Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5033 | СВЯТ

Сърбите „претендират“, че оръжията на атентаторите от Париж са техни

Сърбите „претендират“, че оръжията на атентаторите от Париж са техни
Директорът на завода „Застава Армс" Милойко Бързакович е заявил, че автоматите M70 на терористите от Париж са излезли от този завод. Така се опровергава лансираната в някои издания у нас теза, че автоматоте са български.
 

Оръжията са били произведени в Сърбия в края на 80-те години, съобщава Би Би Си. Парижките атентатори са си купили автоматите по интернет. Вече бе съобщено, че германската полиция е задържала търговец, продал на терористите оръжията, използвани в парижките атентати.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Американски посланик нарече сърбите шизофреничен народ 16| 5271 | Американски посланик нарече сърбите шизофреничен народ 54% от сърбите искат да са в ЕС 1| 4920 | 54% от сърбите искат да са в ЕС Сърбите избраха Томислав Николич за президент 7| 6209 | Сърбите избраха Томислав Николич за президент Цената на оръжията за Либия скача десеторно 0| 5355 | Цената на оръжията за Либия скача десеторно

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads