Многократно до сега съм имал възможност чрез медиите предварително да обявя как ще гласувам при избора на омбудсман. Днес направих своя вот и го споделям с всички вас. Това обяви председателят на ПГ на ГЕРБ Цветан Цветанов в профила си във "Фейсбук".
Към публикацията е прикачена снимка, от която става ясно, че Цветанов е гласувал в подкрепа на това досегашният омбудсман Константин Пенчев отново да заеме поста.
Изключително странен избор. Така се търсят служби на хора, които са заслужили или обратно - станали са неудобни. За БСП е добре - доказва, че още съществува. За РБ - че ще спре да съществува. За ГЕРБ - ще видим наесен. Още един такъв гаф и ще бъде първата загуба на Бойко. А м.б. няма вече нужда от нови гафове.
Поредният камуфлаж на ОСЪДЕНО лице на две инстанции(върнато дело след нечовешка пресия върху две от съдийките)...
БЕЗ политическа договорка Мая посмъртно нямаше да стане общ.защитник!!! И то след нареждане от ментора Б.Б...!!!Другото-смях в залата..!!!!!
Цв.Цв.е тотално компрометиран и каквото и да направи,хората гледат на това лице с присмех...!!!!
Поредният камуфлаж на ОСЪДЕНО лице на две инстанции(върнато дело след нечовешка пресия върху две от съдийките)...
БЕЗ политическа договорка Мая посмъртно нямаше да стане общ.защитник!!! И то след нареждане от ментора Б.Б...!!!Другото-смях в залата..!!!!!
Цв.Цв.е тотално компрометиран и каквото и да направи,хората гледат на това лице с присмех...!!!!
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.