Вторник, 23 Октомври 2018, 13:58
Frognews
0| 2894 |20.07.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 23 - 27 юли 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД

Община БАНКЯ  

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Банкя, Общ. Столична:   893  кв.70, Бор, Булаир, Вежен, Момина Сълза, Оборище, Роза, Шипка

На 23.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   Стефан Стамболов/Будишин/

Община ВИТОША  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  Владая:   22-ра, 22-ра,  II-3477, кв.916, Амбарица, Буков Дол, Букова Гора, Войнишко Въстание, Войнишко Въстание, Горелица, Ела, Елен, Елешница, Здравец, Здравец, Кайлъка, Китен, Лесковец, Лесковец, М.Владая кв.75, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, Подкраище, Реката, Суха Лешница, Суха Лешница, Хеброс, Янкино Усое

На 23.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./  Владая:   22-ра,  II-3477, кв.916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, Суха Лешница, Хеброс

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Владая:   22-ра, Амбарица, Букова Гора, Войнишко Въстание, Горелица, Ела, Елен, Елешница, Здравец, Китен, Лесковец, М.Владая кв.75, Подкраище, Реката, Суха Лешница, Янкино Усое

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Мърчаево:   10-та, Касис, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Мърчаево:   10-та, Касис, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 23.07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./  София:   10-та /Кв.Симеоново/, 11-та /Кв.Симеоново/, 13-та /Кв.Симеоново/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра /Кв.Симеоново/, 22/Кв.Симеоново/, 3-та /Кв.Симеоново/, 4-та /Кв.Симеоново/, 5-та /Кв.Симеоново/, 7-ма /Кв.Симеоново/, 8-ма /Кв.Симеоново/, X-704, Боримечка, Бяла Черква, Митрополит Партений Зогравски, Чичовци

На 24.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./   София:   17-та /Кв.Симеоново/, Божур, Бор, Здравец, Здравец / Симеоново, Момин Кладенец/Антон Недялк, Погледец / Симеоново, Погледец/Марко Добрев/, Роза, Симеоновска, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Теменуга, Теменуга / Симеоново

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  София:   1-ва, 154-та /В.З. Симеоново-Драгалевци/, 416/Драгалевци/, Ален Път, Българска Легенда/416/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, в.з. Симеоново - Драгалевци, Захари Зограф, Свети Горазд

На 24.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./  София:   1-ва, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, Боянска /Драгалевци/, в.з. Симеоново - Драгалевци, в.з. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Ваклинец, Войнишко Въстание, Голи Връх, Драгалевци, Драгалевци, Драгалевци,УПИ IX-1316,Кв.105, Драгалевци,УПИ IX-1316,Кв.105, Здравец, Калето, Калето, Комините, Лешникова Гора, Мавровец, Маестро Георги Атанасов, Маестро Георги Атанасов, Мащерка, Нарцис/Методи К.Димитров/, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Панайот Пипков, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , кв. 107, УПИ І-294 , кв. 107, Цветана Табакова, Чемшир /Драгалевци/, Черешов Цвят

На 24.07.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./  София:   1-ва, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, в.з. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Войнишко Въстание, Войнишко Въстание, Драгалевци, Драгалевци,УПИ IX-1316,Кв.105, Здравец, Калето, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Св.Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , кв. 107

На 24.07.2018 г. /10:45 - 16:15 ч./  София:   1-ва, Беловодски Път, Секвоя, Цветна

На 25.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./  София:   230-та, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, в.з. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Войнишко Въстание, Драгалевци, Драгалевци,УПИ IX-1316,Кв.105, Калето, Капина, Маестро Георги Атанасов, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Панайот Пипков, Св.Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , кв. 107, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  София:   230-та, Александър Пушкин, Будилник, Велики Прелом, Войнишко Въстание, Ген. Кутузов, Капина, Маестро Георги Атанасов, Никола Петков/П.Напетов/, Отец Генадий, Панайот Пипков, Преки Път/Димитър Монов/, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  София:   410-та, V-1248, в.з. Симеоново - Драгалевци, в.з. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Пирински Еделвайс/Драгалевци/, Св.Наум /Драгалевци, Свети Горазд, Симеоново-Д-Ци XXXX II-1053,Кв.60, Симеоновска, УПИ ХХХХІІ-1053 кв.60, УПИ -294 кв.107, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Шарколия/413/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 25.07.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./  София:   45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, Босилек /Кв.Симеоново/, в.з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, иван Владислав, Околовръстен Път, Света Магдалина, Симеоново, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 25.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./  София:   48-ма /Кв.Симеоново/, 54-та /Кв.Симеоново/, 54-та /Кв.Симеоново/, 56-та /Кв.Симеоново/, 57-ма /Кв.Симеоново/, 58-ма /В.З. Симеоново Север-Витоша/, 61-ва /Кв.Симеоново/, Босилек, Босилек /Кв.Симеоново/, Босилек /Кв.Симеоново/, Матей Граматик, Света Магдалина, Света Магдалина, Симеоново, УПИ XVI-483,Кв.19, УПИ-ІІ-543,Кв.15

На 25.07.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./  София:   503/Драгалевци/, 507-ма/в.з. Симеоново-Драгаревци/, в.з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захари Зограф, Симеоново, Симеоновска

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  София:   69-та/В.З. Симеоново Север-Витоша/, 74-та, 76-та, 78-ма /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 85-та /В.З. Симеоново Север/, 86-та /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, в.з. Симеоново-Север, в.з.Симеоново-Север, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   София:   VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, в.з. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Драгалевци,УПИ IX-1316,Кв.105, Калето, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Св.Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , кв. 107

На 26.07.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./  София:   Акад.Петър Динеков/445-та/, Захари Зограф, Кимчовец, Крушова Градина, Хмел

На 26.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   София:   Бистрица

На 26.07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   София:   Боженци/Никола Паликарски/, Капка, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Сърнела/Паскал иванов/

На 26.07.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./   София:   Бял Нарцис/Нарцис/, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Доброволец, Княжевска/Валентин Андреев/, Кореняците/Дим.Пъшков/

На 26.07.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./   София:   Вец Симеоново Под Шел

На 27.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./  София:   Ген. Ковачев/Драгалевци/

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   София:   Драгалевци, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Маестро Георги Атанасов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Папрат, Цар иван Александър/Симеон

На 27.07.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./   София:   Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 27.07.2018 г. /10:45 - 16:15 ч./   София:   Околовръстен Път

На 27.07.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново

Община ВРЪБНИЦА  

На 29.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./  Мрамор, Общ. Столична:   Св.Св.Кирил и Методий

Община ИЗГРЕВ  

На 25.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./  София:   21ви Век, Борис Стефанов, Витоша, Георги Златарски, Дианабад, иван Странски, Кирил Попов, Проф. Петър Джидров, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе, Студ. Град

На 28.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  София:   Акад.Илия Петров /130/, Акад.Методи Попов, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Д-Р Г.Атанасович/115-та/, Драган Цанков, Жетварка/Ил.Петров/, Латинка, Никола Мирчев, Фредерик Жолио Кюри

Община ИЛИНДЕН  

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 12:15 ч./ -  София:   3014-та/755/Илинден/, 753-та/Илинден/, 754-та/Илинден/, Европа/Баба Парашкева/, Сливница, Суходол

Община ИСКЪР  

На 23.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   Казичене:   Гарата, Околовръстен Път

На 24.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./   Казичене:   Серафим Стоев

На 24.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./   София:   Околовръстен Път

Община КРАСНО СЕЛО  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./   София:   Ж.К. Хиподрума

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   София:   Баба илийца

На 23.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   София:   Балчик

На 27.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./  София:   Балчик

На 24.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 16:00 ч./   София:   Белите Брези, Красно Село

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   София:   Борово, Борово, Лагера, Цар Борис  III/Девети Септ.

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Гоце Делчев/Емил Марков/, Княгиня Клементина/Д.Милано, Мокренски Проход, Плиска/Д-Р Петър Вичев/, Пчела

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  София:   Княгиня Клементина/Д.Милано

На 25.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./  София:   Красно Село

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  София:   Мотописта, Царица Елеонора/Коста Пе

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   София:   Смърч, Хиподрума, Цар Борис  III/Девети Септ., Царево Село

На 27.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./  София:   Хайдушка Поляна

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 25.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./  София:   410-та, ІІІ-335,1275,Кв.142, Гоце Делчев/Емил Марков/, Пи 681 Кад.Лист.642, Черни Връх

Община ЛЮЛИН  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 12:30 ч.; 09:20 - 15:15 ч./   На 24.07.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./  Банкя, Общ. Столична:   Стефан Стамболов/Будишин/

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  София:   Люлин 10

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  София:   Люлин 2, Панчо Владигеров

На 24.07.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  София:   Люлин 7

На 25.07.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./  София:   Шосе Банкя

На 26.07.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./  София:   Шосе Банкя

На 27.07.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./  София:   Шосе Банкя

Община МЛАДОСТ  

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  София:   Младост 4

На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  София:   Младост 4

На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   София:   Младост 4

На 26.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   София:   Младост 4

На 27.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  София:   Младост 4

Община НАДЕЖДА  

На 24.07.2018 г. /14:15 - 20:15 ч./   София:   Петър Панайотов/281-ва/, Рожен

На 25.07.2018 г. /14:15 - 20:15 ч./   София:   Рожен, Толстой

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  София:   Св.Ник.Чудотворец/Лоп.Гора/, Св.Николай Чудотворец

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Мало Бучино:   Градомански Път/В.З.Симоница/

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ Мало Бучино:   Градомански Път/В.З.Симоница/

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Мало Бучино:   Градомански Път/В.З.Симоница/

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Мало Бучино:   Градомански Път/В.З.Симоница/

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Мало Бучино:   Градомански Път/В.З.Симоница/

На 23.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  София:   1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 24.07.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./  София:   692-ра/Овча Купел/, иван Радоев/Уляна Громова/, Камелия/Христо Ноков/, Овча Купел 1

На 24.07.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./  София:   755-та/Овча Купел/, В.З Овча Купел УПИ І-449 кв.94б, Дон, Лозище, Райко Даскалов, УПИ IX - 101 ,Кв 94 Р-Н Овча Купел

На 24.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  София:   Боряна, Войводина Могила, Любляна/Й.Вишевградски/, Полски Венец

На 24.07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./  София:   Боряна, институтска, Любляна, Нов Век, Роден Кът

На 25.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  София:   Бързарица, Загребска, Любляна/Й.Вишевградски/, Никола Петков

На 26.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  София:   Зелена Ливада, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Роден Кът

На 27.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  София:   Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2

На 28.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   София:   Цар Борис III/Девети Септ.

Община ПАНЧАРЕВО  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6979.364, 101-ва, 114, 3-ти Март, 8-Ми Март, XXIV-1656 кв.92, Xxv II-18 кв.15, Іv-516013, Ііі-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център,Кв.40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Бистришко Шосе  Пи 04234.6941.43, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В.З Калугерово Ливаде, в.з. Бистрица - Разширение, в.з.Калугерово Ливаде Пи 3202, в.з.Шумако УПИ ХVІІІ-2976, кв.2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски Път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, ивайло/42-ра/, иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М.Бялата Кал В.З Бункера, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433., М.Петрефетин УПИ I-842 кв.45, М.Хумата Пи 04234.6980.317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, Махала Богдана Пи 321, Местн. Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, Пи 04234.6970.3488, Пи XIX-2436, кв.13а, Пи, кв.04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф.Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св.Св.Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп.Цонкина Махала, Спортист/3-та/, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, Ул.Манастирска №7  УПИ X II-3817, УПИ 11-141,142 кв. 40, УПИ IX-3634,3635, кв.97, УПИ V-2546, кв.91а, УПИ Xv II-1942, Kв. 5б, УПИ І-254,Кв.42а, УПИ ІІ-3002 кв.90б, УПИ ХХV-2223, УПИ ХХІІ-1942 кв.5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Столична:   139020, 29150.7102.993, V-931, кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Крушкини Кошари, Мангови Кошари, Махала Ленище, Местн.Елата, Местн.Ковачки Кошари, Местн.Мангови Кошари, Местн.Пържови Кошари, Местн.Умни Дол, Местн.Цареви Кошари, Местн.Чемерник, Пи 29150.7102.995, Пи 979 К.Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Черни Връх

За периода 23.07-27.07.2018 г.  /09:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Столична:   Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Махала Ленище, Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Местн.Умни Дол, Местн.Цареви Кошари, Местн.Чемерник, Пи 979 К.Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Черни Връх

За периода 23.07-27.07.2018 г.  /09:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Столична:   В.З Ярема  имот 248 кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 кв. 30, в.з. Ярема Ул.9-та, Вилна Зона Ярема, Ххіі, Ярема/20та/

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

 На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

За периода 23.07-27.07.2018 г.  /09:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Столична:   Местн.Ковачки Кошари, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари

За периода 23.07-27.07.2018 г.  /09:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Столична:   Ярема/20та/

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  Ковачевци, Общ. Самоков:   в.з. Ярема, в.з.Ярема М.Високи Рид Пи1

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   Ковачевци, Общ. Самоков:   в.з.Ярема Поз имот 4

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   Панчарево:   Беликата, Детски Град, Лъката

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   Панчарево:   Детски Град, Лъката

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана:   Махала Велчева

На 26.07.2018 г. /11:00 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  Самоков:   в.з. Ярема, Ярема

На 26.07.2018 г. /11:00 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  Самоков:   в.з.Ярема УПИ XX II-176 кв.23

На 26.07.2018 г. /11:00 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  София:   1-ва, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-Витоша/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Бистрица, Бистришко Шосе, Босилек /Кв.Симеоново/, Букет, в.з. Калфин Дол Ул. Полежан, в.з. Калфин Дол, Ул. Правец, в.з. Симеоново - Драгалевци, в.з.Калфин Дол Пи 11985, Горски Пътник, Дианабад, Драгалевци, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, иван Владислав, Калугерица, Манастирски Ливади, Незабравка/В.З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ул. Манастирска Ктп, Ул. Незабравка, УПИ Іі-2405, кв.20а М.Бистрица, УПИ Х-2181 кв.5, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина

На 26.07.2018 г. /11:00 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  София:   1-ва, 2-ра/278/

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  София:   Климент Охридски

Община ПОДУЯНЕ  

На 25.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./  София:   Батуня, Видул Войвода, Вършец, Железни Врата, Пастирна, Самуилец, Стефан Богориди, Съзлийка, Яворица

Община СЕРДИКА  

На 25.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   София:   Локомотив

Община СЛАТИНА  

На 24.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./  София:   Гео Милев

На 27.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./  София:   УПИ V II31,317,209,314,212, УПИ V III-99, кв.3, Христофор Колумб

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   София:   13,37,10б,18,8, 21 Ви Век, Атанас иширков, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Дианабад, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов, Студентски Град

На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   София:   21 Ви Век, Атанас иширков, Витоша, Витоша-ВЕЦ Симеоново, Георги Златарски, Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Дианабад, Дружба 2, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  София:   21 Ви Век, Атанас иширков, Витоша, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златарски, Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Дианабад, Дружба 2, Никола Габровки , Проф. иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   София:   21ви Век, Атанас иширков, Витоша, Витоша-Вец Симеоново, Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Дианабад, Дружба 2, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов, Студентски Град

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   София:   Атанас иширков, Витоша-Вец Симеоново, Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Никола Габровки , Петър Джидров

Община ТРИАДИЦА  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   София:   Михаил Буботинов, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Нишава/Георги Аврамов/, Ярослав Вешин

 

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско  

На 24.07.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./  Банско:   Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, Местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор

На 25.07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   Банско:   Местност Грамадето

На 26.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  Добринище:   Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, иван Вазов, иван Галчев, иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 26.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./  Добринище:   Георги Димитров, иван Галчев

На 26.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   Места:   І-92  кв.6

На 26.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./  Обидим:   Местност Долене

Община Благоевград  

За периода 23-24.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./   Бистрица, Общ. Благоевград:   04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   Благоевград:   04279.621.103, Александър Стамболийски, Местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара

За периода 23.07-27.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен итов, Бистрица, Братя иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, иван Гарванов, илинден, искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  Благоевград:   Андрей Ляпчев, Броди, Освобождение, Пейо К.Яворов, Питу Гули, Струмско Център, Трудолюбие, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   Благоевград:   Асен итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 23.07.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./  Благоевград:   Бодрост, Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, УПИ-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186, Шар Планина

За периода 24.07 - 27.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  Благоевград:   Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279.616.90,Кв.125

На 25.07.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, Крушево, Петър Зографски, Радовиш

На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   Благоевград:   Владо Черноземски, Генерал Тодоров, иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Майор Стефан иванов, Сан Стефано, Цар Симеон

На 26.07.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   Благоевград:   Местност Бачиново, Стефан Стамболов

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Благоевград:   Огражден, Освобождение, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Св. иван Рилски, Струма, Тодор Александров, Трайчо Китанчев

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Благоевград:   Ул..Скактопара

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Дебочица

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Симитли:   Местност Ръждавец, Поповска

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Мощанец:   XVI-122,123, кв. 14, извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, УПИ Xi-75, кв. 6

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Обнова:   ив.Вазов

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Падеш:   Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, УПИ  II-207,Кв.13, УПИ V-74, кв.5

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  Покровник:   3-ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 27.07.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./  Покровник:   3-ти Март, Ленището, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369,Кв.17, Христо Смирненски

Община Гоце Делчев  

На 24.07.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./  Баничан:   Бахчите, Пръдлището, УПИ III, кв.31, УПИ-Іv-270, кв. 28

На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   Горно Дряново:   029032 - М.Дяново

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Гоце Делчев:   Долно Броди, Дунав, илия Батаклиев, Николай Добрев, Паоло Ленц

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Гърмен:   Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б  Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Дебрен:   033002, 19076-М. Шопарланка, Іv-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, извън Регулация Пи 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Дъбница:   055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Ковачевица:   кв.23, УПИ ІV

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Копривлен:   142159, Неуточнен Адрес

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Лещен:   УПИ  II - 273

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Марчево:   042004,042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс На С. Марчево, Канина, Ст 19 Тп Марчево 2

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./   Марчево:   Канина

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./   Огняново, Общ. Гърмен:   034075, ||-42, кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Осиково, Общ. Гърмен

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Рибново:   048031, ІІІ-966, кв.56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Скребатно

Община Гърмен  

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Гърмен:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Шеста

Община Петрич  

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./  Богородица

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  Дреново, Общ. Петрич

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  Кавракирово:   Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, иглика, илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  Коларово, Общ. Петрич:   Драва

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, иван Вазов, извън Регулацията, илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Кърналово:   Г.Димитров

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Кърналово:   Местност Фабриката

На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:00 ч./   Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън Регулация, извън Регулацията, искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън Регулация, извън Регулацията, искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:00 ч./ Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, иван Апостолов, ильо Войвода, искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, иван Апостолов, ильо Войвода, искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 24.07.2018 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Даме Груев, Места, Пирин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Цар Борис III, Яне Сандански

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Даме Груев, Места, Пирин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Цар Борис III, Яне Сандански

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Атанас Маджаров, Беласица, Братя Миладинови, Брегалница, България, Васил Кънчев, Градска, Даме Груев, Ел-Тепе, Здравец, Зиче, истра, Каймак Чалан, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Марица, Местност Бухото, Местност Грамадите, Местност Зиче, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Отец Паисий, Папульо, Пирин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, УПИ VІ-374,Кв.351, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Самуил, Явор

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар иван Шишман

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   Георги Урумов, ильо Войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Петрич, Общ. Петрич:   Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Първомай, Общ. Петрич:   Младост, Червен Път

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Рибник:   Горни Лаки, Трапо

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Старчево:   XVI-8, кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ  II, кв.11, Солун, Тафтинка

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Чучулигово:   Чучулигово

На 25.07.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./  Яково

Община Разлог  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Баня, Общ. Разлог:   III,Кв. 49, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Девета, Деветнадесета, Неофит Рилски, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, УПИ XIX-610 Кв 44, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън Регулация С.Баня, извън Регулацията

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   Бачево:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./  Бачево:   Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Местност Перивол, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Рила, Тодор Каблешков, Шипка, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   Бачево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Перивол

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./   Бачево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Перивол

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор 

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   Белица, Общ. Белица:   Местност Андрианов Чарк

На 24.07.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./   Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Годлево

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Горно Драглище:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Горно Драглище

На 25.07.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./   Горно Краище

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./  Добърско

На 25.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./   Долно Драглище:   026036, УПИ IX  219 Кв 42

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Елешница, Общ. Разлог:   9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, иван Вазов, имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, Единадесета, извън Регулацията, Осма, Пета

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Разлог:   Александър Стамболийски

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./   Разлог:   Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Братя Каназиреви, Възраждане, Гоце Делчев, иван Вазов, Македония, Мехомия, Опълченска, Пейо К.Яворов, Преображение, Св.Климент Охридски, Х|X  кв. 79, Шейново, Яне Сандански

На 26.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./   Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино

На 26.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./  Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 26.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./  Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол, Черна Река

На 26.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Разлог:   Местност Перивол

На 26.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./  Разлог:   Христо Ботев, Цар Самуил

На 26.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./  Разлог

Община Сандански  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Калейца:   Анска

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Калейца:   Анска

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч./   Поленица:   Бангеица

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч./   Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, индже Войвода, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Одрин, Пазара, Пелистер, Пирин, Р-Н Поленишки Път, Свети Врач, Свобода, Свобода, Свобода, Солунска, Цар Самуил, Шар Планина

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Панайот Волов, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Целипут

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Солунска

На 24.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./   Сандански:   Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух

На 24.07.2018 г. /13:15 - 14:30 ч./   Сандански:   Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св.Св. Кирил и Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар иван Асен

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Сандански:   Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода

 

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода

Община Сатовча  

На 24.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./   Слащен:   Божур, Габер, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Република, Родина, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон

На 24.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./   Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, ивайло, М.Развана, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, Родопи, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

На 27.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Освобождение, Римски Мостове, Стопански Двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина

На 27.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./   Туховища:   382

На 27.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   Туховища

Община Симитли  

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./   Градево:   Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./  Градево:   Десислаго, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Стамболийска

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./  Долно Осеново:   291, кв. 9,  II--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М.Лаката

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./   Полето:   026023, кв.3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381,382,Кв.2, УПИ-I, кв.21

На 24.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./   Симитли:   ІІ-760 кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, иван Козарев, искра, кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ ІІ-339, 338, кв.33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  Симитли:   Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, илинден, кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка

Община Хаджидимово  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Садово, Общ. Хаджидимово:   М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 23.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./  Тешово:   УПИ-IV-106

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Тешово

Община Якоруда  

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Якоруда:   Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, иван Вазов, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол  

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Бабино

За 23.07 - 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Голема Фуча

На 24.07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./  Горна Козница:   П-Л ХІV-234, кв.23

На 25.07.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./   Горна Козница

На 25.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  Мала Фуча:   44

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Мало Село:   IV-17,Кв.3, УПИ VІ-3,Кв.1

На 27.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./  Мало Село:   Станке Димитров

Община Дупница  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  Блатино:   000195, 005026, 005053, Екатте 04354

На 23.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   Дупница:   68789.20.626, кв.248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, иван Шишман, искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, Махала Гиздова, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Росица, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода

На 23.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   Дупница:   68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, иглика, индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, Местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

За периода 23.07- 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Дупница:   68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, индустриална, Никола Малашевски

На 23.07.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./  Дупница:   Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, иван Шишман, иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка

На 23.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   Дупница:   Велико Търново, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Екзарх Йосиф, игумен Йосиф, Първи Май, Трети Гвардейски Полк

На 23.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   Дупница:   индустриална, Никола Малашевски

На 25.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./  Палатово:   083002

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Самораново:   Георги Димитров

Община Кюстендил  

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци и С.Граница, иван Вазов, извън Регулация, ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

За периода 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Емил Шекерджийски, ильо Войвода, Йордан Каймакански, Криволак, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Стефан Караджа, Струма, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Берсин

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Бобешино

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Вратца:   Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Вратца:   Махала Гаджалска, Махала илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Горна Брестница

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Горно Уйно

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Грамаждано:    II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност исманица, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, Пи 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Грамаждано:   Местност Гола Велика

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Гурбановци

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Гърляно:   Махала Реката

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, иван Вазов, ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 23.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, иван Вазов, иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, иван Вазов, иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ Хv III -187 кв.228, Христо Ботев

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Жиленци:   Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Коприва

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кутугерци

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кършалево

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, иван Банков, игнат Барбар, индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ V II кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, иван Банков, игнат Барбар, индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, Цвятко Радойнов

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Лиляч:   Местност Войника

На 24.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лозно:   Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:   VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 26.07.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Плешивец:   Дванадесета

На 26.07.2018 г. /09:00 - 13:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 26.07.2018 г. /09:00 - 13:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 27.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 27.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, иван Калфин, искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 27.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов, иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 27.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 27.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Четирци:   М.Топилата, Махала Ямен

На 27.07.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Чудинци

Община Рила  

На 23.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Падала:   55083.91.18

На 23.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Пастра:   55539.100.132

На 24.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Пастра    55539.100.132, Падала   55083.91.18

На 24.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Рила:   Аверки Попстоянов, Бузлуджа, Васил Демиревски, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Методи Македонски, Начо Величков, Неофит Бозвели, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Рилска Долина, Света Петка, Спортела, Спротива, Трети Гвардейски Полк, УПИ ІІ-1506,Кв.111, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар иван Асен  II, Юри Гагарин

Община Сапарева баня  

На 26.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, иван Рилски, искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн.  Грабежо , Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970,  II,  II,Кв.8, Іх - кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ V III кв.10

На 26.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, иван Вазов, иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, изгрев, индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672,Кв.36, ХIV-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 26.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 26.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, кв.125, LXXVІ,Кв. 74 идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797,Кв.74, ІІІ-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, иван Вазов, иван Рилски, иглика, извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ VI-147,Кв 12,ПИ 65365.601.92, УПИ V III-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 26.07.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   III, кв.125, Васил Левски, Васил Петлешков, Германея, Димитър Чучуганов, иван Рилски, Йордан Михайлов, Княз Борис, Коста Петров, Местност Бончук, Никола Вапцаров, Паничище, Плиска, Победа, Скакавица, Трети Март, Христо Ботев

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Община Априлци  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Васил Левски/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 23.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Възрожденска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Чуклата/Ново Село/

На 23.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, Местн.Йорговци, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 24.07.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Скандалото:   Местност Чернево

На 24.07.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 23.07.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

На 23.07.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Деветаки:   Местност Мутьова Поляна

На 23.07.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Дойренци:   Тодор Киров

На 24.07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 24.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Дзс-М.Музговото, Мизия, Освобождение, Северна индустриална Зона, Хан Кубрат

На 24.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 25.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Северна индустриална Зона

На 25.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

Община Луковит  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Алеко, Бръшлян, Вит, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Любен Каравелов, Мир, Никола Цоцов, Осми Март, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Стублата, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Боровец, Бръшлян, Георги Бенковски, Дунав, иван Вазов, искър, Клокотница, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Плевен, Сливница, Филип-Тотю, Юрий А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 24.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Аско Махмудов, Бачо Киро, Вежен, Георги С.Раковски, Добри Комитата, Дунав, искър, Йордан Йовков, Калето, Опълченска, Орелец, Осогово, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Плевен, Сини Вир, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Татарлийски

На 24.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Дерманци:   Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Крайбрежна, Околовръстна, Струмица, Съединение, Христо Чернопеев, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 25.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Карлуково:   Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги иванов, Георги Раковски, Девети Май, Дико илиев, Желю Войвода, Здравец, иван Ангелов, изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Андреев

На 25.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 26.07.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Торос:   Васил Левски, Витска, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Дило Йотов, Марин Табаков, Младост, Никола Вапцаров, Под.Тарасов, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 26.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Торос:   Георги Бенковски, Дило Йотов, Еделвайс, Кичера, Орешака, Христо Ботев, Явор

Община Тетевен  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Стара Планина

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Конски Дол, Местност Конски Дол

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Махала Недковци, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Махала Свидово

На 25.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Пеновото

На 25.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

На 26.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:   Васил Левски, Миковци

На 27.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:   Махала Нешевци

На 27.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит

Община Троян  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Зона Вилите, Мах.Магунска, Мах.Факирска, Район Центъра

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Балканец:   идент. 73198.268.24, М.  Бельово , Краю Колев, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Пенчо Тодоров, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 23.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин ив Кинкин, Мах.Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Мах.Чолдарско, Тринайсет Века България

На 24.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 24.07.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   9-та, Васил Попстефанов, Даскал Петър Атанасов, иван Лалев, Кичура, Стара Планина, Червено Знаме

На 24.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Кирил и Методий, Мах.Баба Стана, Осъм, Стара Планина

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дудевска, Мах.Сеновоза, Общ.Червянска Лъка

На 25.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Христо Смирненски

На 25.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Христо Смирненски

На 26.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 26.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Шипково:   Ангел Дръндаров, Бор, Васил Левски, Георги Димитров, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ръждавец, Стадион

На 27.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Шипково:   Ангел Дръндаров, Вежен, Ковачевец, Ръждавец, Слънчев Бряг

Община Угърчин  

На 25.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Угърчин:   Бачо Киро, Бели Камък, Витоша, Георги С.Раковски, Димчо Дебелянов, ивайло, Каменка, Климент Охридски, Марица, Оборище, Околчица, Панайот Хитов, Свобода, Христо Ботев

 

 ОБЛАСТ МОНТАНА

Община Берковица  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:   03928,28,21, Александровска, извън Регулацията, Казаните, Калето, Николаевска, Странджа

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица:   03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, извън Регулацията

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица:   086014 Землището На С.Бързия

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица:   Александър Стамболийски, Антим I, Беговица, Д-Р иван Панов, Д-Р иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Екзарх Йосиф, Звезда, Здравченица, Кестенарска, Кирил и Методи, Ком, Отец Паисий, Петър Берон, Професор Петко Наумов, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна, Шабовица, Шипка, Щърковица

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрилица:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, иван Вазов, извор, извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бързия:   036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, иван Вазов, изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Пи 086028 и Пи 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бързия:   9 Ти Септември, Акация, Артец, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Ела, иван Вазов, Клисура, Липа, Малка Бързия, Минзухар, Петроханска, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Гаганица:   037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, иван Вазов, извън Регулацията, искър, исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Костенци:   314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Котеновци:   Втора, Пета, Пи 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Берковица:   Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Мездрея:   000002

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Христо Ботев

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черешовица:   Бучинов Рът, Втора, Главна, извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Вълчедръм  

На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:   919016, България /Г.Димитров/, извън Населеното Място, изгрев /М.Гвардия/, Отец Пайсий

Община Лом  

За периода 23-27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Долно Линево:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 24-26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Долно Линево:   Васил Левски, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Дунав, Малина, Марица, Пирин, Покрайна, Стефан Караджа

За периода 24-26.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Варош(Димитър Маринов), Веслец(Братя ибренови), Георги Манавски(Н.Чуков), Гоце Делчев, Дунавска(Д Благоев), искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Петър Евстатиев, Пирот, Пирот, Солун, Стадиона, Стара Планина, Стара Планина, Тимок, Тимок, Тунджа, Тунджа, Филип Тотю, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Александър Стамболийски, Батак, Бахчите, извън Регулацията, Кнес иван Кулин, Менкова(Поп Андрей), Неофит Рилски, Перущица

На 25.07.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лом:   Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лом:   Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 26.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

Община Медковец  

На 26.07.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Медковец:   Георги Димитров

Община Монтана  

За периода 24-27.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Безденица:   Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, иван Каменов, иван Михайлов, извън Регулацията, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Видлица:   348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Видлица:   извън Регулация

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Вирове:   Васил Коларов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф игнатиев, иван Вазов, иглика, Китката, Марица, Никола Йонков Вапцаров, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Чавдар

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Георги Дамяново:   XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, иван Вазов, извън Регулацията, искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 23.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Говежда:   извън Регулацията

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Церовене:   Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Каменна Рикса:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, иван Алексов, иван Вазов, извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   48489.22.438, извън Регулацията, Местност Расника, Расника

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, извора(Б.Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г.Димитров), Цар Борис III-ти(З.Попов)

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Бързия, изгрев, Лъката, Макгахан(Ав.Стоянов), Никола Вапцаров

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Вардар, Вит(Георги Бонев), Княз Александър Батенберг, Парта, Странджа, Тунджа

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Генерал Арнолди, изгрев, иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Младост, Младост, Младост, Поп Харитон(Д.Вълков), Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Хайдут Велко, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шести Септември, Шести Септември

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Димитър Ерийски(Ст.Алов), Добри Войников, Захари Янчев, ивайло, извън Регулацията, Константин Фотинов, Кошарhик, Нов Живот, Одрин(Миладин Кунчев), П.А.Славков(Г.Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   иван Димитров, Йордан Цеков, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Христо Смирненски

На 24.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Местност Расника, Расника

На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана:   Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, извън Регулация, Първа, Семков Дол, Тридесета, Тринадесета, Шеста

На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Помеждин:   500.110, ІV-148 кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 26.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 26.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Сумер:   Станой Стоянов

На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Чемиш:   Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, Местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

Община Чипровци  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Белимел:   Местност Ливагето

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Мартиново:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Превала:   Гаврил Генов, Георги Дамянов, иван Бобанов, Местност Ширина, Огоста, Орешак, Петър Калафатов, Стара Планина, Стопанска, Христо Ботев

На 25.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Чипровци:   81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, иван Станиславов, извън Регулацията, Калето, Павлето (В.Коларов), Ропотамо, Септемврийци, Точо Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

Община Якимово  

На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Дългоделци:   23-ти Септември, Баба Тонка, Васил Коларов, Веслец, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Любен Каравелов, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Райко Даскалов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Банище

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бегуновци

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Беренде, Общ. Земен

На 23.07.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 24.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 10:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   Александър Тинков, Георги ив Бунджулов, извън Регулацията, Трън

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  БРЕЗНИК:   МТП РЪЖДАВЕЦ

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   Нестор Петров, Трън

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезнишки извор

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Велиново

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, кв.40

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци:   УПИ ХІV-219, кв.22

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Горна Секирна:   Местн.Валога

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Гърло:   Общ.Брезник

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  ДОЛНА СЕКИРНА:   МТП;Д.СЕКИРНА

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Душинци

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Ерул

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Милкьовци

На 25.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Непразненци

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Режанци

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Садовик

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Сопица

На 26.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Станьовци

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, извън Плана, искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

Община Перник  

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Граово, Мах.Трънска и Кащерова, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Спас

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Мах.Трънска и Кащерова, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Спас

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Батановци:   Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Батановци:   Бистрица, Владимир Заимов, Желю Демиревски, Коста Тричков, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Старо Село, Стране, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Княз Борис I, Люлин, Мах.Стаменова, Пчела, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Чучулига

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дивотино:   3-ти Март, 34069, Витоша, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесета, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетиосма, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Двадесетишеста, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кв29 УПИv   -642, Люлин, Люлин, Махала Ливаге, Махала Светавода, Миньор, Миньор, Миньор, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетитрета, Първа, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Седма, Седма, Слатина, Слатина, Струма, Струма, Струма, Тридесета, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ ІІ кв.746, Четвърта, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четринадесета, Шеста, Шеста, Шеста

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дивотино:   Витоша, Двадесетипета, Дванадесета, Единадесета, Комсомолска, Люлин, Люлин, Махала Герен, Миньор, Петдесетипета, Петнадесета, Първа, Първа, Слатина, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тринадесета, Тринадесета, УПИ V III - 296 Kb.21, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетипета, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Дивотино:   Витоша, Дванадесета, Единадесета, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Миньор, Петдесетипета, Петнадесета, Първа, Слатина, Тринадесета, Четринадесета, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Дивотино:   Двадесетипета, Люлин, Първа, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тринадесета, УПИ V III - 296 Kb.21, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетипета, Четирдесетитрета

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево:   V-14,Кв.83, VІІ-555 кв.80, Александър Боянов, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Владайска, Владайска, Възраждане, Възраждане, Възраждане, Възраждане, Възраждане, Възраждане, Възраждане, Възраждане, Върла Стрън, Георги Бенковски, Горно Драгичево, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, ивайло, иван Вазов, иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кокиче, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Магистрала, Магистрала, Мария Луиза, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Оборище, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Пирин, Първа, Първа, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Реката, Реката, Република, Република, Рила, Рила, Ропотамо, Рударска, Рударска, Рударска, Рударска, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Средорек, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Умище, УПИ V III-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Симеон, Черни Връх, Явор, Янтра, Янтра

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кладница:   Горско Стоп.Витошко

На 24.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кралев Дол:   3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, извора, искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Кралев Дол:   3-ти Март, Божилец, В.Левски, Васил Левски, Волга, Голо Бърдо, Дъбрава, Еделвайс, искър, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Металург, Минзухар, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Славей, Струма

На 24.07.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 24.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мърчаево:   10-та, Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 24.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Мах.Захаринова, Мах.Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово

На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   Айдарица, Димитър Благоев, Драва, Леденика, Ленин, Чехов

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Бабуна, Багова Махала, Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски извор, Гр. Перник, Крепост  Кракра , Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, изток, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лисец, Люлин, Марина Бара, Миджур, Морозов, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, РУПИте, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Ялбовец

На 25.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Буная, Верила, Люлин, Миджур

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, иван Асен Втори, иван Страцимир, иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   Бела Вода, Владайско Въстание, Емине, Симеон Радев

На 25.07.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник:   Бор, Боровец, Волга, Димитър Благоев, Евгении Ачанов, Кралевски Път, Църква, Чуйпетлово

На 25.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Гр. Перник, кв. изток, Ул. Луганск, УПИ Iv, кв.21, Златоград, изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 25.07.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Златоград, изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин Пи 58781,5146784

На 26.07.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник:   Бучински Път, изток, Юрий Гагарин

На 26.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Златоград, изток, Йордан Благоев, Куйбишев, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 26.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   изток, Йордан Благоев, Калинин, Луганск, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 26.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Кишинев, Краснодар, Луганск, Рашо Димитров

На 27.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник:   Крали Марко, Мах.Чекърчийска, Младен Стоянов, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Урса, Цоф Бараки

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Ленин, Маниш, Металург, Ракитовец, Рахила Ангелова, Станке Димитров, Църква

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   Младен Стоянов

На 27.07.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник:   Юрий Гагарин

На 27.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рударци:   3-ти Март, Васил Априлов, Ваташка, Витоша, Дабо, Ерма, Здравец, искър, Лиляна Димитрова, Людмила Димитрова, Люлин, Миньор, Райко Янков, С.Рударци, Синчец, Средна Гора, Стара Планина, Черни Връх, Ясен

На 27.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Селищен Дол

На 27.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 27.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пояс №1 на Язовир Студена

На 27.07.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Братя Чакрини, Братя Чакрини, Васил Левски, Велин Асенов, Вердин Александров, Вердин Александров, Витоша, Витоша, Витоша, Георги Димитров, Двадесет и Трети Април, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Алексиев, Иван Димитров, Иван Димитров, извън Плана, извън Плана, искър, Йордан Станоев, Йордан Станоев, Йордан Станоев, Китка, Китка, Китка, Кракра, Марин Зафиров, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Могилка, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Орниче, Орниче, Орниче, Осогово, Осоица, Партизан, Партизан, Партизан, Партизан, Перник, Плиска, Плиска, Първи Май, Радослав Зафиров, Радослав Зафиров, Радослав Зафиров, Рила, Рила, Свилен Русев, Славчо Дяков, Славчо Дяков, Славчо Дяков, Средна Гора, Стара Планина, Стража, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски, Черна Гора

Община Радомир  

На 23.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Батановци:   Пречиствателна Станция

Община Трън  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вукан:   УПИ III-130 кв.12

На 23.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч./ -  Вукан

На 24.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука:   УПИ IV-71, кв.17

На 24.07.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Зелениград:   Общ,Трън, Парцел ІІІ-253, кв.40

На 26.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Лева Река

На 26.07.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Пенкьовци

На 27.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Слишовци

На 27.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Шипковица

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Община Белене  

На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петокладенци:   Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петокладенци:   Витоша, Крум Христов, Осъм, Пирин, Христо Генов, Янтра

Община Гулянци  

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Байкал:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   000560 М.Садина, 27, І-995,996 кв. 12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген.Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З.Зограф, З.Стоянов, Здравец, иван Вазов, извън Регулация, индже Войвода, К и Методий, Кирил Тодоров /Ул.Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М.1-Ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С.Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   Хан Аспарух

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Бръшляница:   9-ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Голо Бърдо, До Стадиона УПИ  II- 92 и III- 92, Дунав, иван Рилски, инж Г и Вълков, Кирил и Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Гиген:   Аксаков, Ал Стамболийски, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Байкалска, Бенковски, Борун Сабия, В Коларов, Вапцаров, Везувий, Вела Пискова, Витоша, Г Димитров, Г Русинов, Д Благоев, Дебърска, Дойран, искър, К и Методий, Кавала, Казанлък, Котленска, Л Димитрова, Л Каравелов, Лагера, Ливада, М Гвардия, М Пачев, Марица, Морава, Н. Дуканов, Охрид, П Хитов, Пазарище, Перущица, Пирин, Русенска, Сашка, Славейков, Сливен, Солунска, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Тракийска, Трапезица, Троянска, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Чирпан, Шипка

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Гиген:   Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Гулянци:   Ал Стамболийски, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, В.Левски, В.Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вола, Възраждане, Г.С.Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Д-Р Александър Войников, Демокрация, Добруджа, Драва, Дунав, Зора, иван Асен  II, иван Вазов, индустриална, Йордан Йовков, К-Н Г.Мамарчев, Камчия, Кап.Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, Местност Беглика, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патр.Евтимй, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети Март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан  Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайковска, Шести Септември, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Гулянци:   Местност Крайсело, Разсадник

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Гулянци

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Долни Вит:   Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Дъбован:   Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В Априлов, В Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г Милев, Г С Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драаган Цанков, Драва, Дунав, иван Вазов, искър, К и Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П Славейков, Париж, Пирин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, Родопи, Скопие, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Дъбован:   Пирин

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Загражден, Общ. Гулянци:   Iv-387, кв. 26, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Бенковски, В Коларов, В Левски, Велин, Вит, Г Димитров, Г Кирков, Г Милев, Д Благоев, Дунав, и Вазов, искър, Й Николова, К Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н Вапцаров, Н Гигенски, Н Дуканов, Нахимов, Оборище, П Берон, Пирин, Първи Май, Раковски, Родопи, С Румянцев, София, Стара Планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Искър, Общ. Гулянци:   Акация, Ангел Кънчев, Арда, Бенковски, В. Левски, В. Петлешков, Витоша, Дунав, Е. Пелин, искър, Калоян, Пирин, Пологара, Раковски, Рила, С Караджа, Стамболийски, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия:   Аврора, Акация, Ангел Кънчев, Арда, Балкан, Бенковски, Бяло Море, В. Априлов, В. Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Винарска, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гнилата, Гранит, Гренадирска, Гръстелника, Дунав, Железничарска, Здравец, Зелена Гора, Иван Вазов, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кл. Охридски, Козлодуй, Кокиче, Кръвенишка, Л. Каравелов, Лозенка, Лозица, Лъката, Люлин, Люляк, Македонска, Марица, Местност Край Село, Морава, Мусала, Н Рилски, Надежда, Нач.У-Ще, Незабравка, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П.Евтимий, П.К.Яворов, Пирин, Полтава, Пробуда, Първи Май, Радецки, Раковски, Рила, Родопи, Росица, С Румянцев, Свобода, Скобелев, Славейков, Слави Алексиев, Сливница, Ср Гора, Стара Планина, Стопанска, Странджа, Страцин, Струмица, Тракия, Трети Март, Тунджа, Уилиам Гладстон, УПИ І-42 Стр.Кв.98, Успех, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Шар Планина, Шипка

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Крета, Общ. Гулянци:   А.Стамболийски, Ален Мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, иван Вазов, Качица, Люляк, Местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка Поляна

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Ленково:   Александър Стамболийски, Антон иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген.Вл.Заимов, Генерал Столетов, Дунав, Еделвайс, иван Вазов, иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, С.Ленково, Синчец, Стара Планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Ленково:   Гео Милев, Жасмин, иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю.А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Милковица:   Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, ив Вазов, изгрев, Люлин, Местност Край Село, Милковица, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Подем:   Александър Стамболийски, Априлов, Арда, Божур, Бузлуджа, Букурещ, В.Левски, Вит, Витско Шосе, Г.Бенковски, Дунав, Еделвайс, Ж.П.Район, Железничарска, иван Вазов, иван Винаров, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Краище, Куба, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Макаренко, Малчика, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Пирин, Плевен, Победа, Рибенско Шосе, Рила, Родопи, Руен, София, Софроний, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно Море, Ю.А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Рибен:   047003, Антон иванов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Левски, В Терешкова, Вит, Г Димитров, Дружба, Дунав, иван Вазов, Кирил и Методий, Местност На Греда, Мичурин, Младост, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Радецки, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдар, Ю.А.Гагарин, Явор

На 26.07.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Шияково:   Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Венера, Гоце Делчев, Драма, ив.В.Мичурин, Христо Ботев, Цветница, Явор

Община Долна Митрополия  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Биволаре

На 23.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Крушовене:   10-ти Конгрес, 23-ти Септември, 9-ти Май, 9-ти Септември, I-345,Кв.72, Александър Стамболийски, Антон иванов, Априлов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир илич Ленин, Вълчо иванов, Ген Винаров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, иван Вазов, искър, Йорданка Николова, Катя Попова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Мара Денчева, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Панайот Волов, Плиска, Първи Стоп Двор, Райко Даскалов, Раковска, Ростов На Дон, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янко Забунов

На 23.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Славовица, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Георги Раковски, иван Вазов, искър, Местност Бобов Брест, П.К.Яворов, Панайот Волов, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, УПИ V II Кв  33, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю.А.Гагарин

На 25.07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Освобождение, Пасището, Стопански Двор

Община Долни Дъбник  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница:   Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Москва, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плиска, Славия, Студентска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов

Община искър  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски, Антон иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, извън Регулация, искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пирин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

На 24.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Староселци:   Антон иванов, Асен Халачев, Димитър Благоев, Доровски, Митко Палаузов, П Р Славейков, П.К.Яворов, Раковски, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хан Крум, Христо Стоянов

Община Левски  

На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Божурлук:   Албатрос, Даскал Ников, Йордан Миланов, Лом, Никола Петков Караников, Хвойна, Черни Връх

На 25.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч./ -  Обнова

Община Никопол  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Долни Вит:   Ал Стамболийски, Ас Златаров, Бенковска, В Заимов, В Левски, Вапцаров, Вит, искър, К Златарев, Ком, П.К.Яворов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Плевен:   Сан Стефано

На 23.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Сомовит:   Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, ив Вазов, искър, К и Методий, Люлин, Местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев, Черни Връх, Янтра

На 23.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 24.07.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Черковица:   Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Плевен  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Биволаре:   Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Божурица:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Брестовец:   Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.07.2018 г. /08:45 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./   На 24.07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, 078002, VI-87 кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, VI-87 кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Гривица:   VІ-319, кв.50, Асен Златаров, Витоша, иван Вазов, изгрев, искър, Кострама, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Митко Палаузов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Слави Алексиев, Тулча

На 23.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ  II кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 24.07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 14:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Батак, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Възраждане, Гоце Делчев, игнат Пантелеев, Максим Горки, Милин Камък, Мусала, Стефан Стамболов, Татар Махала, Цар Самуил

На 24.07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 14:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:   Алабин, Варна, Васил Левски, иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра

На 24.07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 24.07.2018 г. /08:30 - 14:15 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, Местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, Местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Бачо Киро, Васил Априлов, Гоце Делчев, Дрин, Македония, Морава, Парашкев Цветков, Серес

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Брацигово, Велико Търново, Огоста, Русе/Д-Р Бешев/

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Бъкстон, Васил Левски/Г.Димитр/, Възраждане, Д.Константинов/Ц.Спасо/, иван Вазов, Освобождение, Свободата, Цар Борис III, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр.

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, индустриална Зона, Местн.Западна идустриална Зона, Метро

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Възраждане, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Проф.Илия Бешков, Сан Стефано

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Гоце Делчев, П.Р.Славейков

На 26.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:   Гюмюрджина, Емил Димитров/Марица/, Кукуш, Странджа, Хаджи Димитър, Цар иван Шишман

На 26.07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:   Д.Константинов/Ц.Спасо/, Катя Попова, Мусала, Ниш/Ал.Пъшев/, Радецки, Сан Стефано, Средна Гора

На 26.07.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   индустриална Зона, Местн.Западна идустриална Зона, Местност Русково Бърдо

На 26.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местност Русково Бърдо

На 26.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Победа, Общ. Долна Митрополия:   24 Май, Васил Левски, индустриална  Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 27.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 14:30 ч.; 13:45 - 14:30 ч./ -  Ралево:   028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:   Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 27.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:   Ген.Скобелев, иван Вазов, Марица, Могилата, Отец Паисий, Петко Костов, Рила, Стара Планина, Сторгозия, Цоню Матев, Шипка, Юнско Въстание

Община Пордим  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   IX кв.5, V III-1004, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Вапцаров, Вит, Димчо Дебелянов, Дренска, Зора, иван Божинов, искър, Кала Тепе, Капитан Галпер, Кирил и Методий, Климент, Люлин, Марин Дринов, Марица, Местн.Над Града, Местн.Селището, Мусала, Неофит Рилски, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Раковски, Рила, Родопи, Сан Стефано, Славейков, Солун, Средна Гора, Струмица, Тунджа, УПИ-VІІІ-362,Кв.62, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Освободител, Централна, Черно Море, Шипка, Янтра

На 23.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Пордим:   Ал Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Иван Божинов, Капитан Галпер, Кирил и Методий, Климент, Отец Паисий, Цар Освободител, Централна

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 26.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Ангел Кънчев, Зора, Кала Тепе, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Рила, Родопи, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Освободител, Централна

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Община Божурище  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Делян, Общ. Божурище:   Iv-052034, Писател Спас Антонов, ХV III-115,Кв.15

На 25.07.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша:   Лале

Община Ботевград  

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Гаврил Брънчов, Патриарх Евтимий, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 23.07.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   Цар Освободител

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 кв. 4

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър икономов, Дядо иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, иван Вазов (Ангел Миновски), илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Литаково

На 23.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, ивайло, иван Вазов, извън Регулацията, искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 23.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 24.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг

На 24.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ ІІ кв.117, извън Регулация, До Гр.Правец, кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 24.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, извън Регулация, До Гр.Правец

На 24.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, Пи №055008

На 24.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 24.07.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 24.07.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 24.07.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

 

Община Горна Малина  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Гайтанево:   VІІ-155, кв.10, Центъра Населото

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гайтанево:   УПИ  II-45, кв.15, УПИ VІІІ-230, кв.23

На 23.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Малина:   101

На 23.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Малина:   Iv-164, кв.6, Двадесет и Първа, Осемнадесета, Парцел 9 кв.25, УПИ Х -519 кв.8

На 23.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лесново:   129048, IV-19, XI-276,Кв.61, Xv II-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, кв.9, Пета, Петнадесета, Пи 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ V III-60, кв.10, УПИ X III-62, УПИ ІІІ-219, кв.33, УПИ ХV III-230, УПИ ХVІІ-236, кв.34, УПИ-518 Кв1а, ХХ-424  Кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста

На 23.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Макоцево:   в.з. Овче Бърдо имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ  II-49, кв.3, УПИ Х II -176 кв. 31

На 23.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Макоцево:   в.з. Овче Бърдо имот №219, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо

На 23.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Негушево:   068010, 068010, VІІІ-3 кв.2 Спирка Негушево, VІІІ-3 кв.2 Спирка Негушево, Общ.Горна Малина, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, кв.3, П-Л XVI-27, кв.3, УПИ VІ-76, кв.11, УПИ Vі-76, кв.11, УПИ XI-185, кв. 18, УПИ Xi-185, кв. 18, УПИ ІІ-16, кв.2, УПИ ІІ-16, кв.2, УПИ Хvііі-195, кв.18, УПИ ХVІІІ-195, кв.18, УПИ ХІV-157, кв.18, УПИ-87, УПИ-87

На 23.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Негушево:   068010, VІІІ-3 кв.2 Спирка Негушево, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, кв.3, УПИ Vі-76, кв.11, УПИ Xi-185, кв. 18, УПИ Іі-16, кв.2, УПИ ХVІІІ-195, кв.18, УПИ Хіv-157, кв.18, УПИ-87

На 23.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Негушево:   068010, Vііі-3 кв.2 Спирка Негушево, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, кв.3, УПИ Vі-76, кв.11, УПИ Xi-185, кв. 18, УПИ Іі-16, кв.2, УПИ Хvііі-195, кв.18, УПИ-87

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Негушево

На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 25.07.2018 г. /13:30 - 13:45 ч.; 13:30 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Саранци:   IХ-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І кв.37

На 26.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Чеканчево:    II-289, кв.32, VI-296 кв.25, П-Л Х-373, кв.35, П-Л ХVІІ, им.Пл.№317, кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11

Община Елин Пелин  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:   Витиня, Пик

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габра:   Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, иван Ст.Туев, иглика, изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, Ул.Средна Гора №3, УПИ VІІ-221, кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Габра:   Ален Мак, Бисер, Васил Левски, Васил Левски, Зора, Зора, иван Ст.Туев, изгрев, Крум Г.Стойнов, Липа, Любен Каравелов, Маргарита, Миньор, Могилата, Момина Сълза, Реката, Реката, Роса, Христо Ботев, Христо Ботев, Ясна Поляна

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Габра:   Ален Мак, Васил Левски, Зора, Крум Г.Стойнов, Липа, Миньор, Реката, Христо Ботев, Ясна Поляна

На 23.07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Горна Малина

На 24.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Камарци:   .УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, кв.7

На 24.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Григорево:   017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ  ІV-102 кв.11, УПИ VІІІ-25, кв. 3, УПИ XI-319, кв.32, УПИ Xv-128, кв.15, УПИ ХI-264 кв. 18, УПИ ХІХ-262, кв.18, Черковна

На 24.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Доганово:   І кв.34, Местн.С.Доганово, УПИ ІІ-230, кв.44, УПИ ХХІІ-357,358, кв.8

На 24.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Камарци:   V III-9 кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, ХІІІ-108 кв.14, Четвърта

На 24.07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 09:15 - 17:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин

На 24.07.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Липа

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   08832, Баба Тонка Обретенова, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М.Шеовица Пи -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо кв.Върбето, Шиовица

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:   I, кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-Вили, имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ ІХ-5, кв.1, УПИ ХХV-91, кв.9

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Негушево:   УПИ 9 - 020019

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Нови Хан:   Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ Vі -647 кв.29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Нови Хан:   Вилна Зона Побит Камък

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Огняново, Общ. Елин Пелин:   І-282,Кв.9, кв.32,УПИ.Xiv-148, Пи 046001, УПИ Хv-283, кв.16

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 кв.37, XI-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, кв.37, П-Л VI-137, кв.1, Парцел V III От кв.53 в.з. Осоица, Парцел VІ-54, кв.28, УПИ Iv-249, кв.22, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв.34

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Равно Поле:   Верила

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 28.07.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Столник:   X III-178, кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, кв.9, УПИ -272

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Столник

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Стъргел:   имот 024027, Парцел ІІ-269, кв.39, УПИ, УПИ I-390, кв.47, УПИ V-467, кв.30, УПИ V II-309, кв.52, УПИ VІ-275, кв.39

Община Ихтиман  

На 24.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Боерица:   Пи640030,640027, УПИ Vі-111, кв.16, УПИ ІІ-124, кв.13

На 24.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Борика, Общ. ихтиман:   П-Л ІV-109, кв.8, Парцел Vіі-59, кв.20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ Іv-165, кв.24

На 24.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:   Махала Поповци

На 24.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Махала Поповци, Чешма Ангелина

На 24.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Вакарел:   Чешма Ангелина

На 24.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Веринско

На 24.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. ихтиман:   УПИ Iv-103 Кв 27, П-Л Хі-39, кв.4

На 24.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Предгарова

На 24.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костадинкино:   Мах.Семковци УПИ Хvі-88, кв.12, Махала Брънковци, Махала Полиовци, Махала Семковци, Махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 24.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Пауново:   V-142,Кв.23, П-Л Vііі-198, кв.15, П-Л І-84, кв.15а, Махала Поповци, Поповци Пи 028069, УПИ III-220, кв.Ихтиман, УПИ V- 199 кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ Xi-35,Кв.4, УПИ Xxv-114, кв.20

На 24.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Пауново

На 24.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман:   УПИ Іі-91, кв.13

На 24.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черньово:   УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6,Кв.1, УПИ ХІV-105, кв.16

Община Костенец  

На 23.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Средна Гора, Трапезица, Цариградско Шосе, Чайка

Община Костинброд  

На 23.07.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход:   Път  II - 81

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход:   УПИ III-10

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд:   Iv-73 кв.11

Община Пирдоп  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън Регулация

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:   Махала Брестака, Махала илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, кв.6

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Карлиево

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Мирково:   000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, иванчо Зографа, извън Регулация, изток, ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   Махала Бодят, П-Л ІІІ-124, кв.12, Х-97, кв.24

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Пирдоп:   Александър Груев, Димитър Савов, Доктор Марков, извън Регулация, Панагюрско Шосе, Скока

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Пирдоп:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Димов, Княз Борис І, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Смолско:   кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, кв.21

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Църквище:   V-19, кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, иван Вазов, иван Узунов, иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън Регулация, изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

Община Самоков  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л ІІ, Пл.№160, кв.48

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 10:39 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л ІІ, Пл.№160, кв.48, УПИ I-345, кв.18

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 10:39 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бели искър:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV кв. 20

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 10:39 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бели искър:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, УПИ IV кв. 20

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 10:39 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бели искър

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 10:39 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 10:39 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчин

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 10:39 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:   М. Щъркелово Гнездо

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   извън Регурация

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XV III, Бктп Градина - Ковачевци, Пп  II,Кв.58

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Мала Църква

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 10:39 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне:   Пи 000368

На 23.07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Рельово:   №000527, извън Регулация, УПИ -I кв.65, УПИ V II- 82, кв.5

На 23.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   УПИ -I кв.65, УПИ V II- 82, кв.5

На 23.07.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ -  Самоков:   65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, Бреза, България, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Велико Търново, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф игнатиев, Граф игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елица, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Здравец, Зорница, иван Доспевски, иван Доспевски, иван Йончев, иван Шишман, иглика, имот 65231.916, иречек, искър, искър, ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Княз Дондуков, Кокиче, Константин Фотинов, Крали Марко, Латинка, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Люляк, Макгахан, Македония, Македония, Манастирска, Марица, Местност Ридо, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, Отец Паисий, Пирин, Плана Планина, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рилски Скиор, Ружа, РУПИте, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Странджа, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Тридесети Декември, Търговска, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка, Явор

На 23.07.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Самоков:   65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Витоша, Генерал Велиаминов, Граф игнатиев, Димитър Димов, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, иван Доспевски, искър, Макгахан, Македония, Незабравка, Неофит Рилски, Отец Паисий, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, РУПИте, Сем. Калинкови, Ситняково, Софийско Шосе, Станислав Доспевски, Търговска, УПИ 65231.906.319, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Цар Борис III, Черни Връх, Шейново

На 23.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Бор, Бреза, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Велико Търново, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елица, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Здравец, Зорница, иван Доспевски, иван Йончев, иван Шишман, иглика, имот 65231.916, иречек, искър, ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Княз Дондуков, Кокиче, Константин Фотинов, Крали Марко, Латинка, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Манастирска, Марица, Местност Ридо, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Плана Планина, Подридна, Преслав, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Ружа, Сан Стефано, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Странджа, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Черно Море, Шипка, Явор

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Авксенти Велешки, Баба Неделя, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Христо Йончев, Цар Борис III

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф игнатиев, Грънчар, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, искър, Македония, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Ул. Здравец

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, искър, Курорт Боровец, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Ул. Здравец

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, иван Доспевски, ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Самоков:   Курорт Боровец

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Самоков:   Македония, Отец Паисий, Цар Борис III

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Ярлово:   1-ва, 18-та, 26-та, 32-ра, 35-та, 36-та, 37-ма

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ярлово:   .УПИ Хіі-562,  кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 кв.16

Община Сливница  

На 24.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Алдомировци:   242068, М.Слатина, 32-ра, 348, кв.62, 46-та, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова

На 24.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Братушково:   V-263, V II-299 кв.19, УПИ XVI-300

На 26.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Бърложница:   П-Л X III-61, кв.14

На 26.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Гургулят:   XVI-17 кв.9

На 26.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ Xiv-531 кв.26

На 26.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Драготинци

На 26.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Радуловци:   Мах.Рейна Река, ХІІІ-47,Кв.19

На 26.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница

На 26.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН

Община Белоградчик  

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

Община Видин  

За периода 25-27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Първа

За периода 25-27.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Видин

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село:   156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Въртоп:   Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гайтанци:   213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гомотарци:   168 Квартал V II, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, кв.29, Пета, Петнадесета, Пи 000153, Пи 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 кв.3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Капитановци:   019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, кв.49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Капитановци:   Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, кв.49 Парцел 704, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта

На 24.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Капитановци:   Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи 857 кв.50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 24.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Неговановци:   210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   За периода 25-27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Синаговци:   236 , кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Срацимир

На 24.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Срацимирово:   XI-82, кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 24.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Флорентин:   I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Ново Село:   008 До Плажната ивица, Iv - 171 кв.18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Димово  

На 23.07.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   За периода 24-27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бела:   I кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Димово, Общ. Димово

На 25.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дълго Поле, Общ. Димово:   №I-164 кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 27.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Костичовци:   Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски

На 27.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Скомля:   Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

 

ОБЛАСТ ВРАЦА

Община Борован  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад:   Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Бяла Слатина  

На 24.07.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Алтимир:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-Ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, иван Горанчовски, извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност ибришима, Местност изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, Пи 2 От Масив 96 имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-Ви, Шипка

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Борован:   Ангел Йошков, Ангел Кънчев, Антим I-Ви, Баба Тонка, Бачо Киро, Борованска Могила, Ботева Алея, Васил Левски, Веслец, Възраждане, Ген. Ангел Андреев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Васил Стойновски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Добри Чинтулов, Дунав, Захари Стоянов, Зорница, ивайло, иван Вазов, иван Нивянин, иван Рилски, иванко, изварковец, изгрев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крум Беличовски, Кукуш, Любен Каравелов, Люлин, Марин Дринов, Марица, Местност Гъбов Дол, Местност Липето, Методи Тошев, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Рашо Трифонов, Росица, Св.Наум, Свобода, Сграда Поликлиника  І-Ви Етаж, Сергей Румянцев, Славко Ценов, Страхил Войвода, Сълково Бранище, Тодор Каблешков, Тошка Петрова, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар иван Шишман, Цар Симеон I-Ви, Цено Мишов, Чаталджа, Шипка, Яне Сандански

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бъркачево:   9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 23.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Агиното Бранище

На 23.07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враняк:   Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, ивайло, иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 24.07.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, иван Нивянин, искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов иванов, Юрий Гагарин

На 24.07.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Габаре:   Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, иван Батьов, иглика, извор, искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 24.07.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Галиче:   1-Ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, ивайло, иван Вазов, иглика, извън Регулацията, изгрев, илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Добролево:   1, І-Ви Стопански Двор, Байкал, Балкан, Беласица, Благой Монов, Божур, Боримечката, Бързица, Васил Левски, Вежен, Веслец, Вестителя, Витоша, Владая, Водотечна, Вратица, Гробарска, Драва, Дружба, Елин Пелин, Здравец, извор, Казашка, Кирил и Методий, Кокиче, Лазар Драйчев, Лале, Лонгоза, Люляците, Марица, Маршал Будьони, Местност Край Село, Местност Любеничен Дол, Местност Млаката, Местност Селска Мера, Мургаш, Орешака, Петко Д. Петков, Радецки, Разделна, Рашов Дол, Ропотамо, Русалка, Сливница, Средна Гора, Стопански Двор, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Трън, Фортуна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:   Месност Врачанка

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Попица:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар иван Шишман, Шипка, Янтра

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Сираково, Общ. Борован:   9-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Ерменко, иван Вазов, Месност Край Село, Местност Селска Мера, Никола Вапцаров, Освободител, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-Ви, Юрий Гагарин

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре:   Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, иван Вазов, иван Нивянин, илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, иван Балев, иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стадиона, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски

Община Враца  

На 24.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Вакарел:   Дренов Ръд

На 24.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вировско:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Вировчица, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, иван Нивянин, илия Якимов, Коцо Андров, Ленин, Липов Дол, Люлин, Ралин Стоименов, Роза, Русалка, Хан Аспарух, Цар Самуил

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Враца:   Алеко Константинов, Безименна, Вежен, Мито Орозов, Ученически Комплекс

На 25.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца:   Алеко Константинов, Безименна, Ученически Комплекс

На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:   Амур, Атанас Йованович, Васил Атанасов, Елин Пелин, Камчия, Кръстьо Бързаков, Тодорини Кукли, Топилки, Три Уши, Хан Крум

На 25.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Враца:   Бистрешко Шосе, илинден

На 25.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Враца:   Ген. Гурко, Граф игнатиев, Оборище, Река Лева, Христо Ботев

На 26.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца:   илинден

На 26.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Враца:   индустриална

На 26.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, иван Нивянин, искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов иванов, Юрий Гагарин

На 27.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лиляче:   Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Бачо Киро, Елин Пелин, иван Вазов, Йордан Лютибродски, Никола Марков-Колката, Петър Пенков, Поп Андрей, Река Лева, Тодор Каблешков, Христо Ботев

Община Криводол  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Ботуня:   9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Главаци:   23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, ивайло, иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви

На 24.07.2018 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Големо Бабино:   Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К.Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 24.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Краводер:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, ивайло, иглика, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 24.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Криводол:   23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Борова Гора, Ботуня, Васил Априлов, Васил Левски, Вела Пеева, Венера, Витоша, Върбанчовец, Гаврил Генов, Ген. Глухов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, ивайло, иван Рилски, индже Войвода, искър, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Комсомолска, Крайна, Куманица, Ленин, Малчика, Маршал Суворов, Маршал Толбухин, Мир, Мусала, Никола Вапцаров, Олег Кошевой, Опълченска, Освобождение, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Плиска, Поп Андрей, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Река Марица, Рила, Сан Стефано, Септемврийска Слава, Сергей Румянцев, Синчец, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Тавтиомозис, Тепето, Томин Мост, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Янко Забунов, Янтра

На 24.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Криводол:   Местност Мътница, Фридрих Енгелс, Христо Смирненски

На 24.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Криводол

На 24.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Пудрия:   23-ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Родопи, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

На 24.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Уровене:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, ивайло, иван Вазов, кв.18 УПИ 1 - 69, кв.21, УПИ Iv-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чапаев, Шар Планина

На 24.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Чирен:   Местност Осен

Община Мездра  

На 23.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Дърманци:   |-1533, кв. Калето, Местност Сирма

На 23.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Мездра:   1-Ви Май, Баданец, Добруджа, Дърманско Шосе, Жп Район, Заводска, Христо Ботев

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Животновъдите спират протеста, исканията им били изпълнени 7| 2864 |18.07.2018 . Властта отхвърли искането на БСП за спиране на концесията за ”Летище София” 1| 2730 |18.07.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2538 |16.07.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2781 |15.07.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах