Реклама / Ads
2| 3691 |19.04.2024 НОВИНИ

Антон Кутев: "Симпатичният" Даниел Митов може да повлияе на вота в чужбина

.
Източник: скрийншот
Резултатът от служебните правителства на Румен Радев беше осигуряване на честни избори, които не накланят към една или друга партия. Не е проблем, че Даниел Митов е член на ГЕРБ, а че е заместник-председател на партията - т.е ярка политическа фигура. Аз не го познавам, но ми е симпатичен.
 

Това заяви пред БТВ Антон Кутев, бивш говорител на служебния кабинет.

 

Абсолютно неподходящо е сега да си сложиш зам.-председател на партия на толкова ключово министерство, допълни той. 

 

Нечестни стават изборите не при скандал, а когато някоя политическа фигура се меси пряко, каза още той. 

Според него Митов ще повлияе на вота в чужбина:

 

"Не може заместник-председателят на ГЕРБ Даниел Митов да управлява МВнР, защото това са гласовете на избирателите от чужбина."





"Тези партии се събраха, за да направят Конституцията абсолютно неработеща, скараха се, после обвиниха президента", коментира Кутев отношенията между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2171 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 2141 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 2145 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 2167 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads