„Изпратиха ни електронно съобщение, че ваксинацията е започнала и ние се присъединихме. След първата инжекция, нямахме никакви усложнения. След втората имахме температура 37.5, но не сме усетили нищо. Т.е. ако не бяхме ваксинирани нямаше да я усетим изобщо”, каза д-р Йорданка Чанева.

По думите й ваксинацията в Русия е напълно доброволна.