Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4474 | НОВИНИ

Арестуваната зам.-кметица на „Младост” иска на свобода

Арестуваната зам.-кметица на „Младост” иска на свобода
Ново заседание на Специализирания наказателен съд по мярката за неотклонение на бившия заместник-кмет на ”Младост” Биляна Петрова, която беше задържана заедно с кмета Десислава Иванчева.
 

Мярката трябваше да бъде разгледана миналата седмица, но съдът отложи заседанието си заради изготвяне на съдебно-медицинска експертиза.

 

Биляна Петрова, която е в ареста от 4 месеца, иска по-лека мярка за неотклонение заради здравословни проблеми – камъни в жлъчката.

 

Петрова и Иванчева са обвинени, че са поискали половин милион евро подкуп от предприемач. Те бяха задържани при показна акция в центъра на София със 70 хиляди евро белязани пари.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Пореден протест в „Младост” срещу бетонирането на квартала 1| 4310 | Пореден протест в „Младост” срещу бетонирането на квартала СОС избира нов районен кмет на „Младост” 1| 4487 | СОС избира нов районен кмет на „Младост” Арестът на кметицата на „Младост” беше прекалено показен, смята бивш министър 1| 5480 | Арестът на кметицата на „Младост” беше прекалено показен, смята бивш министър Район „Младост” е блокиран от полиция, не пускат служителите навън 1| 5854 | Район „Младост” е блокиран от полиция, не пускат служителите навън

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads