Реклама / Ads
23| 5536 |07.12.2014 СВЯТ

Хаитяни не искат управниците си, искат Путин

.
Хаитяни търсят спасение в Путин
В столицата на Хаити Порт о Пренс втори ден продължават сблъсъците между демонстранти и полиция, предаде Би Би Си. Протестиращите са запалили автомобилни гуми и замерят органите на реда с камъни.
 
Хаитяни искат оставката на президента Мишел Мартели и премиера Лоран Ламот. Те  призоват за помощ руския президент Владимир Путин, като издигат плакати с надписи:„Владимир Путин, моля те, помогни ни”.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 13| 4209 |16.12.2025 „Войната е вятърът от смрад на трупове“. Стихотворение на Маяковски е глобено за „дискредитиране“ на армията . 2| 2522 |16.12.2025 Ниската цена на петрола застрашава четвърт от руския бюджет и финансирането на армията . 4| 2952 |16.12.2025 Европейската централна банка с важна информация за българския лев . 8| 3012 |15.12.2025 Посягат на свещеното: Цените на алкохола в Русия рязко се повишават

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads