Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 6148 | АРТ ДЖУНГЛА

Инсулт срази режисьора на "Ирония на съдбата"

Елдар Рязанов
Елдар Рязанов
Легендарният руски режисьор Елдар Рязанов е закаран в болница в тежко състояние. 87-годишният режисьор е постъпил с диагноза инсулт. Първоначално състоянието му е било тежко, но лекарите са успели да стабилизират Рязанов и в момента той е в съзнание.
 
До него неотлъчно бди дъщеря му Ема, съобщава Lifenews.ru. Медиците дори са обнадеждени, че шансовете за оздравяване на известния им пациент са големи. Преди 6 години Рязанов е бил в болница в прединсултно състояние, но тогава лекарите са предотвратили негативните последици.

Елдар Рязанов е роден на 18 ноември 1927 г. в Самара. Режисира култовите ленти "Служебен роман", "Гараж", "Старци разбойници", "Ирония на съдбата", "Невероятните приключения на италианци в Русия", "Гара за двама", "Жесток романс" и др.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
“Аве” на режисьора Константин Божанов – най-награждаваният български филм за 2011 2| 16077 | “Аве” на режисьора Константин Божанов – най-награждаваният български филм за 2011 Инсулт погуби певеца на "Зеленоокото момиче" 6| 11538 | Инсулт погуби певеца на "Зеленоокото момиче" Големият Георги Черкелов се бори с инсулта 16| 10749 | Големият Георги Черкелов се бори с инсулта „С дъх на канела” срази "Аватар" 0| 9024 | „С дъх на канела” срази "Аватар"

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads