Реклама / Ads
3| 4999 |07.02.2015 НОВИНИ

30 млн. лв. струва потопа за седмица

.
Над 30 млн. лв ще струва възстановяването на щетите, причинени от бедствията тази седмица. Това казаха от регионалното министерство и Агенция „Пътна инфраструктура“, съобщи НТВ.
 

Общините нямат финансов ресурс да покрият тези разходи. Те се надяват, че нужните пари ще бъдат отпуснати от държавата. Само в Девин и Смолян са необходими 4 млн. лв.

В момента няма бедстващи райони. Въпреки това може да се наложи евакуация на жителите на два блока в Кърджали, заради активирало се свлачище. Ситуацията с движението на земните пластове в с. Сипей също се усложнява. 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2176 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 2145 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 2151 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 2174 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads