Реклама / Ads
Frognews
0| 3153 |08.03.2019

Вижте планираните от ЧЕЗ Разпределение прекъсвания на тока в Западна България, за периода 11-15.03.2019 г.

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 11 - 15 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

 

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 11 - 15 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: махала Клисурска

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Златуша: Вилна Зона Витошица

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Столична: 2-ра, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, XXXVI-499 Ul=25, Балканска, М.Загряна, махала Витковица, махала Радово, махала Щетница, Радова махала, Старо Село

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мала Раковица: 54.277, местност Витошица

Община Витоша  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Княжево: Ал.Стамболийски

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Д-Р Д.Съселов, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ.

На 11.03.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Букурещлиев, Маестро Георги Атанасов, Папрат, Христина Морфова

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Бъкстон, Пирин, Юнашка Песен

На 13.03.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Българска Легия, Бяла Акация, Бяло Поле, Манастирски Ливади УПИ Х-499, Манастирски Ливади-Запад, Ралевица

На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Голяма Могила, Канала, М.Манастирски Ливади УПИ IV-834, 803, 835 Кв. 82б, местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел От Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен път, Околовръстен път, Упи XxIx, Ралевица

На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 319-та, 405/Драгалевци/, 415/Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 14.03.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София: 154-та /В.З. Симеоново-Драгалевци/, 416/Драгалевци/, Ален път, Българска Легенда/416/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Свети Горазд

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Св.Наум /Драгалевци

На 16.03.2019 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  София: Xx-999, Кв.14, Грамос, Дъбова Гора, Еровете, Луи Айер/Никола Каменов/, Лунна Папрат/669/, М.Гърдова Глава, местност Гърдова Глава, Планинец, Прохлада

Община Връбница  

На 11.03.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  София: 357-ма/Връбница/, 359-та/Връбница/, 361-ва/Връбница/, 367-ма/Връбница/, 373-та/Връбница/, 374-та/Връбница/, 375-та/Връбница/, 376-та/Връбница/, 378-ма/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб.Класа/, Иван Дим.Ненов, Модерно Предградие, Надежда, Светла, Справедливост/Червени Ескад, Стефан Дуньов/Седми Конгрес

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Алеко Константинов/Васил Го, Александър Стамболийски, Васил Левски/Мраморско Шосе, Захари Зограф, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Майски Ден/27/, Пламък/25/, Република/20/, Росна Китка/31/

На 13.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Захари Зограф, Йордан Йовков/24/, Пламък/25/, Христо Ботев/Алексей Гнилич

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Волуяк: Огоста, Сердика

На 13.03.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София: Осогово/Пело Пеловски/

На 13.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Волуяк: Бреза, Дружба, Липа, Явор

На 13.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  София: Липа, Ломско Шосе, УПИ XII-262 Кв.5

На 13.03.2019 г. /13:30 - 14:15 ч./ -  Световрачене: Софийска/Иван Парев/

На 13.03.2019 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Волуяк: Дружба, Ломско Шосе, Синчец, Църна Бара

На 14.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Волуяк: 35-та, Градина

На 14.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Зорница

На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Емилиян Станев/22/, Кладанчето, Любен Каравелов, Мичур, Мичур /Упи V, Кв.24/, Момина Сълза/13/, Орхидея/8/, Папрат, Росица, Чичовци/26/

На 14.03.2019 г. /11:45 - 12:45 ч./ -  София Кв.Волуяк: Горицвет, Ул.Ален Мак, Ул.Победа 2;41;3;7;9

На 14.03.2019 г. /13:45 - 14:45 ч./ -  Волуяк: Зорница/Петър Малинов/

На 14.03.2019 г. /13:45 - 14:45 ч./ -  Световрачене: Тракийска Могила

На 14.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Волуяк: Никодим Тодоров, Синчец

На 15.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Волуяк: Дружба, Завоя, Зорница/Петър Малинов/, УПИ Х-1451, Кв.32

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Алеко Константинов/Васил Го, Еделвайс/2/, Ивайло, Иван Вазов, Мичур, Мичур, УПИ I-611, Кв.23, Момина Сълза/13/, Росна Китка/31/, Хайдутин/11/

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: УПИ- Мрамор

Община Възраждане  

На 12.03.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Сердика

Община Изгрев  

На 15.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Елемаг, Ж.К.Изгрев

Община Илинден  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Божурище/Атанас Переклиев/, Илинден, Разсадника, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Искър  

На 11.03.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски, Васил Левски/Черв.Армия/, Вп 52150, М.Нпз-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв.1, Мито Войнишки, Общ.Димитър Благоев, Околовръстен път, Пв Качиене, Прогрес, Серафим Стоев, Стария Искър, Троянов път, Фармапарк, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Яворов

На 11.03.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: III - 617, XVIII-98, Балабана/Серафим Стойков/, Божур/Атанас Варадинов/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-та/, Демокрация/П.Йосифов/, Дъга/Мило Говедарски/, Зад Село/24-та/, Искър/Кр.Раковски/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Люляк/Янко Кръстев/, М.Лъката пи 39791.6021.62, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Рила/Станой Тодоров/, Римска Ракла/Ремсова Среща/, Розова Градина/Георги Димит, Ружа/7-ма/, Свети Спас/26-та/, Станцията, Стара Планина/Никола Тасев/, Старата Река/Методи Филипов, Стопански Двор, Странджа/Спас Орехарски/, Тихата/4-та/, Тодор Радунчев, Ул. Демокрация пи 475 Кв. 48, УПИ I-619, Кв.59, УПИ № 15133/666/К.Л.-2-8-В

На 11.03.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  София: 1-ва, Кривина, Латинка, Минзухар, Надежда, Нпз Казичане 35239, 6109, 1926, Околовръстен път

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1, Искър, Тирана

На 13.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 1

Община Красна Поляна  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: 307-ма/Красна Поляна/, 734-та/Красна Поляна/, Банско, Белослав, Владимир Куртев/Калитко/, Връх Тумба, Крепост, Метал, Павел Шатев/Докер/, Тумба

Община Красно Село  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Браила/Горник/, Грамада, Пирински Проход, Подуево, Солун

На 12.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Добрила, Райко Жинзифов, Св.Георги Софийски/Георги С

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Хиподрума

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Владайска/Димо Хаджидимов/

Община Кремиковци  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бреза, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Кремиковско Шосе, Челопечене, Челопешко Шосе, Чепинско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 27-ма /Враждебна/, 278-ма/Връбница/, 59-та/Враждебна/, Враждебна

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ботевградско Шосе , Кв.Враждебна , Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 16.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  гр. Бухово, ул. Янтра 40

Община Лозенец  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Ул. Поф. Станчо Ваклинов

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Тодор Ф. Чипев, Чавдар Мутафов/452-ра/

На 14.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Околовръстен път

На 15.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София: Ул. Чавдар Мутафов

Община Люлин  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Люлин 2, Люлин 8

На 11.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин, Люлин 4

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Люлин 2, Търново

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин, Люлин 1, Люлин 6

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Добринова Скала/11 Конгрес, Люлин 1, Търново , Филиповско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 2

На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Люлин 1

Община Младост  

На 11.03.2019 г. /08:15 - 17:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Косанин Дол, Есенни Мотиви

На 11.03.2019 г. /08:15 - 17:00 ч./ -  Панчарево: В.З Косанин Дол УПИ Хіх-2197 Кв.41, В.З.Касанин Дол, Упи Х-148, Кв.39, В.З.Косанин Дол, Забел, Касанин Дол, Косанин Дол, Местн.Косанин Дол, местност Косанин Дол, местност Ширините, Ширините

На 11.03.2019 г. /08:15 - 17:00 ч./ -  София: Детски Град, местност Косанин Дол

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Г.М.Димитров, Младост 1

Община Нови Искър  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Нови Искър: Искърско Дефиле

На 15.03.2019 г. /12:00 - 12:50 ч./ -  Доброславци: Отава

На 15.03.2019 г. /13:00 - 13:50 ч./ -  Доброславци: Градище, Ширината

На 15.03.2019 г. /14:00 - 14:50 ч./ -  Доброславци: Доброславско Шосе/Гергин Ил

На 15.03.2019 г. /14:00 - 14:50 ч./ -  София: Доброславци

На 15.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Доброславци: Борова Гора, Градинарска, Житенски път

Община Оборище  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Русалка

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Върбица/Димитър Попов/

На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Княз Александър Дондуков

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мадрид

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Драговица

На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Богдан

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бачо Киро

Община Овча Купел  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 742-ра/Овча Купел/, Босилек, Земляне/Тинтява/, Орчо Войвода, Поглед, Първенец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Росна, Стрелбище

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Харманлийско Въстание

На 12.03.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  София: 696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф.Михайло Парашчук/690-Т

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войводина Могила, Зелена Ливада, Костур, Летовищна, Овча Купел, Ореховски Дол

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Чардаклия

На 14.03.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Гладиола, Гръстниче, Проф.Никола Милев

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Горна Баня

На 15.03.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: 752-ра/Овча Купел/, 753-та, 753-та/Овча Купел/, Вечерница, Горна Баня

Община Панчарево  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Панчарево: Косанин Дол, местност Дупките, местност Косанин Дол, УПИ Х-347, Кв.27 В.З. Косанин Дол

На 11.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  София: местност Косанин Дол

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево   Беликата  /цялата/;  Беликата УПИ XXI-485 Кв 485  Петър Менджийски 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, Бистришки път, Васил Левски 1, 6, 6а, Стамболийски 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 и 8

На 13.03.2019 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня

На 13.03.2019 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: Околовръстен път

На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Златна Ябълка

На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Детски Град

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Паничарево: Ул.Самоковско Шосе 233

Община Подуяне  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.119 Вх.А, Б

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.120 Вх.А

Община Сердика  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бенковски, Бенковски, Ул. Зеленска 8, УПИ XVI-718, Биримирци, Зеленска, Календерска, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Поп Георги Величков

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Опълченска

На 13.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Бенковски, Завой, Зеленска, Календерска, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Оралица, Руски Воин

На 14.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Безименна, Бенковски, Горгосица, Лунна Нощ, Перяновец, Самодивско Кладенче

Община Слатина  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Братя Жекови 4, Кадин Връх 11

На 14.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Бричебор 9 , 16-16а, Георги Пеячевич 16

На 15.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Кадемлия/Георги Дамянов Йот 43

Община Студентски Град  

На 11.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София: 1-ва Кв.Мал.Долина/Студентс, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 1-ва/Студентска/, 181-ва/Младост/, 182-ра Кв.Мал.Долина/Младос, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 7-ма Кв.Мал.Долина/Студентс, Инж. Стоимен Сарафов, Климент Охридски, М.Малинова Долина-Изток, Малинова Долина, Младост 4, Околовръстен път, УПИ 8-2829 Кв. 136, УПИ VIII-227а, Кв.132

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Атанас Иширков, Малинова Долина, Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе, Христо Данов , Цариградско Шосе

На 11.03.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Г.М.Димитров

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Атанас Иширков , Малинова Долина, Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе, Христо Данов, Цариградско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Атанас Иширков, Малинова Долина, Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе, Христо Данов, Цариградско Шосе

На 14.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Братя Чакрин

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бойчо Войвода  , Васил Априлов, Виктор Юго  , Евлоги Георгиев, Загоре, Климент Охридски  , Огоста, Сан Стефано, Хаджи Димитър , Цар Иван Асен  , Цариградско Шосе  , Шипка

Община Триадица  

На 12.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Здраве

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Цар Асен

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Божурище: Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826, Кв.76, УПИ VIII-Общ. Кв.76, Х-54, 100 Кв.11, Явор, Янтра

На 11.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./   На 13.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: Казана, Космонавт Георги Иванов

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Хераково: УПИ XxIx-510 Кв.75, Хераково Ханче

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Божурище: Девети Септември

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гурмазово: I-212, Кв.20, Любен Каравелов, УПИ Ix-159, Кв.14, УПИ VII-270, Кв.24, УПИ XIV-157 Кв.14, УПИ І-254 Кв.25, УПИ Х-299 Кв.29

На 13.03.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Гурмазово: IV-020070, XI-020018 Кв.44, Гурмазовско Шосе 7, пи 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ III-001141, Кв.39, УПИ-VII-008035 Кв.34, Яне Сандански

На 14.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Хераково: V-130086, М.Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв.70, М.Кантон

На 14.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Хераково: II-024019, XII-396 и XII-397, Кв.39, УПИ 024020, Кв.4, УПИ V-024020 Кв.4, УПИ XXIV-025093, Кв.1, М.Герена

Община Ботевград  

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв.7, Х-38, Кв.41

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Павитта, Стубеля, УПИ IV-737.75, Чеканица

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 11.03.2019 г. /08:15 - 15:45 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Незнайният Войн, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември

На 11.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:45 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Освобождение, Просвета, Саранск, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Ам Хемус

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, извън регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала До Ресторанта, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:45 ч./ -  Ботевград: Александър Батенберг, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Славейков

На 12.03.2019 г. /09:45 - 17:00 ч./ -  Ботевград: Божко Божилов, Рила, Тп Мантовска Градина, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 13.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Бенковска, България, Васил Левски, Захари Стоянов, Княз Борис I, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Трети Март

На 13.03.2019 г. /09:30 - 17:30 ч./ -  Ботевград: България, Васил Петров, Витоша, Гурко

На 13.03.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Петлешков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, извън регулацията, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Христо Ботев, Шипка

На 13.03.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Скравена: Койдановец, Петър Берон

На 14.03.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Патриарх Евтимий, Рила, Цар Освободител, Шипка

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: местност Тръстеник

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гурково, Общ. Ботевград: пи №027070, УПИ ХіV-191, Кв.48

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, местност Камен Дол, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, УПИ Ix-238 Кв.12, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радотина: местност Дръстила, пи №055008

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рашково: махала Белчово, махала Габровница

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, махала Диловска и Драганчовска, махала Гледжовица, махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, пи №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда на Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, УПИ VII-266, Кв.9, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Армеец, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Идентификатор 05815.305.1.117, Индустриална Зона, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мерощица, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Захари Стоянов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Осеновлаг

На 14.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, пи - 001088, местност Чеканица, Оборище, Страцин, Чеканица

На 15.03.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Ботевград: Стамен Панчев, Цар Освободител

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Зад Зрч, Индустриална

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Божко Божилов, Илия Стоянов, Индустриална, Цар Освободител

На 15.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: България, Гурко

На 15.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Правец: IV, Кв.9, IV-6393, VI, Кв.2, VI-179, Кв.104, VII, Кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9, Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 15.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Разлив: махала Маргинска

Община Годеч  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130кв.13

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Каленовци: XI-83, УПИ-ХІ-257, Кв.12

Община Долна баня  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Клен, Павел Вежинов, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ясен

На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Ведрина, Маришка, Отец Паисий, Рилско Шосе, Търговска

Община Драгоман  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: Градище, УПИ I-318.Kb 34

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: Бурел

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драгоман: Ярловци

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Чорул: УПИ-ІХ-130, Кв.18

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Богьовци

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Бучин Проход: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ ХIII, Кв. 11

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Василовци, Общ. Драгоман: УПИ Vііі-149, Кв.20

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, VI-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С.Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М.Свинарника, Мали Ком, махала Джуричова, махала Трап, Мерудая, Местн.Цоланова, местност Ваге, Найденова, Найденова махала, Найденовци, Незабравка, Никола Й.Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина и Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, ПИ 004087, Поляница, Проф.Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, Ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Големо Малово: УПИ І-340, Кв.32а, УПИ ХI-92, Кв.15

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв.11, Кв 29, Кърна Орница, пи № 169

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Дръмша: 106.910, 87, 331 М.Над Училището, 87.196, Гаго пи 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, махала&Quot;Паралъжовци, местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци пи 015033, Самовилски Връх ПИ 82, 9, УПИ-VIII-7

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Костинброд

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Лопушня: 008010, УПИ IV-142, Кв.16, УПИ XIII-5, Кв.5

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Мало Малово

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Понор: УПИ VI-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Раяновци, Общ. Драгоман

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Цръклевци

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Шума: извън регулация, П-Л XIX-53, Кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Врътковица

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драгоил: М.Крива Бара / Кв.12, Местн.Локва

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Александър Стамболийски, Драгония, Ивайло, Кирил Богданов, Петър Берон, пи 162112, Три Уши, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Драгоил

Община Елин Пелин  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Керамик, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Крушовица, Липа, Липа, Люляк, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Синанец, Стефан Стефанов, Теменуга, Топола, Хан Крум, Хан Крум

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, Баба Тонка Обретенова, Елин Пелин, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Лесновска, Лесновска, Липа, Люляк, Новоселци, Отец Паисий, Пирин, С. Гара, Синанец, Синанец, София, Теменуга, Тодор Каблешков, Топола, Хан Крум, Хан Крум, Шейново, Шиовица

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ XV 042023 133, XI-1764, София, УПИ I-15005, Кв.164д

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: Витоша, местност Пазарски път, Сердика, УПИ XIII-9, Кв.4, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, Хан Аспарух

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв.57, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40, 53, 51, 49, Иглика, Искър, Кв.57 Парцел 5, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, УПИ II, Кв. 57, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Герман: Хан Аспарух/29-та/

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Нови Хан: 037044, 071044, 172 Кад.Район 965, XVI-92 Кв. 92, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река пи 037018, В.З. Побит Камък, УпиххіV-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ VІ-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ ІІ-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Ихтиман  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 13.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

На 13.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда

На 13.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 13.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Ихтиман: извън регулация

На 13.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман извън регулация

Община Костенец  

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв.68, Акация, Александър Стамболийски, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 12.03.2019 г. /10:45 - 11:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Зорница, Иглика, Извор, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец

На 12.03.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв.68, Здравец, Люляк, Свети Георги, Средна Гора, Ясен

На 14.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, извън регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Самуил

На 14.03.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Миликини Ниви

На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

Община Костинброд  

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, VIII-476 Кв.27, В.З. Градец, М.Пояке, местност Лешке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ix-275 Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30, УПИ XVII-180

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Костинброд: Ломско Шосе, УПИ 33, Кв.510, М.П/Ст София Запад

На 13.03.2019 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Костинброд: Ломско Шосе

На 15.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

На 15.03.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

Община Мирково  

На 11.03.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Мирково: Александър Стамболийски, Захари Груев, Кооперативна Искра, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Разкола, Симеон Попов, Средна Гора, Стоимен Танов, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Христо Ботев, Цвятко Караджов

Община Пирдоп  

На 13.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Пирдоп: Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв.80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х.Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Шеста

На 11.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп: Върбите, Генерал Паприков, Иван Джуров, извън регулация, Княз Александър Батенберг, Никола Пушкаров, Паскал, Ръжана, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп: Георги Бенковски, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Коста Ганчев, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Христо Смирненски

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп: Георги Бенковски, Емилиян Станев, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Стефан Стамболов, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Пирдоп: Сергей Румянцев

Община Правец  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово: М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, махала Беляновец

На 11.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище: I Кв.29, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30

Община Самоков  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Вардар, Гр. Самоков, Тп Искър - 3, Преспа, Самоково

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: Преспа, Самоково

На 11.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Любомир Чакалов

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, България, България, Бяла Поляна, Вардар, Вардар, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина Тп Гсм, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иглика, Искър, Калково, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Луковица, Любомир Чакалов, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Манастирска, местност Червената Земя, Митрополитска, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Пирин, Подридна, Подридна, Преспа, Преспа, Райна Княгина, Рила Планина, Рила Планина, Рилска Малина, Рилска Малина, Рилска Малина, Розова Долина, Самоково, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Скакавец, Стефан Караджа, Струма, Струма, Тодор Пеев, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.909.365, Хр.Захариев, Христо Йончев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Шейново, Ястребец, Ястребец

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски, Доспей махала, пи 15285.10.114, Почивни Домове, Почивни Домове

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, България, Бяла Поляна, Вардар, Вардар, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина Тп Гсм, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Искър, Калково, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Любомир Чакалов, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Манастирска, местност Червената Земя, Митрополитска, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Подридна, Преспа, Преспа, Райна Княгина, Рила Планина, Рилска Малина, Рилска Малина, Рилска Малина, Розова Долина, Самоково, Самоково, Синчец, Скакавец, Стефан Караджа, Струма, Струма, Тодор Пеев, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.909.365, Хр.Захариев, Христо Йончев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Шейново, Ястребец, Ястребец

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, ПП II, Кв.58

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та

Община Своге  

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Луково

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Губислав

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дружево

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Левище

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Градище, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Оплетня: Парцел V-94, Кв.3

На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

Община Сливница  

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 45-та, 46-та, V-364, Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Братушково: V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Гургулят: XVI-17 Кв.9

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 18 Та, 20-та, 22-ра, 3 Та, 500179, 653, 7 Ма, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, XVII-418, Кв.51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, махала Димитрашков Слог, местност До Село, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ XIV-531 Кв.26, УПИ XIV-90 Кв.6, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Радуловци: махала Рейна Река, Хііі-47, Кв.19

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница: УПИ II-76

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Храбърско: I-075017 Кв.54, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, пи 77400.91.16, пи 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022, Кв.57, УПИ III-1981, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ XxIII-337, УПИ-IV-76.11 Кв.57, УПИ-V-18, Кв.3, Черковна

На 11.03.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Храбърско: I-075017 Кв.54, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022, Кв.57, УПИ III-1981, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ-IV-76.11 Кв.57, УПИ-V-18, Кв.3

На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Бърложница: П-Л XIII-61, Кв.14, УПИ Іх-Общ, Кв.2

На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Драготинци

На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камък, махалаПод Камъка

На 15.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, УПИ XII - 512, 513, Кв.116, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Белене: Витоша, Възраждане, Гео Милев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Първи Май, Столетов, Странджа, Цанко Церковски

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене: Васил Левски, Здравец, Маршал Толбухин, Рила, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.03.2019 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Белене: България, Иван Вазов, Малчика, Междублоково Простронство, Фердинад Дечев

На 14.03.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Белене: местност Калмиша извън регулация

Община Гулянци  

На 13.03.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Бръшляница: 9-ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Голо Бърдо, Дунав, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител

На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Долни Вит: Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Пи-000234, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка

На 15.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гиген: Вапцаров, Д Благоев, Дойран, М Гвардия, Марица, Морава, Перущица, Сашка, Тутракан

На 15.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Милковица: Арда, Веслец, Витоша, Гурко, Изгрев, Одеса, Осогово, П.К.Яворов, Силистра

Община Долна Митрополия  

На 13.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Биволаре: Кирил и Методий, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Републиканска

На 11.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Марагидик, Н.Й.Вапцаров, Родопа, Сливница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Ю.А.Гагарин

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Хаджи Димитър

На 13.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Божурица: Александър Стамболийски, Беласица, Божур, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, Мусала, Н Рилски, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия: Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Бяло Море, Бяло Море, Вит, Вит, Витоша, Витоша, Възраждане, Възраждане, Железничарска, Железничарска, Иглика, Иглика, Искър, Искър, Китка, Китка, Лозица, Лозица, Люляк, Люляк, Мусала, Мусала, Нач.У-Ще, Нач.У-Ще, Незабравка, Незабравка, Осъм, Осъм, Раковски, Раковски, Росица, Росица, Слави Алексиев, Слави Алексиев, Ср Гора, Ср Гора, Стара Планина, Стара Планина, Тракия, Тракия, УПИ І-42 Стр.Кв.98, УПИ І-42 Стр.Кв.98, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Черни Връх, Черни Връх, Шар Планина, Шар Планина, Шипка, Шипка

Община Долни Дъбник  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Петърница: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Лозарска, местност Пангала, Първи Май

Община Искър  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долни Луковит: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Рилски, Искър, Климент Охридски, Козлодуй, Мусала, Петлешков, Пирин, Радецки, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Луковит: Димчо Дебелянов, Клокотница, Тулча, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Освободител

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Писарово, Общ. Искър: Александър Стамболийски, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Христо Ботев, Христо Наумов, Цано Нанов

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Байкал, Балкан, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Велко Кръстев, Калинин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Преслав, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Янтра

Община Кнежа  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Еница: 000191, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Клокотница, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: Промишлена Зона

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Яне Сандански

Община Левски  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Малчика: Васил Левски, Ив.Вазов, Мир, Петър Берон, Столетов, Христо Смирненски

На 11.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Малчика: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Евгени Босилков, Столетов, Цветан Спасов, Шипка

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Козар Белене: Васил Левски, Георги Бенковски, Д.Благоев, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов

На 12.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Малчика: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Евгени Босилков, Заря, Осъм, Панайот Хитов, Столетов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Малчика: Бачо Киро, Васил Левски, Осъм, Панайот Хитов, Цветан Спасов

Община Никопол  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Никопол: В.Левски, Елия, Смолянови, Телеграфна

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: Алеко, Братя Миладинови, В Друмев, В Левски, В Петлешков, Г Димитров, Заря, Ив Винаров, Карл Маркс, Крайна, Малчика, Опълченска, Осъм, Петраки Ангелов, Хаджи Димитър

На 13.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Въбел: В. Левски, Г. Бузев, Г. Димитров, Д. Благоев, Дунав, Ив. Вазов, Л. Каравелов, местност Задовица, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 13.03.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ -  Въбел: В. Коларов, Витоша, Г. Кирков, Г. Милев, Кирил и Методий, М. Старото Село, местност Старо Село, Рила, Ю.А.Гагарин

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: Ал Стамболийски, Вела Пеева, Витоша, Гео Милев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Крайна, Люлин, П Волов, Раковска, Стара Планина, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев

На 14.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Муселиево: Бенковски, В Коларов, Вела Пеева, Г Димитров, Гео Милев, Дунав, Кирил и Методий, Малчика, местност Долни Върби, Пирин, Ст Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 14.03.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ -  Муселиево: Вела Пеева, Г Димитров, Дунав, Л Димитрова, Паисий, Рила, Скобелев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Янтра

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Асен Златаров, Връх Ком, Г Димитров, Д.Чинтулов, Евлоги Ангелов, Ив Вазов, Искър, Л Димитрова, Любен Дочев, Мусала, П Евтимий, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдарци, Шипка

Община Плевен  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, Григор Пърличев, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Мир, Пероника, Рила, УПИ -XxV-283 Стр Кв 1, ХIх-573

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV , Кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Вила, Витоша, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Иван Тод. Христов, Локомотив, М-Ст Над Село, Никола Тинков, Тимок

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Беглеж: Георги Стоянов, Долна Елия, Криводер, Лазар Станев, местност Долната Елия Пи-022048, Назъм Хикмет, Патю Доков, Септемврийско Въстание, Цанко Славчев

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бохот: 281003

На 11.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Радишево

На 11.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Местн.Кайлъка

На 11.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен: Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Зограф/Л.Станев/, Захари Стоянов, Лозенка, Мелник, Орлица

На 11.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Бръшляница: Акалан, Акалан, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Халачев, Асен Халачев, Батак, Батак, Голо Бърдо, Голо Бърдо, Иван Рилски, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Инж Г и Вълков, Местн.Над Пресяката, Местн.Над Пресяката, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Трапезица, Трапезица, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Освободител

На 11.03.2019 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Радишево: Васил Априлов, Г.С.Раковски, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Милин Камък, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 12.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Радишево: Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха пи 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Г. Кочев

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Индустриална, Индустриална Зона, Кара Колю, Местн.Западна Идустриална Зона, Промишлена

На 12.03.2019 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона

На 12.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 12.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Бръшляница: 9-ти Септември, Антим 1, Априлов, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Дунав, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Свобода, Свобода, Скобелев, Скобелев, Хан Аспарух, Хан Кубрат

На 12.03.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Бохот: IV-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д.Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: V-444, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Катя Попова, Кирил и Методий, местност Край Село, местност Лъката, Петко Р. Славейков, Слави Алексиев, Сопот, Тимок, Тодор Митранов, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст.Стамболов/Черв.Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, Въча, Гурко, Иван Вазов, Кръстю Конов, Люлин, Осъм, Победа, Раковски

На 14.03.2019 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Плевен: Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Сторгозия

На 14.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Бохот

На 14.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 14.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П.Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 15.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ралево: 028006

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Местн.Кайлъка, Местн.Плочата, местност Кайлъка, Плочата

На 16.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Васил Левски/Г.Димитр/, Д-Р Л.Заменхов, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Коста Хаджипакев, Цанко Церковски

Община Пордим  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: Васил Априлов, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Мизия, Отец Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Прилеп, Скопие, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Георги Бенковски, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Люле Бургас, П.Р.Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чорлу

Община Червен бряг  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг: Дойран, Жк.Победа Кв.62, Победа, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: Антим, Вардар, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Шейново, Янтра

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Червен Бряг: Бунджовица, Г.С.Раковски, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Мадара, Плиска, Станке Димитров, Хан Аспарух, Хан Кубрат

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: Антим, Г Бенковски, П.Р.Славейков, Паисий, Перник, Струга, Тулча, Хан Аспарух, Шейново

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Сухаче: Вешка Данова, Г Тошев, Дядо Вълко, Л Каравелов, Христо Ботев, Христо Михайлов

На 15.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: Ал Стамболийски, Бошняшка, Витановска, Мирчовска, Пановска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезнишки Извор: Къщи

На 11.03.2019 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Брезник: Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Георги Ив Бунджулов, Жданов, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ноевци

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: махала Пали Лула

На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:25 ч./ -  Глоговица

На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:25 ч./ -  Лялинци: I-259 Кв.13, УПИ VII-115 Кв.26

На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:25 ч./ -  Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:25 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:25 ч./ -  Конска: IV-310, 311

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сопица

Община Земен  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Жабляно: 29012.1.1

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Жабляно

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Земен: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Груйова, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ильо Войвода, Княз Борис, Любен Каравелов, Манастирска, махала Бакалска, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Стефан Стамболов, Цар Асен

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Земен: Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г.М.Димитров, Земенски Манастир, Земенско Кале, Калоян, Манастирска, Риша, Симеон, Хан Тервел

На 14.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Земен: Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

Община Ковачевци  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лобош: III-154, 155, Кв.39, УПИ Іx Кв.305

Община Перник  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кладница: София

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Кв.Изток

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гълъбник

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дрен: V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 12.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Драгичево

На 12.03.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Варош

На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: махала Бугьовец, махала Опашиница

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Богданов Дол

На 15.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Перник

Община Радомир  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Батановци: Княз Борис I

На 11.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Борнарево: УПИИ I-066007 Кв.66

На 11.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Витановци

На 11.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Копаница

На 11.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Планиница, Общ. Перник

На 11.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Радомир: махала Арбанас

На 11.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Лесковски път, махала Ваклинови, махала Кюрчийски, Нова махала, Юрий Гагарин

На 11.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ярджиловци: Витоша, Девети Септември, Партизан

На 11.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбник: Кв.25 УПИ XІІІ-353, ПИ 110, Кв.16, УПИ VІІ-112, Кв.16

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кленовик

На 11.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Копаница: махала Гюзелева

На 11.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Николаево, Общ. Радомир

На 11.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Перник

На 11.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Радомир: Ііі Кв.191 Промишленна Зона, Гарата, Генерал Владимир Вазов, Градина, махала Арбанас, Райко Даскалов, Цар Симеон

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Владимир: пи 149 Кв, 14

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Диканя

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долни Раковец: Кв.22, Упи Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167 Кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ Хі-34, Кв.1

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Друган: VІ-485, Кв. 45, УПИ VI-337, Кв.25, Чачулова махала

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кондофрей: Общ.Радомир, УПИ I Кв 43а

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083, 1084

На 12.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Червена Могила

На 12.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Радомир: Гарата, Деян Гебрев, Иван Вазов, Отец Паисий, Пейо Яворов, Тракия, Цар Самуил, Янтра

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дрен: Втора, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Шеста, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кошарите: П-Л VII-117, Кв.18, УПИ VІІІ, Кв. 17

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дрен

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Прибой

На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дрен: Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Пета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Четвърта

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дрен: Двадесет и Трета, махала Мали Дрен, Тридесет и Шеста

Община Трън  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ломница, Общ. Трън

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Къшле

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бохова: УПИ-ХI-148

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джинчовци

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Бойчиновци  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лехчево: Антим Първи, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Добруджа, Ивайло, Иван Шишман, Колхозна, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Смирненски

Община Брусарци  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Брусарци: 23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 13.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Дъбова махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й.Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 15.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 15.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 15.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 15.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Петър Тъмнишки

На 15.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Смоляновци: Георги Димитров

На 15.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

Община Вълчедръм  

За периода 11-15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Деветнадесет, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемдесет и Пета, Тридесет и Три, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Шестдесет и Шест

Община Лом  

За периода 11-15.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Васил Левски, Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Пирот, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър

На 11.03.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лом: Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бунар Хисар, Иван Вазов

На 11.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец: извън регулацията

На 11.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Лом: извън регулацията, Латинка, Мир, Поломие(Първан Генов), Х-309 Кв. 18 - М-Ст Момин Брод, Юрий Гагарин

На 11.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Сталийска махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Трайково: 064185, 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 11.03.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Александър Стамболийски, Д-Р Басанович, Славянска(Г.Димитров)

Община Медковец  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Медковец: Алеко Константинов, Ангел Конов, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Георги Димитров, Дано Опинчев, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Извън Чертата на Селото, Иларион Макариополски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Милан Табаков, Неофит Рилски, Оборище, Петър Берон, Септември, Тодор Каблешков, Хилендарска, Христо Ботев, Ъгъла С Ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор

На 12.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Медковец: Александър Батемберг, Велес, Георги Димитров, Дойран, Иван Кулин, Искър, Кирил Рацов, Митко Пашата, Никола Конов, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Бакалов, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и Батенберг

Община Монтана  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белотинци: Петнадесета, Първа, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Четвърта, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта

За периода 11-15.03.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Монтана: Плиска, Хайдут Велко

За периода 11-15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември, 22-ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Младен Кръстев(Н.Ил.), Баба Тонка, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Бенковски, Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Драган Цанков(Московска), Жеравица, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Извора(Б.Бистрица), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница(Г.Михайлов), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Пейо Яворов(Г.Дамянов), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Под Баира, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Славейков, Славейков, Стефан Савов(М.Пенов), Стефан Савов(М.Пенов), Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Самуил(Комсомолска), Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)

За периода 13-15.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Илия Маринов, Неофит Бозвели, Петър Парчевич, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)

За периода 13-15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Хаджи Димитър

За периода 13-15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана: Баба Тонка, Баба Тонка, Беглишки Мост, Беглишки Мост, Гаврил Душков(И.Иванов), Георги Данчов(Д.Данов), Еделвайс М Кутловица, Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Младост, Младост, Неофит Рилски, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Парта, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Поп Харитон(Д.Вълков), Пъстрина, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Сливница, Сливница, Тодор Каблешков, Хайдут Велко, Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Липен: Втора, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, местност Дола, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тринадесета, Четиринадесет, Шестнадесет

Община Якимово  

За периода 11-14.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 12.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Барахарска/Зла Река/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Дуневска/Видима/, Кв.Зла Река, Кокиче/Видима/, Местн.Зла Река, Обиколна/Видима/, Преселци/Видима/, Стара Планина/Зла Река/

На 11.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Барахарска/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Зора/Зла Река/, Креманлива/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 13.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Велчевска/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 13.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Симеонов Азмак, Росица/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/

Община Ловеч  

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С.Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С.Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П.Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: I Кв.2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 11.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Радювене: Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил и Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Червен Бряг

На 11.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акация, Бачо Киро, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия път, Дядо Дончо, Люлин, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Цар Иван Александър, Янтра

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски път, Белия път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 12.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Младост, Червен Бряг

На 12.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 43952.533.118, Гозница, местност Червен Бряг, Ната Стоянова, Освобождение, Подп.Александър Кусев, Цар Иван Александър, Червен Бряг

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 13.03.2019 г. /09:45 - 12:45 ч./ -  Умаревци: Балатон, Вежен, Генерал Скобелев, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Шипка

На 13.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, Васил Левски, Величка Хашнова, Георги Бенковски, Даскал Никола, Иван Драсов, Марин Поплуканов, Михаил Попович, Мишева, Плиска, Съйко Съйчев, Тодор Кирков, Тодор Стратиев, Феликс Каниц, Хисарска, Христо Иванов-Големия

На 13.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Александър Стамболийски, Барата, Дунав, Недялко Русинов, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Тодор Киров, Хан Крум

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Кнежа: Марин Боев

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Здравец, Мизия

На 14.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Младост, Пастор Стефан Генев, Стара Планина, Уста Колю Фичето

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Резя, Средока, Церът

На 15.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Здравец, Кантон 11 12, Мизия

Община Луковит  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково: Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Луковит: Vіі Кв.182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 12.03.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Петревене: 045009, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, местност Жп Спирка, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Юрий А.Гагарин, Явор

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит: местност Момчилец

На 14.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Ъглен: местност Дачовското

Община Тетевен  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Български Извор: махала Боаза, местност Боаза

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Васильово: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 12.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен: 72343.500.5372, Воловийте, Христо Габровчето

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.150.12, Вежен, Заводна

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Градежница: Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: Бузлуджа, Васил Левски, Двадесет и Трети Септември, Матей Петков, Христо Рачев, Шипка

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: махала Начови Воденици

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малка Желязна: Витоша

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: Георги Бенковски, Йото Генков

Община Троян  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала Баба Стана, махала Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Местн.Габърска

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска

На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Борима: Васил Левски, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Герман: Хан Крум/31-ва/

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белиш: махала Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Врабево: Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 14.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, махала Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 14.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Врабево: Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Късера, махала Топля, Мирчо Филипов, Стойко Хаджиев, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Шипково: Васильов, Вилна Зона, Георги Димитров, Крушево

На 15.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: 15703.44.5, махала Чолдарско, Тринайсет Века България

На 15.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Чолдарско, Тринайсет Века България

Община Угърчин  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, махала Съевска

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, махала Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: местност Енча

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: местност Гаджов Дол, местност Ношаря, местност Площа, Стара Планина

Община Ябланица  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, местност Братевец, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв.13, Александър Стамболийски, местност Гераня, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв.23, УПИ Іх-252

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, УПИ Іх-252

Община Бобошево  

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Васил Левски, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Любен Каравелов, местност Дренски Рид, Николаевска, Опълченска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 11.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХІV

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХІV

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кременик: XxII-98, Кв.10

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Мламолово: Ix-25, Кв.9, Iх-179, Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII, Кв.39

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Блатино

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Дяково

На 14.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Самораново: 65245.7.846, Акация, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

Община Кочериново  

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244, Кв.12, II-353, Кв.11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Кюстендил  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бандерата, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, УПИ IV-331, Кв.42, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно: махала Реката

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, местност Турски Гробища, Морава, Рила

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: IV , Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полска Скакавица: 393025, махала Бойчовци, махала Терзийска

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стенско: 240 Кв.13, извън регулацията, Стенско

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипочано

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Гращица: XIII-212.Кв.18, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Болшевик, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коняво: 000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Драките, местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, УПИ ХIII-12 Кв.2, Христо Смирненски, Щастие

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски път, София

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Велбъжд, Георги Бенковски, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, М.Присоето, Мусала, Никола Вапцаров, Николичевски път, Овощарска, Овощарски Институт, Панайот Волов, Рила, Стоян Лудев, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черемидарница, Черенец, Ябълка

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска, пи 87062.11.80.1, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, Кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Дождевица

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Радловци: IV-132, Кв.12

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Егълница, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, местност Спротива, местност Станчовица, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, УПИ III - 163, Кв.28, УПИ-XVII-494, Кв.14, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Болшевик, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Берсин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Долна Козница: 22112.500.2

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Друмохар: махала Брашненица

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски път

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Лиляч: местност Войника

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв.39, I-446-За Църква, Кв. 43, VI-124, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, УПИ IX-142, Кв.15, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Плешивец: Дванадесета

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, местност Шамака, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Цървеняно

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Четирци: М.Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв.15

На 13.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 17.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Индустриална, Соволска

Община Сапарева баня  

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254.50.46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, Кв.8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв.10

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Ресилово: XI-742, Кв.53, 026170, 027007, 100005, III-548, Кв.58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672, Кв.36, ХIV-11, Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Самораново: 65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.005, 65365.601.964, 65365.602.602, I , Кв.74, III, Кв.125, LXXVІ, Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXX, Кв.74, LXXXIV-2797, Кв.74, XVIII, Кв. 98, ІІІ-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, пи - 1351, пи Lxxxііі; Кв.74, пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ Lxxx, Кв.74, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Златни Брегове, Липа, местност През Реката, Панайот Волов, Рилски Езера, Синчец

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ресилово: 027007

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Калина, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, Кметство, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231.501.203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214, 212, 301

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе

На 11.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Калина

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: IV-601.141. Кв. 46, IV Мрн, Антон Чехов, Братя Миладинови, Вардар, Ветрен, Владо Черноземски, Възрожденска, Д-Р Христо Татарчев, Дойран, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край, Руен, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, УПИ 04279.601.361, УПИ III-9076, 7184, Кв.43

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Еленово-1, Пейо К.Яворов, пи №04279.626.245

На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Еленово-1, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Преслав, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, УПИ-II-0427962660

На 12.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Ичко Бойчев, Преслав, Явор

На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Благоевград: 04279.35.74, Грамада, местност Герено, местност Чикуто, местност Чикуто-Ш.16, местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Дренково: местност Дидката

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, Пи№ 0077026, УПИ IV-220, Кв.8

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, махала Гяурска и махала Рекарска, махала Гяурска, махала Миладинци, местност Лозята, местност Чукаро, Падината

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв.14, Беров Валог, Голяма Нива, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Присоето, С.Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113, УПИ III-32, УПИ VII-46, Кв.6

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Обел: махала Крайковска, Равнище

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Покровник: махала Равначка

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв.10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Имот VI-59, Кв.37, Кв.17, УПИ VIII-198, махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Селището, местност Търлите, местност Юрта, Оралище, Петкова Чука, Под Училището, път № 106, Селище, Общ. Благоевград, УПИ Х-331002, 331020

На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 и 04279.626.30, Зеленка, Илинден, Кв. Еленово 04279.626.30, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, Явор

На 13.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Бачо Киро, Еленово

На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Пролет, Река Бистрица, Слава, Струма, Струмско Център

На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк на Гр. Благоевград, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 15.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Делвинска, Еленово, Иглика

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, Кв.7, УПИ XVI-163, 164, Кв.8

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, М. Чикуто 04279.35.1, местност Герено, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, пътен Възел, Средния път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Българчево: 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв.5

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лешко

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рилци: Кв.Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, Кв.27, Цигларката

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Света Екатерина

Община Гоце Делчев  

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 11.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Славянска

На 11.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Фец Топола1, Фец Топола2

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бело Море, Васил Левски, Гео Милев, Кв. 84, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Спас Белухов-Пането, Стопански Двор, Татарка, Туфча, Ушите, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: УПИ- ХVіі-164, Кв.11, ХVі-246, Кв.19

На 11.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Фец Топола1, Фец Топола2, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Генерал Ковачев, Илинден, Пенчо Славейков, Търговска

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Боголин: 253

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Гърмен

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Крибул: 262

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв.10, Іх-108

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Кокошките, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі , Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гайтаниново: 021056 М. Жингов Бряст

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Лески: М.Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Парил

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрелик

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово: М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: 015002, X-551, Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново: УПИ-I, Кв.30

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Ореше

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Брезница: Керанека

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: І-181006, Мест. Ташков Мост, Алеко Константинов, Арда, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Кв.201 УПИ Іі-344, Кмет Никола Атанасов, местност Мочура, местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Петър Сарафов, Попови Ливади, Потока, Радецки, Серес, Складова База, Стоян Петралийски, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юг, Юрий Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мусомища: местност Стопански Двор

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: І-181006, Мест. Ташков Мост, Дунав, местност Текето, Потока, Стоян Петралийски, Ташков Мост

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ -  Добротино: 4043, Сарп Дере

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Панаирски Ливади-Продължение

На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура

На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, Кв.81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Савака, местност Свети Димитър, местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

Община Гърмен  

На 14.03.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Втора, Двадесет и Първа, Девета, Десета, Неуточнен Адрес, Площада, Суадживица, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 14.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2

Община Кресна  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Кресна: Главен път Е-79, Македония

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Крупник: Главен път Е-79

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Ощава: 54537.600.31.1, Германци, местност Русенци, местност Станковица

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Сандански: Цар Самуил

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв.16

Община Петрич  

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово: Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, Зад Ридо, Иглика, местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Даме Груев, Кавала, Круша, Св.Св. Кирил и Методи, Стефан Караджа, Струмешница, Тракия

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Раковски, Димитър Благоев, Драва, Заводска, Марикостенски Бани, местност Аджобица-Чалията, местност Бонаро, местност Горничето, Местонст Среден път, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Стадион

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Валандово, местност Яворите, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Славянска

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Червен път

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Бяло Море, Вела Пеева, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Марица, местност Високия Рид, Пирин, Струма

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Марица, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Отец Пайсий, Петър Берон, Струма

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Хан Кубрат

Община Разлог  

На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, местност Баните, местност Полене, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията, Неуточнен Адрес

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесет и Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горно Краище

На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Андрианов Чарк

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Градево: Калугерица, местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност Лаго-равнако, местност Лаговете-Стр.Река, местност махала Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, пи №46, Средорек, Требища, Требище

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: База Предел, Бел път, Бойков Рид, Горен Стопански Двор, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Мразеницаа, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Саровица Кулата, Черна Река

На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Градево: Калугерица, местност Бяла Поляна, Требища, Требище

На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: местност Баба Цвета, местност Кошольовото, местност Логовете, местност Мразеница, местност Мразеницаа, местност Предел, Предел

Община Сандански  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански: Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев, Спас Харизанов

Община Сатовча  

На 15.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ваклиново: Неуточнен Адрес, Стефка Събчева, Стопански Двор

На 15.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Ал.Стамболийски, Възход, Детелина, Драгийца, Иглика, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Отец Паисий, Теменуга, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Марек, местност Лочката, местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Чифлико, Шипка, Юрий Гагарин

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Захари Стоянов, Индустриална, Климент Охридски, Кольо Черкеза, Кръстовище Кольо Черкеза и Одрин, Одрин, Светослав Обретенов, Сребрена, Стефан Караджа, Търнавска, Ул.Търнавска Паркинг Пред Бл.Пионер, Хан Крум, Янко Сакъзов

На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Захари Стоянов, Индустриална, Кръстовище Кольо Черкеза и Одрин, Одрин, Светослав Обретенов, Сребрена, Стефан Караджа, Търнавска, Ул.Търнавска Паркинг Пред Бл.Пионер, Хан Крум, Янко Сакъзов

На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Водотечна, Гроздьо Петков, Димитър Благоев, Кольо Черкеза, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Акация, Бачо Киро, Димитър Благоев, Кръстовище Одрин и Бачо Киро, Николай Хрелков, Одрин, Тимок, Трънска, Янтра

На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Димитър Благоев, Хан Крум

Община Враца  

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: Авлига, Илинден, Сениче, Сениче База Логистика Чез

Община Криводол  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Ботуня: 9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 11.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Главаци: 23-ти Септември, Байкал, Батак, Бачо Киро, Волга, Еделвайс, Йордан Стоянов, Ленин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Сердика, Славчо Конов, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 11.03.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Главаци: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Люлин, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Хан Аспарух

На 12.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Безименна, Ботуня, Васил Левски, Вежен, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кокиче, Мир, Росица

На 12.03.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Байкал, Бузлуджа, Георги Димитров, Комсомолска, Мир, Никола Марков-Колката, Октомври, Роза, Русалка

На 12.03.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вежен, Вихрен, Георги Димитров, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Попов, Ивайло, Кирил и Методий, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, път Е 79

На 12.03.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Краводер: Безименна, Божур, Ботуня, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Еделвайс, Здравец, Иглика, Малчика, Никола Марков-Колката, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 13.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Пудрия: Арда, Бистрица, Ботуня, Васил Левски, Вежен, Георги Димитров, Еделвайс, Здравец, Ком, Куманица, Леденика, Люляците, Марица, Родопи, Росица, Сердика, Спортна, Цар Калоян

На 13.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Пудрия: 23-ти Септември, Ален Мак, Божур, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Кокиче, Лале, Мир, Родопи, Роза, Спортна, Средец, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

На 13.03.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Пудрия: Арда, Байкал, Батак, Бузлуджа, Вихрен, Георги Димитров, Калиакра, Куманица, Люляците, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Средна Гора

Община Мездра  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Марица, Плиска, Христо Смирненски

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крета, Общ. Мездра: Ален Мак, Ангел Грамчев, Байкал, Божур, Ботева Поляна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Здравец, Кокиче, Кръстьо Генков, Лальо Ширков, Люляк, Минзухар, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Тотка Илиева, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чешмата

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра: Жп Район

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лютидол

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Еленов Дол

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса, Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, Атанас Кинов, Булата, Валеновица, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Димо Дичев, Коритен, Никола Вапцаров, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина

На 12.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Лютиброд: XI-531, Баба Илиица, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Комсомолска, Никола Вапцаров, Селището, Софроний Врачански

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лютиброд: Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Лазар Станев, Селището, Станке Димитров

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мездра: Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Добруджа, Любен Каравелов, Оборище, Св.Св. Кирил и Методий

На 13.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, Гаврил Генов, Герго Кьопчов, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, местност Парка, Никола Марков-Колката, Станке Димитров, Стара Планина

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 14.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

Община Оряхово  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Бататовец, Бузлуджа, Драгоман, Проф.Цеко Торбов, Топ Баир

На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Оряхово: 6-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Цолов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Граничак: Девета, Десета, махала Ангини, махала Джокини, махала Жикини, махала Николини, махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Граничак: махала Джокини, махала Жикини, махала Първуловци, махала Спасови, Първа

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107, Лило Панов

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Върба, Общ. Белоградчик: Ix-87 Кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, УПИ 135010, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Барата, махала Долна Дъбрава, махала Средна Дъбрава, махала Стублица, махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Ул.Десета№14а УПИ VI-47 Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сливовник: махала Атанасова Падина, махала Мунча, пи 82, Първа

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струиндол: Първа

На 15.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Салаш: Двадесет и Трета, Двадесета, Единадесета, махала Стране, Първа, Тридесет и Втора

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Брегово  

На 13.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Делейна: Александър Димитров, Антон Чехов, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Индже Войвода, Мико Нинов, Първи Май, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гъмзово: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Борис Димитров, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ленин, Любен Каравелов, Райчо Даскалов, Спортист, Станке Димитров, УПИ VII-444 , Кв, 55, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 14.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гъмзово: Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Балей: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже Войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Куделин: Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62, Кв.75, XI, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Кръст. М/У Ул.Ал.Стамболийски и Ул.Страцин, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, Родопи, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, УПИ XI Кв.1, УПИ III Кв.44, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градец, Общ. Видин: 18 Кв 4, 290, 345, 53, XIx-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, пи 224, пи 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI пи 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калина, Общ. Брегово: 13 -49 Кв 3, Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, УПИ I Кв.6, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плакудер: 27 Кв 2, Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген.Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Асен Балкански, Борис Бенчев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Полянов, Елин Пелин, Емил Марков, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Първи Май, Роза Люксембург, Сержант Филипов, Тимок

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен

Община Видин  

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Кръстовището М/У Ул.Трета и Ул.Деветнадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Покрайна: 3 531 Кв 23, Втора, Дванадесета, Девета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Капитановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осма, Пета, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Видин: Ул.Славянска, Ул.Божур, Ул.Ружа, Ул.Чайка, Ул.Байкал От№45 До №95, Ул.Синчец, Ул.Детелина

На 12.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Покрайна: 562, 562, 827, 827, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Деветнадесета, Единадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Трета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тридесета, Четвърта, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Четвърта

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: I -248 , Кв.24, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Видбол, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Осъм, Плиска, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Стара Планина, УПИ 2-308 Кв.29, Хайдут Велко, Христо Ботев, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин

На 15.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 15.03.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Градец, Общ. Видин: 290, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Грамада  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Генерал Тотлебен, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Паша Петко, Перчо Йорданов

На 14.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Георги Димитров, Петко Стоевски, Сергей Румянцев, Страшен Брег

На 15.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Ангел Мишев, Боян Чонос, Георги Димитров, Живко Кръчмарски, Замфир Попов, Йордан Йовков, Крум Бъчваров, Мико Нинов, Никола Парапунов, Пенчо Славейков, Петко Р.Славейков, Тодор Титуренков, Христо Ботев, Шестте Партизани

Община Димово  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Арчар: 000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тодор Каблешков, Търлите, УПИ 7-631 Кв 51, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово: XIx - 111, Кв.42, XV - 111, Кв.42, XVI - 111, Кв.42, XVII-111, Кв.42, XVIII - Кв.42, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Венеца, Втора, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Народен Будител, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Ботево, Общ. Видин: VIII-74 . Кв.8, В Сервитута на Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Екте 83239 Имот № 20018, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Арчар: 000021, Вилна Зона Рациария, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С.Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Ново село  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Неговановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, До Училище, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Неговановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, До Училище, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 13.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Флорентин: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Възраждане, Демокрация, Захари Стоянов, Камчия, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Никола Петков, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Пристанищна, Пушкин, Средец, Странджа, Фантастика, Хаджи Димитър, Христо Кабакчиев, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка

На 14.03.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: Архитект Илия Попов, Велико Търново, Добруджа, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Марица, Плиска, Преслав, Родопи, Сава Огнянов, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Тракия, Христо Ботев, Чавдар, Шипка, Янтра

Община Ружинци  

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Дражинци: Чавдар Войвода

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Черно Поле: Александър Стамболийски, Бистра, Братя Средкови, Валентина Терешкова, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Иван Козарев, Илия Вълчков, Йорданка Николова, Комсомолска, Митко Палаузов, Павел Георгиев, Петко Славейков, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черно Поле: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Займов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Илия Вълчков, Комсомолска, Коста Йорданов, Павел Георгиев, Пионерска, Свилен Русев, Христо Ботев, Яким Гергов

Община Чупрене  

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горни Лом

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долни Лом: Лиляна Димитрова

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Репляна: VII, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: Безименна

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чупрене: Асен Балкански, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четири, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбово, Общ. Чупрене: 154046, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

 

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

   
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ Разпределение получи награда за отговорен бизнес 0| 2906 |04.03.2019 . Вижте къде утре ще спират водата в София 0| 3046 |04.03.2019 . Панорамата в Плевен очаква десетмилионния си посетител, вижте как отбелязаха празника в страната 1| 3260 |03.03.2019 . Вижте планираните прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 05-08.03.2019 г. 0| 3090 |01.03.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ