Реклама / Ads
11| 3971 |19.09.2025 НОВИНИ

10 км тапа: Хиляди блокирани на изхода на София

.
Източник: БГНЕС
Ремонт на АМ „Хемус“ парализира движението от София. Огромно задръстване с над 10-километрова опашка от автомобили се изви на изхода на столицата.
 

Причината е ремонтен участък между 0-ия и 8-ия километър в платното към София. Заради него движението е пренасочено двупосочно в лентата за Варна, което доведе до хаос по пътищата.







Хиляди автомобили се опитват да напуснат София в началото на дългия уикенд, но трафикът е толкова затруднен, че блокира бул. „Ботевградско шосе“, както и части от Северната и Източната скоростна тангента.

 

Средната скорост в задръстването е едва 3 км/ч – буквално пешеходно темпо.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 7875 |21.10.2025 Ремонти затрудняват движението по магистралите „Тракия“, „Хемус“ и „Струма“ . 0| 3371 |17.10.2025 Промени в трафика: Ремонти по „Тракия“ и „Хемус“, почистване на тунел на „Струма“ . 0| 3490 |25.08.2025 Ограничава се движението в тунел "Витиня" на АМ "Хемус" . 5| 3775 |05.06.2025 Пак меле на „Тракия“: Магистралата на тапите, ремонтите и катастрофите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads