Събота, 16 Декември 2017, 03:26
Frognews
0| 2733 |24.11.2017

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27 ноември – 01 декември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община ВИТОША  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Подграмада, Проф. Илия Йосифов, ул.Подграмада;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, Местност Киноцентъра, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, ул.Мати Болгария;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: 10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Тончо Жечев;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бъкстон, Майстор Алекси Рилец /664/, Мур, Околовръстен Път, Петър Папакочев, Родопски Извор;

На 27.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София: 10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Проф.Любомир Пипков, Проф.Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бъкстон, Ген. Суворов, Юнашка Песен;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мърчаево: Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Толумска, Цар Симеон I/Кост.Темелков/;

На 29.11.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Александър Пушкин, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Маломир, Местност Гърдова Глава, Панорамен Път, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Чукар;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Велики Прелом, Деспот Слав/Дим.Сурлев/, Купените, Мадара, Никола Петков/П.Напетов/, Пелистер, Преки Път, Цар Борис III;

На 01.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Беловодски Път, Бялата Чешма, Синята Скала;

Община ВРЪБНИЦА  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Надежда 5;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч.; 12:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Връбница-2;

На 27.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Лютиче;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  София: Надежда 6;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: 275-та/Обеля/, 3020-та/Връбница/, 362-ра/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб.Класа/, Иван Дим.Ненов, Справедливост/Червени Ескад;

На 30.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: 3019-та/Връбница/;

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 28.11.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София: Инж.Иван Иванов, Позитано, Три Уши/Адалберт Антонов/;

На 30.11.2017 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Зайчар, Царибродска/Никола Шопов/;

Община ИЗГРЕВ  

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Изток;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Климент Охридски;

Община ИСКЪР  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 2;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 1, Дружба 2;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 2;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 2, Дружба 2, Полковник Христо Арнаудов;

Община КРАСНО СЕЛО  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Македония;

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 Кв.28;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров;

На 28.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./   На 01.12.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Бухово: 1 Май;

 София: 1-ва, Іі-648, Кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Боримечката /Кремиковци/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бузлуджа, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Вачова /Челопечене/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Георги Бенковски /Кремиковци/, Гилица /Ботунец 1/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Здравец /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Михаил Гелев /Челопечене/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Оборище /Кремиковци/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панайот Волов /Кремиковци/, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, ПИ 129002/Челопечене/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Ридо /Челопечене/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Свобода /Ботунец 1/, Септемврийци /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, ул.Радивоя, УПИ I-145а, Кв.18, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе, Шопска /Ботунец 1/, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/;  Челопеч: Александър Стамболийски;  Челопечене: Втора;

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Черни Връх;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Миджур;

Община ЛЮЛИН  

На 27.11.2017 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  София: Люлин 5;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч.; 12:15 - 16:30 ч./ -  София: Люлин;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: жк.Люлин;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 7;

На 30.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 4;

Община МЛАДОСТ  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост;

На 28.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Горубляне: Улискър;

Община НАДЕЖДА  

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Надежда 4;

Община ОБОРИЩЕ  

На 27.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Велико Търново/Г.Г.Деж/;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Ситняково/Хр.Кабакчиев/;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Княз Александър Дондуков;

На 01.12.2017 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  София: Врабча/Янко Забунов/;

На 01.12.2017 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  София: Дунав;

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Мало Бучино: Малобучински Път/Ман.Дол/, Рила;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: 1-ва, 68134.3927.40 М.Средни Рид, Бор, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Липа, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, Малина / Симеоново, Малобученски Пътупи XV-133кв.7, Малобучински Път, Медвен/Маргарита Георгиева/, Местност Манилов Дол, Местност Суходол, Местност Суходолско Землище, Овча Купел, Суходол, Суходолски Път, УПИ-X-153 Кв.3, Филиповци;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ.;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Македония, Паскал Тодоров, Рачка;

Община ПАНЧАРЕВО  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, В.З Ярема Имот 248 Кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, В.З. Ярема ул.9-та, Вилна Зона Ярема, Местн.Елата, Местн.Ковачки Кошари, Местн.Пържови Кошари, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Ххіі, Ярема/20та/;

На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид Пи1, В.З.Ярема Поз Имот 4;

На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Плана: Махала Велчева, Местност Елата;

На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема УПИ XXII-176 Кв.23, Ярема;

На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  София: 1-ва, 2-ра/278/, Климент Охридски;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: 113043, Язовир Искър;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Пасарелски Язовир;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./   За периода 28-01.12.2017 г. /09:45 - 17:00 ч./   На 30.11.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 29.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  София;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Герман: 979 /Vіі-123/, В.З.Лозето М.Терасите Пл.804, Вилна Зона Лозето, Старият Път, УПИ Vіі-86а, 86б Кв.3 М.Лозето, УПИ Х-129 М.Лозето;

 Панчарево: В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, XVI-358, Акация/В.З.Беликата/, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Липа/В.З.Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Парцел XIV Кв.30;  София: І - 817, Кв.24а, Акация, Беликата, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 Кв.13;  Кокаляне: Александър Генков/Г.Панков/, Вец Кокаляне;

На 29.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 22-ра, Васил Левски/9 Септември/, Димитър Пенев/Ст.Младенов/, Елин Пелин/Ленин/, Ленището/Малчика/, Руджери/В.Коларов/, Самоковско Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Резбарска;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Сухата Река 22а Вх.А;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл.15 Вх.А;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Левски Зона Г;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл.10 Вх.Г;

На 01.12.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл.10 Вх.Е;

Община СЕРДИКА  

На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Сливница;

Община СЛАТИНА  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Гео Милев 1 Бл.3;

На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Георги Пеячевич, Ситняково/Хр.Кабакчиев/;

На 29.11.2017 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  Горни Богров: 16448.7840.19;

На 29.11.2017 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София: 68134.6001277 /Сточна Гара/, Бесарабия, Иларион Драгостинов, Калиманци, Попова Шапка/Станка и Любен;

На 30.11.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София: Акад.Никола Обрешков/Ф.Козо, Христо Чернопеев;

Община СРЕДЕЦ  

На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Цар Иван Асен II;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Мизия;

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Васил Левски;

 София: Патриарх Евтимий;

На 02.12.2017 г. /09:00 - 19:00 ч./ -  София: Народно Събрание, Народно Събрание;

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 8-ми Декември, Дъбница, Стеф Младенов;

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 02.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 8-ми Декември, Дъбница, Дървенишка Река, Климент Охридски, Стефан Младенов, Студентски Град;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 8-ми Декември, Дъбница, Дървенишка Река, Стефан Младенов, Студентски Град;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Дъбница, Дървенишка Река, Стефан Младенов;

Община ТРИАДИЦА  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: „Позитано“, Княз Борис I;

На 28.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Нишава/Георги Аврамов/;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  София: Стрелбище;

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 01.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Храбърско;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Гурмазово: Гурмазовско Шосе, УПИ II-021103 Кв. 43;

На 27.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Божурище: Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XXII-133, Кв.4, Явор, Янтра;

На 27.11.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Хераково: УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, Хан Кубрат;

На 28.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Божурище: Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Кв.15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ VII Кв.25, УПИ ХХV-254, Кв.43, Христо Ботев;

На 28.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Божурище: Атон, Далия, Еделвайс, Искър, Рила, Стара Планина;

На 28.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Божурище: Витоша, Георги Бенковски, Отец Паисий, Ягода;

Община Ботевград  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Трудовец: Георги Попиванов, Републиканска, Христо Ботев, Цар Симеон I;

На 27.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Литаково: Димитър Икономов, Калето (Сашка), Коцо Докуленски, Писана, Свобода, Спас Соколов, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Шести Септември (9-ти Iх);

На 27.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 28.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 28.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 28.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград: Тп;

На 29.11.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Армеец, България, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа;

На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070;

На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол;

На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: До Сграда ТКЗС, Стефан Караджа;  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин;  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка;  Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница;  Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда На Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика;

На 29.11.2017 г. /09:45 - 14:15 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;

 Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008;

На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Воденицата, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Казармен, Курорт Зелин, М.Воденицата, Паркинг, Саранск, Стара Планина, Темуша, Трети Март, Широко Ливаде;

Община Горна Малина  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Макоцево;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Горна Малина: 11-та*, I-215 Кв.12, IV-164, Кв.6, XIII-462, Кв.40, XVII-886 Кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, Осемнадесета, П-Л Хііі-18, Кв.29, Парцел 9 Кв.25, ПИ 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 Кв.92, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ Iх Кв 14, УПИ VI-827, Кв. 90, УПИ XIII-52 Кв. 3, УПИ Іі-405, Кв.55, УПИ Х -519 Кв.8, УПИ ХVіі-315, Кв.29, УПИ Хі -Общ, Кв.14, УПИі-262 Кв.20, Четринадесета, Шеста, Юг;

На 29.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина;

 Богданлия: , XXIII-45, Местн.Богдалия Кв.17, ПИ 097010, УПИ IV-35, Кв.20;  Доганово: II-000369, Кв.1, М.&Quot;Могилата&Quot;, І Кв.34, Местн.С.Доганово, УПИ IX-304, Кв.26, УПИ Іі-230, Кв.44, УПИ Ххіі-357, 358, Кв.8;  Караполци: V-39, Кв.3, XI, Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1;  Огняново, Общ. Елин Пелин: І-282, Кв.9, Кв.32, УПИ.XIV-148, ПИ 046001, УПИ ХV-283, Кв.16;

На 29.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Лесново: 068012, IV-523 Кв.19, X-568 Кв.17, XXI-248, Кв.62, Втора, Двадесета, Кв.16, Петдесет и Втора, Петдесета, Седма, Уо С.Лесново, УПИ Х-525, Кв.19, ХIV-164 Кв.53, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;

На 01.12.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Горна Малина;

Община Долна баня  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна;

Община Елин Пелин  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Доганово: УПИ Ххіі-357, 358, Кв.8;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново: 068012, XXI-248, Кв.62, Втора, Петдесета, Четиридесет и Девета;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С.Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Лесново: 068012, XXI-248, Кв.62, Втора, Петдесета;

 Голема Раковица: XXIV-81 Кв.2, П-Л ІV-73, Кв.1;

 Лесново: Втора, Четиридесет и Девета;

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: II-242, Кв. 6а, III-242 Кв 6а, Битов Комбинат, Искър, Керамик, Левски, Марица, Райна Княгиня, Спартак, Топола, Цар Симеон;

 Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Георги С.Раковски, Здравец, Искър, Керамик, Левски, Новоселци, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Спартак, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър;

 Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле;

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна;

Община Етрополе  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лъга;

На 28.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол;  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец Кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, Кв.5;  Равнище: I Кв.29, XVII-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8;

На 28.11.2017 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Джурово: Махала Камилче;

На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Акация, Бенковски, Васил Левски, Георги Антонов, Георги Димитров, Девети Септември, Кирил и Методи, Марийка Гаврилова, Оборище, Партизански;

На 30.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх;

 Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби;

На 30.11.2017 г. /08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци;  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4;  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110;  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица;  Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;

Община Златица  

На 29.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Златица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Велко Болчев, Георги Бенковски, Златишко Поле, Иван Вазов, Йордан Йовков, Македония, Опълченска, Площад Македония, Свети Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Харалампи Самарджиев;

Община Ихтиман  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино;

На 28.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Веринско: 000182, ул.13, УПИ IX-23, Кв.13, УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ ХVіі-131, Кв.6;

На 28.11.2017 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино;

На 29.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица;  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;  Мирово, Общ. Ихтиман;

 Стамболово, Общ. Ихтиман;

На 29.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман;

На 29.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;

На 30.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Веринско;

 Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв.145, УПИ IV - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 30.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: Шести Септември;

На 01.12.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8;  Ботевград: Хан Крум;  Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а;  Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо;  Джамузовци;  Пановци: 22;

На 01.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Вакарел: П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо;

На 01.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бърдо: УПИ №113 Кв.№25а;

 Мечковци: УПИ Vііі-89, Кв.3;

Община Копривщица  

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривщица: Брайко Енев, Георги Салчев, Дончо Ватах Войвода, Дядо Либен, Иван Бората, Извън Регулация, Петко Шипочинов, Хаджи Ненчо Палавеев;

Община Костенец  

На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина Сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Явор;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Малина, Петър Берон, Родопи;

Община Костинброд  ;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд: IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци;

На 28.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Опицвет: VII-92, Кв.24;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Чибаовци: XIV-204, Имот 111.10, ПИ 038151;

На 29.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Чибаовци: 101.146, М.Разкръсте, ПИ 101, ПИ 266;

На 30.11.2017 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Петърч: Атанас Гълъбов, Блато, Васил Левски, Вит, Витан, Витоша, Дунав, Камчия, Ком, Мир, Мусала, Пирин, Струма, Тополница, Шипка, Шопска Комуна;

Община Мирково  

На 29.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Карлиево;

Община Правец  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Видраре: Махала Кленака, Махала Свин Дол, Махала Сечковци;

 Калугерово, Общ. Правец: Махала Свин Дол, Махала Трънето;

На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110;

На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Разлив: Махала Маргинска;

Община Самоков  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ.Самоков;  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, Пп II, Кв.58;  Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков;  Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III;  Самоков: К.К. Боровец, ПИ №65231.919.110, Пред Квл, К.К. Боровец, ПИ №65231.919.86, Пред Бчк, Курорт Боровец, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче;

На 27.11.2017 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков: Гр. Самоков, ул. Рилска Малина Тп Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Преспа, Рилска Малина, Ястребец;

На 27.11.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: България, Възраждане, Георги Сава Раковски, Иван Доспевски, Неофит Бозвели, Проф. Васил Захариев, Хаджи Димитър;

На 27.11.2017 г. /15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков: Цар Борис III, Ястребец;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Житна Чаршия, Иван Вазов, Искър, Македония, Софроний Врачански, Търговска;

На 28.11.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./   На 29.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Македония, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Софийско Шосе, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор;

На 28.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доспей;

На 28.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков: Преспа;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Грънчар, Македония;

На 01.12.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков: Софийско Шосе, Христо Максимов;

На 01.12.2017 г. /15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков: Грънчар, Софийско Шосе;

Община Своге  

На 01.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Луково;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 17:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:45 - 17:00 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Дружба, Махала Криви Лаг, С.Бов Мтп Скакля, Скакля;

 Заселе: III-150, Кв.22, III-66, УПИ XXVII-13, Кв.21;

 Зимевица;

На 29.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:15 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гинци: Местност Петрохан;

На 29.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, ХI-59, 60, Кв.9;  Добравица;  Добърчин;  Завидовци;  Искрец: I-133, Кв.21, VІІІ-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен;  Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце;

На 29.11.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Брезе, Общ. Своге;

На 29.11.2017 г. /10:15 - 15:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бракьовци;

На 30.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Церово, Общ. Своге: Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, Мах.Гламек, Неофит Рилски, Тодор Каблешков, Хан Аспарух;

На 30.11.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Своге: Орлин;

На 30.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Лесковдол: Общ.Своге Мтп Размерица;

Община Сливница  

На 29.11.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Александър Стамболийски, Клокотница, Кочо Честименски, Михаил Георгиев Кенин, Оборище, Петко Славейков, Спартак, Три Уши;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Сливница, Сливница, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Априлов, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Гургулят, Капитан Радко Димитриев, Михаил Георгиев Кенин, Паисий Хилендарски, Шейново, Юрий Гагарин;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Гео Милев, Еделвайс, Искър, Хан Кубрат;

 

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Гулянци  

На 27.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 28.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 29.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 30.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 01.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 02.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Крета, Общ. Гулянци: А.Стамболийски, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Габър, Дунав, Качица, Люляк, Хаджи Димитър;

Община Долна Митрополия  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море;

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин;  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Божурица;

На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Долна Митрополия: Заводска, Зърнобаза;

Община Долни Дъбник  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник: Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев;

На 28.11.2017 г. /12:15 - 13:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ал Стамболийски, България, В Априлов, В Левски, В Петлешков, Велчова Завера, Г Бенковски, Г.М.Димитров, Ген Скобелев, Гео Милев, Д.Дебелянов, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, Никола Петков, Общ.Пд Нефт и Газ, П Волов, П.К.Яворов, Радецки, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Янчев;  Ясен, Общ. Плевен: 87597.403.101, V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, Жп Блок, Жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, М-Ст Над Село, Местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю.А.Гагарин, Янко Сакъзов;

На 28.11.2017 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: V-444, Вила, Витоша, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Тод. Христов, Катя Попова, Кирил и Методий, Локомотив, М-Ст Над Село, Местност Лъката, Никола Тинков, Петко Р. Славейков, Слави Алексиев, Сопот, Тимок, Тодор Митранов, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ас Златаров, Бачо Киро, Брацигово, Ген Ганецки, Генерал Тотлебен, Гурко, Иван Вазов, Илия Бешков, Ламби Кандев, Николай Ракитин, Рила, Хан Омуртаг, Христо Ботев;

На 29.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ас Златаров, Ген Ганецки, Ст.Заимов, Стара Планина, Тодор Каблешков, Цоню Матев, Явор;

Община Искър  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Балчик, Бр Миладинови, Кирил и Методий, Маркс, Първи Май, Стоян Заимов, Тунджа, Урал, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански;

Община Кнежа  

На 27.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра;

 Кнежа;  Лазарово: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин; Търнак: 9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, Местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Лазарово: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин;

Община Левски  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра;

 Левски, Общ. Левски;

На 28.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров;

На 30.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море, Янтра;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю.А.Гагарин;  Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра;  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов;  Одърне: 9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов;

Община Никопол  

На 28.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Асеново, Общ. Никопол: Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Първи Май, Трети Март, Христо Ботев, Чавова;  Дебово: 1-ви Май, Ал Константинов, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, Борис Стефанов, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Г Биков, Г Димитров, Г С Раковски, Гоце Делчев, Д Благоев, Д Чинтулов, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кр Сарафов, Лиляна Димитрова, Любен Дочев, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П.Берон, Петраки Ангелов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Росица, Сан Стефано, Сл Алексиев, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Страхил Войвода, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка;

На 28.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч./   На 30.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Жернов: Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра;  Муселиево: Арда, Беласица, Бенковски, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Витоша, Г Димитров, Гео Милев, Д Благоев, Дунав, Ив Вазов, Искър, Кирил и Методий, Л Герганов, Л Димитрова, Люлин, Малчика, Марица, Местн.Кантона, Местност Долни Върби, Н Рилски, Огоста, П Симеонов, Паисий, Пирин, Радецки, Раковски, Рила, Скобелев, Ст Караджа, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра;

 Никопол;

На 28.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 15:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 001006, 23-ти Септември, 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Алеко, Асен Златаров, Борис Стефанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Друмев, В Коларов, В Левски, В Петлешков, В Топалски, Вела Пеева, Велико Ваков, Витоша, Вихрен, Връх Ком, Възраждане, Г Димитров, Гео Милев, Д.Чинтулов, Евлоги Ангелов, Евлоги Димитров, Елин Пелин, Заря, Ив Вазов, Ив Винаров, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Крайна, Л Димитрова, Любен Дочев, Любен Мойсеев, Люлин, Малчика, Марийка Петракиева, Мусала, Н Й Вапцаров, Опълченска, Осъм, П Волов, П Евтимий, П Пенев, Петраки Ангелов, ПИ 1242, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Филип-Тотю, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдарци, Чапаев, Шипка, Ю.А.Гагарин;

На 28.11.2017 г. /10:15 - 15:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:45 - 14:45 ч./ -  Муселиево: Арда;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:00 ч./ -  Дебово: 1-ви Май, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, В Коларов, Вела Пеева, Г Биков, Г Димитров, Гоце Делчев, Д Благоев, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П.Берон, Пирин, Рила, Росица, Сл Алексиев, Стара Планина, Странджа, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка;

На 29.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Муселиево;

На 30.11.2017 г. /09:45 - 14:45 ч./ -  Дебово: Ал Константинов, Ангел Мушатов, Борис Стефанов, В Левски, Вит, Витоша, Г С Раковски, Д Чинтулов, Кр Сарафов, Любен Дочев, Петраки Ангелов, Райко Даскалов, Сан Стефано, Ст Караджа, Страхил Войвода, Христо Смирненски;

Община Плевен  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 Кв. 51, ІІ и ІІІ, Аврора, Беласица, Белград, Богомил, Буря, Демокрация, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Орлица, Пирин, Плевен, Русе, Сан Стефано, Сан Стефано, Срещу Кат, Стара Планина, Страцин, Тимок, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка;

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: 12-ти Август, Акд.Й.Трифонов, Батак, Вит, Воден/Жк.Л.Мишев/, Георги Кочев, Георги Кочев, Георги Кочев, Дунав, Заря, Изток, Изток, Индустриална Зона, Искър, Магнолия, Молдавия, Момин Кладенец, Момин Кладенец, Осъм /Бала Баир/, Панайот Хитов, Русе/Д-Р Бешев/, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски, Чорлу, Шести Август;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Александър Малинов, Дружба, Трети Март;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Карлово, Козлодуй, Милин Камък, Панайот Волов, Преслав;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв.15, Васил Априлов, Г.С.Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Антим Първи, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара Планина, Шейново, Юмрукчал;

На 29.11.2017 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, Вит, Въча, Гурко, Дунав, Иван Вазов, Кръстю Конов, Любен Вешков, Люлин, Осъм, Победа, Раковски, Христо Ботев;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона;

Община Червен бряг  

На 27.11.2017 г. /14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Глава: 089015, 14934, 290004, Александър Стамболийски, Братска Могила, В Коларов, Вазов, Вит, Витоша, Вола, Г Димитров, Гео Милев, Дружба, Дунав, Ивайло, Искър, К-Н Петко Войвода, Кресна, Л Каравелов, Леденика, Ленин, Лютибродска, М Палаузов, Малчика, Марица, Мир, Момина Сълза, Надежда, П Берон, Покрайна, Пролет, Първи Май, Рила, Сакар, Ст Планина, Сторгозия, Странджа, Тракия, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Янтра;

 Койнаре: А.Константинов, Ал.Матросов, Ангел Кънчев, Бето Петров, Вела Пеева, Г Димитров, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Девети Iх, Дружба, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Ганов, Йордан Лютибродски, Кап Петко Войвода, Македония, Милчо Симеонов, Н.Островски, Отец Паисий, П Р Славейков, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Ст Караджа, Стара Планина, Тодор Каблешков, Тома Гергов, Цанко Церковски, Шипка, Ю.А.Гагарин;

На 27.11.2017 г. /14:15 - 15:45 ч./ -  Глава: 089015, 14934, 290004, Александър Стамболийски, В Коларов, Вазов, Вола, Г Димитров, Гео Милев, Дунав, Ивайло, Искър, Момина Сълза, Надежда, Пролет, Първи Май, Рила, Ст Планина, Сторгозия, Странджа, Тунджа, Цар Самуил, Янтра;

На 28.11.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Девенци: 000246, 1-ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, Местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;

 Чомаковци: Отвъде

 

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 30.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Банище; Бегуновци; Беренде, Общ. Земен;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: 9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Андрей Михайлов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Васил Левски, Георги Ив Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Елена Георгиева, Железна Вода, Зеленище, Зора, Йордан Стефанов, Радослав Григоров, Славянска, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Цвета Лумбарова, Чорни, Чорни, Чуряк;

На 30.11.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Брезник: Богдан Митов, Варош, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Енчо Николов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Нестор Петров, Първи Май, Цвета Лумбарова;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Васил Левски, Георги Ив Бунджулов, Елена Георгиева, Зора, Йордан Стефанов, Радослав Григоров, Славянска, Цвета Лумбарова, Чорни, Чуряк;

На 30.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Брезник: МТП Ръждавец;  Брезнишки Извор;  Велиново;  Габровдол;  Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв.22;  Горна Секирна: Местн.Валога;  Долна Секирна: Мтп&Quot;Д.Секирна&Quot;;  Душинци;  Ерул;  Кошарево;  Милкьовци;  Непразненци;  Режанци;  Садовик; Станьовци;

Община Ковачевци  

На 30.11.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 01.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лобош;

На 30.11.2017 г. /11:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Байкалско: 084033;  Буново, Общ. Кюстендил;  Дебели Лаг;  Драгомирово, Общ. Радомир;  Егълница: П-Л VI-70, Кв.8, УПИ IV, Кв 12, УПИ XII-197, 198 Кв. 28;  Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица, Махала Пириница, УПИ V-138 Кв.24, УПИ VII-69, Кв.13;  Калище: IV-278, Кв.29а, УПИ VI-260, Кв.15, УПИ ХIII-239, Кв. 20;  Углярци;

На 30.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габровдол;  Горна Врабча: Стопански Двор;  Горна Глоговица;  Дивля: Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова;  Долна Врабча;  Долна Секирна;  Еловдол: Кв.15;  Калище;  Калотинци;  Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, Кв.49, Нупи 1, Масив 1, С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка;  Косача;  Кошарево: 000339;  Мурено;  Перник: Хасково;  Радибош;  Ракиловци;  Светля;  Сирищник: УПИ ІV-494, Кв.38;  Слатино, Общ. Ковачевци;  Смиров Дол;  Чепино;

Община Перник  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига;  Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил;  Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Вискяр: Іі-253 Кв.30;  Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14;  Гоце Делчев: Ючдорушко Дере;  Зидарци;  Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино;  Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, Кв. Рудничар;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник: V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УПИII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Мах.Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник: Брегалница, Иван Рилски, Кракра Пернишки, Кресна, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Перник: Варшава, Изток, Луганск, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Улан Батор, Хавана, Ханой;

На 28.11.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Перник: Кракра, Средец;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Витановци: П-Л ІV-241, Кв.29;

На 30.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Кладница: IX-409, VІІІ-29, Кв.18, XI-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35, Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XXIX-29, Кв.20 Делта Хил, УПИ Ііі-21 Кв.20, УПИ-IX 29, ХVіі-11010, 11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец; Рударци; Студена, Общ. Перник: Пояс №1на Язовир Студена;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя;  Даскалово: Втора;  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра;  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/;  Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово;  Рударци: 1452, 3-ти Март, LXXXііі-1526 Кв.121, XVIII-1965, 1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, УПИ Х|Х, Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец;  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 02.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник: 101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Железничарска, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Отец Паисий, Раковска, Раковски, Търговска, Търговска;

 Перник: 101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Раковска, Раковски, Търговска;

Община Радомир  

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна;  Борнарево: УПИи I-066007 Кв.66;  Копаница;  Лесковец, Общ. Перник: Бившо ТКЗС;  Перник: Железничарска;  Планиница, Общ. Перник: П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1;  Радомир: Мах.Арбанас;  Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дрен: Втора, Двадесет и Трета, М.Попова Махала, Осемдесета, Осемнадесета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Сто и Девета, Сто и Осма, Тридесет и Девета, Тридесет и Седма, Тридесета, Четиридесет и Пета, Четиридесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета;

На 28.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дрен: Деветдесет и Трета, Махала Мали Дрен, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Четвърта;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кондофрей;

На 30.11.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Беланица;

 Бобораци: ІІІ - 323 Кв.26, ХVIII-136, Кв.23;

 Жедна;

 Житуша: П-Л ІV Пл.№711, Кв.56, УПИVі;

 Извор, Общ. Радомир: Кв.1, УПИ ХіV, Махала Канджулица;

 Касилаг: УПИ Ііі-230, УПИ ХіV-191;

 Кленовик: Кв.20;

 Кошарите: П-Л VII-117, Кв.18, УПИ Vііі, Кв. 17;

 Негованци: VI-355, УПИ-130 Кв.37;

 Поцърненци: Махала Калугерски Чифлик 65;

 Прибой;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;

На 01.12.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кондофрей: Общ.Радомир;

Община Трън  

На 27.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч.; 09:15 - 11:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Трън: Бор, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Кошарите, Мах.Трънски Обори, Махала Кошаре;

На 29.11.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Видрар;  Вукан: УПИ III-130 Кв.12;  Горна Мелна: 87;  Горочевци;  Докьовци;  Долна Мелна: Нупи 12;  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв.17;  Еловица, Общ. Трън;  Костуринци;  Къшле;  Лева Река;  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А;  Пенкьовци;  Радово;  Стайчовци;  Шипковица;

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Берковица: Лале, ПИ 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица ул. 1-ви Май, Раковица ул. Иглика, Раковица ул. Крайречна, Раковица ул. Криви Рог, Раковица ул. Лале, Раковица ул. Малина, Раковица ул. Мир, Раковица ул. Пролет, Раковица ул. Свобода, Раковица ул.Добри Чинтулов, Раковица ул.Панайот Хитов, Раковица ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка;

Община Лом  

За периода 27-03.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски;

За периода 27-03.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Лом: Акациева, Възраждане(2-ма Партизани, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Изгрев, Искра, Йолова Чешма, Крайна, Люлин, Лястовичка, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Подполковник Леонов, Рила Планина, Славейче, Славия, Софийска, Страхил Войвода, Физкултурна;

Община Монтана  

На 28.11.2017 г. /11:00 - 11:45 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, Извора(Б.Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г.Димитров), Цар Борис III-ти(З.Попов);

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Димитър Ерийски(Ст.Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, Извън Регулацията, Константин Фотинов, Кошарhик, Нов Живот, Одрин(Миладин Кунчев), П.А.Славков(Г.Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър;

Община Чипровци  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мартиново: Втора, Втора, Дванадесет, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Първа, Седма, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шеста;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Лука: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Балова Шума, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, Местност Верлото, Миньорска, Младост, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чипровци: 23-ти Септември, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Балканска, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Деяна Войвода, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, Калето, Ком, Михайл Шипков, Павлето (В.Коларов), Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Ропотамо, Септемврийци, Точо Войвода, Точо Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белимел: 000313, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Ловеч  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Ловеч: I Кв.2а, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дойренци: Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Велики Преслав, Дикисанска, Иларион Ловчански, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бреза, Велковска, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Изгрев, Любен Каравелов, Стоян Заимов;  Хлевене: Александър Стамболийски, Великден, Даскал Стефанов, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Тодор Печев, Трети Март;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Дойренци: Гарова;  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев;  Ловеч: Местност Липака, Местност Синан Тепе;  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 09:40 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев;  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски;

На 27.11.2017 г. /13:00 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;

 Йоглав; Ловеч: Северна Индустриална Зона;

На 27.11.2017 г. /13:20 - 13:30 ч./ -  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 28.11.2017 г. /08:15 - 08:30 ч.; 15:50 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Магильов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Резя, Селищен Дол, Средока, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шипка;

На 28.11.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Сливек;

На 28.11.2017 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:05 - 13:15 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев;  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември;  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март;  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра;

 Ловеч;

Община Луковит  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Торос: Александър Стамболийски, Градинска, Китка, Крайселска, Потока, Торос, Христо Смирненски;

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон;

На 28.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: XXІІ, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин;

 Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1;

 Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански;

 Ъглен: Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Бачо Киро, Белия Бряг, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска, Вратеник, Въло Войвода, Ген.Гурко, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Каменица, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Местност Дачовското, Мизия, Никола Вапцаров, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, УПИ ХVі-456, Кв.47, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска;

На 28.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, Местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори;

На 29.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Дъбен: Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска;

 Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 29.11.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит: Ген.Гурко, Гето Йошев, Княз Борис 1, Христо Ботев, Христо Ясенов, Цар Симеон 1;

Община Тетевен  

За периода 27-28.11.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: Мах.Зеленика, Мах.Косица;

За периода 27-28.11.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 27.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит: Ангел Крачунов;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Заводна, Нецов Дол, Павлов Дол;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Бряст, Васил Драганов, Двадесет и Трети Септември, Лальо Ненов Динов, Никола Врачев, Прогрес, Явор;

На 27.11.2017 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа; Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци;

Община Троян  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска; Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска; Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 29.11.2017 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето;

На 29.11.2017 г. /11:45 - 12:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта;

 Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Калчевска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза; Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова;

Община Угърчин  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Угърчин: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Димитър Пъшков, Мах.Шумака, Угърчинска;

На 01.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля;

Община Ябланица  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна;

На 29.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин;

На 29.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин;

На 29.11.2017 г. /16:00 - 16:10 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка;  Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Боаза, Мах.Начови Воденици, Мах.Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин;  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон;  Гложене, Общ. Тетевен: 101001;  Голяма Желязна: Дачо Михайлов;  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море;  Лесидрен: 43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Коник, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот;  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка;  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах.Съевска, Мах.Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка;

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв.27;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 11:00 - 11:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв.2;

На 29.11.2017 г. /11:00 - 11:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабино;  Голема Фуча;  Горна Козница: Местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв.23, УПИ Іх-252;  Мала Фуча: 44;  Новоселяне;

На 29.11.2017 г. /11:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 11:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабинска Река: Іх-59;

Община Дупница  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дупница: Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар Войвода;

На 27.11.2017 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, 04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М.Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220.11.35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв.17, Христо Ботев;

 Дупница: 04220.9.147, Бистрица, Свобода;

На 27.11.2017 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Самораново: 4067, Местн.Кръстките, 65245.7.846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски;

На 27.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Самораново: Местност Отовица;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Райко Даскалов, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Крайници: 39339.142.19, Арда, Васил Демиревски, Васил Левски, Възраждане, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Местност Гугугица, Младост, Одрин, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Дупница: Никола Малашевски, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Фролош;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв.21;  Бобошево: Махала Въртен Камък;  Боровец: II-259, Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв.50;  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан: №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска;  Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крайни Дол: ХIх-51;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Цървище: Махала Ореевица, Цървище;

На 29.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Дупница: 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, Местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Цар Иван Асен II, Чаталджа, Яворов;

На 29.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Васил Демиревски, Верила, Гео Милев, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Малчика, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Крайници: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Яне Сандански;

На 30.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339.117.68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански Двор, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър;

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Партизанска, Пионерска, Рила, Станке Димитров, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 03.12.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354;  Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе;  Дяково: 23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХіV;  Кременик: XXII-98, Кв.10;  Мламолово: IX-25, Кв.9, Iх-179, Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга;  Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII, Кв.39;

На 03.12.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Дупница: Софийско Шосе;

Община Кюстендил  

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 01.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Шишковци;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гърбино;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коняво;

 Копиловци, Общ. Кюстендил;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кадъница, Кирил и Методий, Ленин, Махала Бански Мост, Махала Славейкова, Махала Софийско Шосе, Махала Трънярска, Местност Кантона, Овощарска, Първи Май, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков, Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч./   На 01.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Полска Скакавица;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема;  Полска Скакавица: Махала Бойчовци, Махала Терзийска;  Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев;  Стенско: 240 Кв.13, Извън Регулацията, Стенско;  Шипочано;  Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Кариера Гърбино;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: Махала Граньова;  Дождевица;  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, Кв.61, Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Асен и Петър, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Каляшки, Еделвайс, Земен, Земен, Изгрев, Искра, Камчия, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Опълченска, Орлица, Осогово, Охрид, Петър Берон, Преслав, Преслав, Рила, Рила, Руен, Синчец, Славчо Темкин, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Тинтява, Чаталджа, Череша, Черница, Шейново, Шести Септември, Ягода;  Дупница: 324+460 До 324+840;  Кюстендил: Соволска;  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520;  Мазарачево: Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска;  Радловци;  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова;  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката;  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци;  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;  Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък;  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;  Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци;  Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Петър Берон, Синчец, Славчо Темкин, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;

На 28.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

 Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 28.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност Орехчето;  Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките;  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска;  Згурово;  Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска;  Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова;  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна;  Неделкова Гращица;  Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;  Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка;  Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска;  Търсино;  Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска;

На 28.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;

На 28.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Махала Баздарска, Махала Гюрова, Махала Дърманска, Махала Камберска, Махала Ковачка, Махала Лазарска, Махала Михтарска, Махала Мулова, Махала Петачка, Махала Семенска, Махала Станковска, Махала Шаренкова;

На 29.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка;

На 29.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

На 29.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 30.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир;  Ветрен, Общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска;  Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец;  Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка;  Сажденик: Махала Златанска;  Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;

На 30.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;

На 30.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

 Слокощица: 247, Александър Димитров, Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Искър, Калоян, Кирил и Методий, Кокиче, Кубрат, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Махала Селото, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Мусала, Никола Въжаров, Опълченска, Орлица, Осоговска, Пробуда, Пролет, Пролет, Пролетарска, Радецки, Руен, Синчец, Спортист, Стефан Караджа, Стоян Лудев, Теменужка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;

Община Рила  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв.100;

 Кочериново: 408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII, Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVI-1390, Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-ХіV-1395, Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак;  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Рила;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор;

 Рила: Местност Горхим, Местност Елешница;

 Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир: Местност Владичина Поляна, Местност Илийна Река, Местност Турското Парче;

Община Сапарева баня  

На 27.11.2017 г. /13:15 - 14:45 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв.10;  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672, Кв.36, ХIV-11, Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра;  Самораново: 65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин;  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I, Кв.74, III, Кв.125, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797, Кв.74, Ііі-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXііі; Кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода;

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 27.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Банско: Местност Рупчовец;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Банско: Патриарх Евтимий;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Добринище: Борис Парапунов, Гарата, Георги Темелков, Охрид, Тодор Каблешков;

На 29.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Банско: Местност Парцалето, Местност Шипоцко;

Община Благоевград  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Борис Сарафов, Дъбравска, Егея, Костур, Липа, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Околчица, Предел, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Търново;

 Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново;

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Коста Босилков, Неуточнен Адрес;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Акациите, Делвинска, Еленово, Здравец, Орловица, Полковник Дрангов, Свобода;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Благоевград: 04279.627.80, Еленово, Клокотница;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 14:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Местност Кури Дере;

На 27.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Брегалница, Ел-Тепе, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Полковник Дрангов, Порой, Прилеп, Хан Крум, Шипка;

На 27.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.627.80, Атон, Еленово, Имот.№ 04279.627.2, Клокотница, Орион, Орфей, Пейо К.Яворов, Хвойна;

 Еленово, Общ. Благоевград: 022039 М.Гошевица, Местност Еленовско Дере, УПИ-2-91, Кв.2;

На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Атон;

На 28.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ичко Бойчев, Комплекс Вароша, Коста Босилков, Македония, Марулевска, Мите Марков, Никола Вапцаров, Прилеп, Рила, Сандо и Петър Китанови, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Тракия, Цар Иван Асен;  Благоевград: Антим I, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Сандо и Петър Китанови, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Братя Миладинови, Георги Измирлиев, Крали Марко, Прилеп, Стефан Стамболов;

На 29.11.2017 г. /10:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.603.195, Алеко Константинов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Славянска, Стефан Стамболов;

На 30.11.2017 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Илинден, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил и Методий;

На 30.11.2017 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Антон Страшимиров, Евтим Драганов, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Малешево, Мир, Обел, Орбита, УПИ V-3949, Кв.187а, ПИ №04279.608.520;

Община Гоце Делчев  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Л.Каравелов, Петър Берон, Петър Сарафов, Стара Планина, Търговска, Цар Самуил;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка;

Община Гърмен  

На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета;

Община Кресна  

На 27.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Вихрен, Влахински Езера, Еделвайс, Здравец, Крива Ливада, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Стоян Войвода, Тодорин Връх, Яне Сандански;

На 27.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кресна: Македония;

 Ощава: Германци;

Община Петрич  

На 01.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село;

На 01.12.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Атанас Маджаров, Истра, Марица, Местност Грамадите, Рокфелер, Свобода, УПИ Vі-374, Кв.351, Цанко Церковски, Цар Самуил;

На 01.12.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Александър Матрасов, Здравец, Извън Регулацията, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Октомври, Освобождение, Радецки, Родина, Стопански Двор;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Здравец, Изгрев, Калина, Калина, Кестен, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Просвета, Тетово, Явор, Явор;

На 27.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Места;

На 27.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Свобода;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Неуточнен Адрес;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, 28-ми Октомври, Димитър Гощанов, Иван Вазов, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Сграда На Тк Гум, Славянска, Христо Ботев, Цар Борис III, Яне Сандански;

На 30.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Бузлуджа, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Порой, Славянска, Спартак, Струма, Струмешница, Явор, Яне Сандански;

Община Разлог  

За периода 28-01.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./   На 01.12.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Банско: Цар Симеон;  Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Вихрен, Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Изток, Искър, Искър, Марица, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Трети Март, Явор, Явор;

На 28.11.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Братя Кулини, Войнишка, К Ц Х, Стефан Стамболов;

На 28.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: 15-ти Септември, Братя Каназиреви, Георги Бенковски, Голак, Опълченска, Предел, Преображение, Телемах Илиев, Христо Ботев, Цар Самуил, Шейново;

На 28.11.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Разлог: Гарата, Илинден, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев;

Община Сандански  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Зарово, Извън Регулацията Север, Осогово, Рила;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница: Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански;

На 28.11.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Бождово;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Поленица: Бангеица;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Панайот Волов, Свобода, Стефан Стамболов, Целипут;

Община Сатовча  

На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Юри Гагарин;

Община Симитли  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка;

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски;

На 27.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 27.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Симитли: Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Герена, Даме Груев, Марек, Местност Лочката, Местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Шипка, Юрий Гагарин;

На 30.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Градево: Махала Кърджалийска;

Община Струмяни  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Микрево: Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Струмяни: Неуточнен Адрес;

Община Якоруда  ;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Банско: Христо Ботев;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Добринище: Георги Димитров;

На 28.11.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Якоруда: 7-ми Октомври, Алпийска, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Кожух, Места/П.Джеджеров/, Местност Трещеник, Миланица/Осма/, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Петко Р.Славейков, Рила, Седма, Софроний, Средна Гора, Стефан Караджа/Никола Карад, Стокевица, Трещеник, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Якорущица;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Левски, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кожух, Лазарец, Места/П.Джеджеров/, Мусала, Петко Р.Славейков, Пирин, Родопи, Стара Планина, Стойко Маджере, Стокевица, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорудски Бор;

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бъркачево: 9-ти Май, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Здравец, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Опълченска, Роза, Скът, Странджа, Хан Аспарух;

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман;

Община Враца  

На 28.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Враца: 28-ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: 28-ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: Вилна Зона Врачански Балкан;  Згориград: 005073 С Екатте 30606, М.Църквище;  Згориград;

Община Козлодуй  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Козлодуй: Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг;

На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Козлодуй: Жилищен Комплек 1;

Община Мездра  

За периода 27-28.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Типченица: 7-ми Септември, Безименна, Динко Петров, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Махала Креща, Махала Реката, Незабравка, Славчо Д.Йончев, Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   За периода 27-28.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 28.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград;

На 27.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 28.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Елов Дол;

 Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка;  Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов;  Типченица: 7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода;

На 29.11.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Брусен, Общ. Мездра;

На 29.11.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Дърманци: |-1533, Кв. Калето, Местност Сирма;

На 29.11.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Мездра: 1-ви Май, Баданец, Добруджа, Дърманско Шосе, Жп Район, Заводска, Христо Ботев;

Община Роман  

За периода 27-01.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Курново: Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви;

На 28.11.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Караш: Почивен Дом Бунгалата;

 Кунино: Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница;  Мизия: Александър Якимов;  Радовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики;  Роман: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка;  Стояновци, Общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, Местност Пладнището, Местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, Кв.22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка;

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 28.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107;  Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;  Върба, Общ. Белоградчик: IX-87 Кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста;  Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;  Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета;  Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Махала Барата, Махала Долна Дъбрава, Махала Средна Дъбрава, Махала Стублица, Махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Сливовник: Махала Атанасова Падина, Махала Мунча, ПИ 82, Първа;  Струиндол: Първа;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Миджур, Стара Планина, Съединение, Христо Смирненски;

Община Бойница  

На 28.11.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Бойница: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Ген.Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Йонка Маркова, Марек, Михайлова, Опълченска, Петко Р. Славейков, Пирин, Поляна, Поповчец, Пуйо Войвода, Рила, Симеонова, Средна Гора, Стефан Караджа, Толбухин, Трайчо Костов, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Царевец, Цибър, Юрий Гагарин;

Община Брегово  

На 27.11.2017 г. /10:45 - 11:45 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово: Алабин, Гаврил Генов, Д-Р Петър Берон, Дунав, Елещеф, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Розова Долина, Спортист, Станке Димитров, Тимок, Тодор Каблешков, Филип Тотю;

Община Видин  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Видин: Първа;  Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета;  Димово, Общ. Димово;  Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Синаговци: 236, Кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Срацимир;  Срацимирово: XI-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Капитановци: Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кошава: Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Синаговци: Първа;

На 27.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ботево, Общ. Видин: VIII-74 . Кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;

На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Акациево: Втора, Десета, Пета, Пи-27, Първа, С.Акациево, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Видин;

 Новоселци: Видин Път 1, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Местн.Гено Тачевото, Осма, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, ПИ №101, Първа, Тридесет и Втора, Тринадесета;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Видин: Дунавска, Път, Южна Пром.Зона;

 Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра;  Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: Зоя Космодамянска;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видин: Безименна, Бонония;

На 29.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Видин: Безименна, Георги Бенковски, Цар Асен I;

На 29.11.2017 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  Видин: Безименна, Бонония, Вела Пеева, Пред Ж К Бонония Бл 1, Цар Михаил III Шишман, Цар Симеон Велики;

На 29.11.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Видин: Безименна, Ильо Войвода, Любен Каравелов, Райко Жинзифов;

На 29.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Видин: Безименна, Панония;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видин: VII, Александър Поплилов, Безименна, Бонония;

На 30.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Видин: Крум Бъчваров;

Община Грамада  

На 28.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Грамада: Васил Друмев, Гаврил Генов, Мико Нинов, Петко Стоевски, Сергей Румянцев, Широка;

Община Кула  

На 28.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Извор Махала: 32439, 117, Втора;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кула: Александър Стамболийски, Никола Петков

Община Ново село  ;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Възраждане, Демокрация, Захари Стоянов, Камчия, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Никола Петков, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Пристанищна, Пушкин, Средец, Странджа, Фантастика, Хаджи Димитър, Христо Кабакчиев, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Бачо Киро, Борис Бенчев, Генерал Скобелев, Георги Марков, Георги С.Раковски, Демокрация, Драва, Кирил и Методий, Ком, Максим Горки, Никола Петков, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Страцин, Яне Сандански;

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62, Кв.75, Архитект Илия Попов, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Полянов, Иван Рилски, Отец Паисий, Рибарска, Страцин;

Община Ружинци  ;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър;

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Ердоган: Губим ли Йерусалим - губим Мека 2| 2234 |15.12.2017 . Бивш областен управител крал ток? 2| 2246 |15.12.2017 . Цветанов отрече коалицията да се клати 0| 2204 |15.12.2017 . Зам.-министър: Полицаите да работят, не само да протестират 9| 3018 |15.12.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах