Депутатите на ГЕРБ-СДС влязоха в зала, след като беше събран кворум, но не участваха в гласуването.
Втори опит: Депутатите събраха кворум, ГЕРБ все пак влезе в зала /на живо/
Източник: БГНЕС
Нов опит за събиране на кворум беше направен в 9.30 ч. 158 депутати се регистрираха.