Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 6638 | ЛАЙФ СТАЙЛ

Певецът на "Gangnam Style" катастрофира в Китай

Певецът на "Gangnam Style" катастрофира в Китай
Популярният южнокорейски рапър Сай е катастрофирал в провинция Чжъцзян, Източен Китай. Инцидентът е станал в гр. Ханчжоу.
 

Червеният ролс-ройс, с който певецът е пътувал от аерогарата към хотела, се е сблъскал с автобус на едно от кръстовищата. По време на катастрофата няма пострадали, съобщи РИА "Новости", цитирани от БТА. Автомобилът, с който се е движил певецът, е получил незначителни повреди.

Сай се прочува най-вече с хита си "Gangnam Style".

 

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Син на легендата Ник Кейв загина като падна от скала 0| 8839 | Син на легендата Ник Кейв загина като падна от скала Би Би Кинг не е бил отровен 0| 6418 | Би Би Кинг не е бил отровен На 12 юли за първи път Ролинг Стоунс излизат на сцена 0| 7300 | На 12 юли за първи път Ролинг Стоунс излизат на сцена Барабанистът на  AC/DC  се размина със затвора 0| 7091 | Барабанистът на AC/DC се размина със затвора

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads