Реклама / Ads
0| 4347 |23.03.2017 АКТУАЛНО

Пиян баща влезе с нож в гимназия в Сливен

.
47-годишният мъж влязъл в двора на училището. Видимо пиян, казал на охранителя, че ще чака сина си. Пазачът натиснал паник-бутон, съобщи НТ.
 

„Единственото, което можех да направя, като видях, че има нож, задействах процедурата. Ножът беше в него, още докато разговаряхме. Тихо и спокойно, не съм го предизвиквал”, разказва Стоян Проданов – общински охранител.

 

Отървал се със синина под окото и рана на врата. А агресивния мъж е задържан от полицията за 24 часа. „Идвал е и в друго време, на родителски срещи, по покана на класния ръководител и по моя покана. Никога не е бил агресивен. Бил е заинтересован за детето си”, заяви Даниела Караманова, директор на ПГТО-Сливен.

 

Арестуваният работи като парнаджия в детска ясла. Вече е пуснат от ареста, но не беше на работа. Заради това, че действал адекватно, охранителят ще бъде поощрен. А на нападателят ще бъде повдигнато обвинение за нападение над длъжностно лице.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 2274 |28.09.2025 Нова заплаха за океана от глобалното затопляне . 5| 30293 |24.09.2025 Чуждите шофьори вече няма да избягват глобите у нас . 5| 5031 |24.09.2025 Хибридна Трета световна война . 14| 13692 |23.09.2025 И Казанлък, и Стара Загора може да останат без вода

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads