Реклама / Ads
0| 5768 |07.06.2018 АКТУАЛНО

Тираджията, убил бременна жена на ”Тракия”, пушил марихуана

.
Източник: БГНЕС
Украинският шофьор на тир, който мина в насрещното на магистрала ”Тракия” и уби мъж и бременната му съпруга, е пушил марихуана.
 

"Експертизата е на кръвта и на урината на обвиняемия Станислав Пислар - марихуана. Активното вещество е тетрахидроканабинол - това е марихуана, канабис, което оказва вляние на квалификацията на деянието като особено тежък случай. Не само вредните последици с двамата убити, но и с това, че той се е поставил в такова състояние със съзнанието си, че не може да управлява адекватно автомобила", коментира Андрей Атанасов, апелативен прокурор в Апелативна прокуратура-Пловдив.

 

Шофьорът отрече да е пушил марихуана. Съдът му наложи мярка постоянен арест. 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 15| 4449 |12.12.2025 Арестуваха началника на Пето районно в София и негови колеги. Други 12 бандити задържани вчера . 1| 2433 |11.12.2025 „Личен въпрос“: Едва 16,2% от жертвите на домашно насилиe у нас подават сигнал . 0| 2854 |10.12.2025 Нови правила за възнаграждения: Ще падне ли тайната на заплатата . 33| 4630 |09.12.2025 Готови ли са западните общества за войната, която Путин планира?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads