"Да са разбрали, че от тях зависи управлението през следващите 4 г. Един мандат от 4 г. не е достатъчно, но не е малко, сега е време да разберем какво е демокрация. Технологията няма значение. Който както иска да гласува, но да гласува", призова Григорова.