Реклама / Ads
32| 6509 |30.11.2014 ПОЛИТИКА

Бареков: Не съм "Момиче на повикване" на Борисов

.
Николай Бареков
Има важно гласуване за Бюджет 2015 година другата седмица и тогава ще разберем дали гласовете на независимите депутати подкрепят ГЕРБ, или не. Това зака пред Нова телевизия Николай Бареков, който коментира отлюспените от ДПС двама депутати.
 
Бареков бе категоричен, че без тримата независими депутати предложения от правителството вариант за харчове догодина няма да мине. "Има политически пазар и политици се продават и купуват лесно", каза той.

„В Брюксел искат Патриотичния фронт да не участва в управлението и Бойко Борисов трябва да вземе решение още другата седмица дали да се освободи от тях, или не”, потвърди лидерът на ББЦ.

Бареков посочи, че ако Красимир Каракачанов не беше напуснал коалицията с неговата партия, сега тя щеше да има 40 депутата и да извади ДПС от властта. „Няма да подкрепим управлението, имаме много различия с партиите от коалицията”, заяви лидерът на ББЦ.  Той уточни, че не е "момиче на повикване" и ако Бойко Борисов му се обади по телефона и поиска подкрепата му, няма да отиде.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 8| 2685 |15.12.2025 ГЕРБ внасят удължителен бюджет, настояват за нови избори скоро . 7| 4002 |14.12.2025 Заплатите на военните и полицаите могат да бъда увеличени и без бюджет . 30| 7850 |11.12.2025 Кабинетът „Желязков“ подаде оставка минути преди вота на недоверие . 4| 2876 |11.12.2025 71% от българите подкрепят протестите, бюджетът остава нежелан, показва проучване

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads