на ГЕРБ за президент Цецка Цачева е приближила още повече Трайчо Трайков до балотажа, заяви във Варна Найден Зеленогорски, председател на Предизборния щаб на Реформаторския блок и заместник-председател на „Движение България на гражданите“.

Според коментара му ГЕРБ заложи на строго партийна кандидатура, докато Реформаторския блок издигна граждански кандидат. Останалите политически сили също разчитат на партийни лица.

 

Според мен стратегията на РБ е по-успешна и ще ни изведе на балотаж, заяви Зеленогорски, изразявайки увереност, че Трайчо Трайков и ген. Събев са дясната кандидатпрезидентска двойка: "Всички хора, които подкрепят дясната визия за развитието на България ще дадат доверието си за двойката на реформаторите."

Коментари 8

Този коментар е блокиран.

Една наистина добра новина! И логична. Дървов, прав си.

Трайков е единствената смислена кандидатура

Слава Богу, че десният избирател като мен и семейството ми, вече имаме избор - Трайчо Трайков и не се налага да гласуваме за "по-малкото зло"!

Трайчо Трайков е някак си най-близо до единствения нормален български президент - г-н Плевнелиев. Линията на президента Плевнелиев - по-близо до цивилизацията и по-далеч от дивашкия евроскептицизъм - може да бъде продължена единствено от Трайчо Трайков.

Капича Капича преди 5 минути
Този коментар е блокиран.

Вашият Трайчо и вие ще пиете по една студена вода? Обзалагам си, че до балотаж изобщо няма да припари.

На тези избори гласувам "Само не ГЕРБ". Лошото е, че Трайков обяви, че подкрепя ГЕРБ на втори тур, т.е има съмнение че и той е от съпричастен към мафията Борисов-Пеевски.

Вход / Регистрация

Въведете имейл адреса си. Ще получите код за потвърждение.