По информация на БНТ тя е убила рожбите си по особено жесток начин. Жертвите са на 3 и 5 години.

Сигналът за извършеното престъпление е подаден в 17:30 ч.

Жената от няколко месеца е работила като касиерка в училище, бащата е горски служител, съобщават още от БНТ.