Реклама / Ads
10| 5022 |11.03.2015 НОВИНИ

М. Андреев: Дано Бъчварова бъде българската Желязна лейди

.
Бившият председател на Комисията по досиетата и депутат от ГЕРБ Методи Андреев
Изненадах се от предложението Румяна Бъчварова да заеме министерския пост в МВР. Бъчварова по принцип е известна с работата й относно коалиционната политика.
 

Това призна Методи Андреев от ГЕРБ пред Нова телевизия и изрази надежда Румяна Бъчварова да бъде българската Желязна лейди.

 

На въпрос дали знае кой ще бъде новият главен секретар на МВР и кой ще поеме ДАНС, Андреев отговори, че ако знае, би означавало, че в страната няма държавност.

Двете кандидатури трябва да внушават доверие в обществото. Главният секретар трябва да бъде човек, който е работил в системата, докато за шеф на ДАНС не е задължително. Задължително обаче трябва да бъде човек, който е равно отдалечен от отделните политически партии, завърши Андреев.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 352 |14.12.2025 Сестри Стоеви с титла в Индия . 16| 1254 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 0| 1058 |14.12.2025 Среброто е удвоило стойността си. Какво е темпото на златото? . 1| 1303 |14.12.2025 В Германия е разработено ново поколение безлитиеви батерии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads