Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5258 | НОВИНИ

20 февруари с над 20 градуса; иде обрат!

вятърът скъса жици
вятърът скъса жици
Температурни рекорди отчетоха синоптиците днес! Духна бурен южняк.
 

Температурен рекорд във Велико Търново отчетоха синоптиците. Термометрите се покачиха до 23,6 градуса. На 21 градуса над нулата се радваха бургазлии, които изпълниха Морската градина. Топло беше и в Шумен – 22 градуса. В Кюстендил измериха 18,6 градуса.

През следващото денонощие времето ще е доста динамично, като южнякът ще продължи да се усилва, а в Източна България, северно от планините и по течението на река Струма ще е силен. Утре ще има променлива облачност и условия за краткотрайни, но интензивни превалявания. До вечерта преваляванията ще спрат, най-късно в източните райони, а от запад облачността ще намалее.

Температурите ще се понижат, по-чувствително максималните.
В понеделник облачността ще е разкъсана, предимно висока и средна. Вятърът чувствително ще отслабне. Минимални температури между минус 4 и 1°, максимални - между 6 и 11.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Вазелинът мери сили с Петльовден на втори февруари 11| 27540 | Вазелинът мери сили с Петльовден на втори февруари От 1-ви февруари ЧЕЗ маха тримесечното отчитане 1| 5104 | От 1-ви февруари ЧЕЗ маха тримесечното отчитане Безработицата скача през февруари до 6.7% 4| 4938 | Безработицата скача през февруари до 6.7% Сняг през февруари? Изненада! 18| 6582 | Сняг през февруари? Изненада!

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads