Реклама / Ads
9| 8459 |12.10.2011 АРТ ДЖУНГЛА

Рангел Вълчанов чукна 83

.
Днес Рангел Вълчанов ще отпразнува своя 83-ти роджден ден.
 


Режисьорът на киношедьоврите „Лачените обувки на незнайния воин“, „А сега накъде?“, „Инспекторът и нощта“ и други ще празнува в тесен семеен кръг. От доста време Вълчанов не е добре със здравето и затова е прекратил всякакви свои публични появи.


В понеделник вечерта обаче бе забелязан на премиерата на филма „Островът” в Народния театър и това зарадва всички присъстващи.


Режисьорът дори проведе дълъг разговор с министъра на културата Вежди Рашидов, който го поздрави и му пожела в аванс да бъде здрав и да не се отказва да снима, пише “Всеки ден”.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 5540 |26.03.2015 Режисьор с 6 номинации „Икар”: Все по-често мисля за бягство от България, надявам се да се случи . 10| 9442 |23.03.2015 Вижте най-обичаните български филми . 0| 7138 |16.12.2013 "Златен ритон" представя ромите в добра светлина . 11| 7754 |14.12.2011 Сбогом, Велко! Оставаш!

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads