3|
				 8191
				|02.08.2012
				
								СВЯТ
				
				Скандал на Олимпиадата: зрители си тръгвали недоволни
 
									
				Организацията била лоша. Търговци и ресторантьори се оплакаха от транспортен хаос в британската столица.			
			В Лондон избухна поредният скандал около организацията на Летните олимпийски игри. Министърът на културата на Великобритания призна, че туристите странят от британската столица заради олимпийския „катаклизъм”. Търговци на дребно, театри и ресторанти в Западен Лондон посочват, че предупрежденията за хаос в транспорта са разубедили и туристите, и местните, и са превърнали Лондон в „призрачен град”.
Министър Джереми Хънт беше заявил, че очаква „малко под 750 хил. допълнителни посетители за времето на шестте седмици на Олимпийските и Параолимпийските игри в столичния град.
Сега отговарящият за туризма член на британския кабинет призна, че някои потенциални посетители са били отблъснати.
Преди дни във Великобритания избухна скандал с продажба на билети на черно от представители на няколко олимпийски комитети и организации. В скандала бяха замесени и официални лица от няколко държави. В същото време празни трибуни посрещат спортистите, а пред стадионите има опашки за билети. Друг гаф на организаторите беше объркването със знамената на двете корейски държави.
Моля, подкрепете ни.
 
						 
						 
						 
						 
						 
					
				
			
			
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads
			
		 
			 
					 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			