Реклама / Ads
2| 5707 |22.06.2018 НОВИНИ

Вишеградската четворка отхвърли поканата на Меркел за неделя в Брюксел

.
канцлера Ангела Меркел
16 държави от ЕС ще участват в извънредната среща на върха в неделя, посветена на миграцията, съобщиха днес от Европейската комисия. Тя е инициирана от канцлера Ангела Меркел.
 

Засега участие са потвърдили Австрия, Белгия, България, Дания, Германия, Гърция, Испания, Италия, Люксембург, Малта, Словения, Холандия, Хърватия, Швеция, Финландия и Франция.

 

Страните от Вишеградската четворка отказаха участие с мотива, че въпросите за миграцията ще се обсъждат на официалната среща на върха на европейските лидери, която ще се проведе в края на следващата седмица в Брюксел.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 820 |13.12.2025 Пулев нокаутиран в шестия рунд . 3| 1698 |12.12.2025 20 точки от Вашингтон, които преначертават войната: Какво искат САЩ от Украйна . 5| 2157 |12.12.2025 WSJ: Протестите на Gen Z разклащат не само властта, но и геополитическия курс на България . 2| 2099 |12.12.2025 Нови кадри от имотите на Епстийн разпалиха скандала около Тръмп и Клинтън

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads