Реклама / Ads
0| 10626 |20.12.2011 АРТ ДЖУНГЛА

Великите фламенко танцьори Рохас и Родригес пристигат в София

.
Групата пристига ден преди шоуто, за да могат танцьорите да отпочинат добре преди спектакъла.
 

 

Носителите на наградата „Най-добър фламенко танцьор“ на Испания ще танцуват заедно с красавиците Пилар Гонзалес, Мария Лопес, Ракел Тамрит и Кристина Де Вега. Заедно със съпровождащите музиканти те ще пресъздадат на сцената на НДК атмосферата на класическите и съвременни испански танци. „Cambio de Tercio“ е едно свежо пътешествие в 10 части през историята на танците, което ще зареди с празнично настроение зрителите, казва Родригес за спектакъла.

 

Тъй като танцьорките трябва да бъдат в много добра танцувална форма, за тях алкохол и нездравословни храни са абсолютно табу. Те ще наблегнат на плодове, свежи салати и фрешове. За да имат добра почивка преди шоуто гримьорните на четирите грациозни дами ще бъдат заредени с арома масла, а самите те обгрижвани от професионални масажисти. За релаксиращата им обстановка организаторите ще украсят стаите с орхидеи.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 4716 |03.12.2025 Преди 60 години The Beatles издадоха “Rubber Soul” и разрушиха рамките . 1| 5197 |20.11.2025 Кевин Спейси остана без дом . 3| 13053 |06.11.2025 Създаден в рая – лебедовата песен на Фреди Мъркюри и Queen . 0| 6723 |09.10.2025 Стефания Колева и Геро с нова премиера

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads