Реклама / Ads
6| 5019 |26.10.2018 НОВИНИ

Владимир Каролев: Не виждам проблем, че в една и съща верига цената на бензина е различна

.
Владимир Каролев
Цената на суровия петрол расте втора поредна година. Виждаме 40 на сто увеличение през последните години. Крайният продукт също расте. Това е в цял свят. Не е вярно, че бензинът е по-евтин в Австрия.
 

През последните две седмици бях в Гърция и Италия. Там е по-скъп бензина. Не виждам проблем, че в една и съща верига цените в Монтана и София е различна. Една стока зависи и от конкуренцията, търсенето и предлагането. Иранският петрол ще се намали достъпа му и това ще е фактор за увеличение на цените. Има много фактори, които влияят върху цената на суровината. Никой не рабати без печалба. Когато опозицията прави протести за предсрочни избори, винаги се използват причини. Към майките се пришиха политически партии. Нищо чудно партия да се пришие и към протеста за горивата. Надува се балона на цените за жилища в София.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 2153 |20.12.2025 Жена остави инвалидната си количка и пътува в Космоса . 0| 2145 |20.12.2025 Представители на САЩ, Египет, Катар и Турция се срещнаха, за да преразгледат плана за Газа . 0| 2164 |20.12.2025 Queens of the Stone Age пуснаха за свободно гледане концерта си от парижките катакомби . 3| 2182 |20.12.2025 Зеленски призова САЩ да окажат повече натиск върху Русия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads