Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 6705 | НОВИНИ

Убития велосипедист във Варна е талантливият балетист Мартин Чикалов

Мартин Чикалов
Мартин Чикалов
Велосипедистът, който почина в болница, след като беше блъснат от БМВ до входа на морската градина до Летния театър във Варна е Мартин Чикалов - млад и талантлив балетист от Държавна опера - Варна.
 

Негови приятели написаха във фейсбук, че семейството му няма необходимите средства, за да изпрати детето си в последния му път. Затова при входа на Операта, до охраната, е поставена кутия за събиране на средства за погребението.

 

Инцидентът стана на 10-и септември, малко след 19.30 часа. По данни на полицията варненско БМВ помело велосипедиста, а шофьорът избягал. Автомобилът е намерен със счупено предно стъкло от сблъсъка с младия мъж. Няма данни полицията да е задържала шофьора-убиец. По случая е образувано предварително производство срещу неизвестен извършител.

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Започва Световното по волейбол във Варна, нашите залагат на волята и публиката 0| 5095 | Започва Световното по волейбол във Варна, нашите залагат на волята и публиката Шофьор блъсна велосипедистка на входа на Борисовата градина 3| 4210 | Шофьор блъсна велосипедистка на входа на Борисовата градина Откриха тялото на второто момче, удавено на вълнолома във Варна 0| 5102 | Откриха тялото на второто момче, удавено на вълнолома във Варна Продължава издирването на децата, паднали в морето от вълнолома във Варна 0| 4798 | Продължава издирването на децата, паднали в морето от вълнолома във Варна

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads