Те са непълнолетни, а единият от тях, според източници на bTV, е регистриран в полицията за побой над бежанец.


Инцидентът стана в метрото преди седмица. На станция „Вардар“ приемната майка на момиченцето се оплаква на полицията, но агресивните младежи успяват да избягат.

След преглеждане на записите от видеонаблюдението обаче по-късно са хванати.

Това са 17-годишният Момчил и 16-годишният Димитър.

Момчил е признал за деянието.

Родителите му не знаеха за инцидента.