"В древна Атина са ги избирали по жребий, защото няма по-демократично нещо от съдбата. Медийната демокрация явно търси нови форми. Доверие буди фактът, че човекът не пее, не е красавец, няма трогателна история.


Дано политиката у нас пак стане малко по-скучна!", пише още той.