Реклама / Ads
0| 5027 |05.10.2014 НОВИНИ

Волен Сидеров: "Атака" оправерга всички злобни прогнози

.
Волен Сидеров
Тези, които отписваха „Атака“ трябва да поднесат своето извинение. В парламнта влизат 47 партии. Всички са коалиции, освен Атака, ББЦ и АБВ. Има пратия с най-висок резултат-ГЕРБ. Тя трябва да каже какви намерения има и да покани останалите.
 
Аз се чувства като лидер на пратия която е опровергала всички злобни прогнози. Дали ще съм опозиция или не, трябва да се състави мнозинство. Досега не съм влизал никога в управление. Когато дойдем на власт ще предложим да се повишат доходите, ще се обявим за връщане в български ръце на всичко. Ток, вода, телефони, молове, компании, всичко е в чужди ръце. Един не се изправи да каже нещо за пенсиите. Защо тези въпорси не се поставят, попита риторично лидерът на „Атака“ Волен Сидеров. Той отказа да отговори на въпрос, свързан с Бойко Борисов.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 217 |15.12.2025 „Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата . 2| 445 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 486 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 6| 638 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads