А поведението да излезеш от пленарна зала, вместо да си защитиш мнението, е пубертетско. В тежък пубертет! Както и Митева – бягство от отговорност и липса на възпитание поне към институцията.


Не е проблем, че не са политици. Проблем са липсите на интелигентност и възпитание. Както и елементарна тактичност и дипломация.

Елена Гунчева