Предвид, какво ни очаква и кой ни управлява, руската диктатура ни смля буквално с хибриден преврат последван с грабежи от поне 20 милиарда лева за една година.


Борисов, Доган, санкционираните и олигарсите са недосегаеми, макар много отслабени от действията на санкционните механизми, но българите нямат сили да отхвърлят това руско поробване.


Изисквайте от ПП-ДБ да не се договарят тайно с ГЕРБ, а да се спаси малкото останало “живо” и все още неограбено от руснаците и свързаните с тях в България.


Вече се делим на само две категории българи - русороби и българи. Първите на служба на нашите поробители, а вторите техни жертви.

Стефан Гамизов