Реклама / Ads
0| 3424 |27.10.2022 НОВИНИ

Вицепрезидентът Йотова ще се срещне с хърватския президент Зоран Миланович

.
Илияна Йотова Източник: БГНЕС
Последен ден от посещението на вицепрезидента Илияна Йотова в Хърватия. Днес тя ще се срещне с президента на страната Зоран Миланович.
 

Двамата ще обсъдят теми от двустранните отношения, както и въпроси, свързани с присъединяването на двете държави към Шенген и Еврозоната. Ще коментират войната в Украйна и произтичащите енергийните проблеми.

 

В Загребския университет Илияна Йотова ще се срещне със студенти от лектората по български език. Вицепрезидентът е в Хърватия по покана на Националната общност на българите там.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3441 |10.07.2024 Президентството още не казва кога ще връчи мандата . 2| 3471 |02.07.2024 Радев и вицепрезидентът ще наблюдават на живо гласуването в НС на кабинета „Желязков“ . 1| 3430 |17.06.2024 Очакваме да разберем от Радев кога започва работа 50-ият Парламент . 0| 4566 |08.03.2019 Илияна Йотова ще участва в дебат „Разбират ли младите езика на Брюксел?“ във Велико Търново
Реклама / Ads