Язък, тъкмо те похвалиха в едни специфични медии, че не се отричаш от приятелите си.
Това написа във Фейсбук бившият шеф на МВР Богомил Бонев, след участието на Цветан Цветанов по НТ.
Що така се врътна̀, бе Цецоу, нали бил достоен човек. Сам го каза. Не бил знаел нищо за бизнеса на човека. А как печелеше обществени поръчки, знаеше ли?!
Язък, тъкмо те похвалиха в едни специфични медии, че не се отричаш от приятелите си.
Това написа във Фейсбук бившият шеф на МВР Богомил Бонев, след участието на Цветан Цветанов по НТ.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Синьото бедепарче сее злъч и омраза.
Бонев е любим коментатор на "Фрог", дежурно присъства. С този просташки изказ сваля нивото на сайта под морското равнище.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.