Реклама / Ads
13| 4990 |15.05.2015 НОВИНИ

"Атака" поиска оставката на министър Ангелкова

.
Десислав Чуколов
Десислав Чуколов и Меглена Ангелова от "Атака" обявиха, че ще държат отговорна министъра на туризма Николина Ангелкова, ако туристическият сезон се провали. Причина за това, според националистите, са обтегнатите отношения на официално ниво между някои лидери на България и Русия
 
Чуколов поиска от Ангелкова да предупреди президента Росен Плевнелив, чийто кадър е, да престане да говори срещу Русия и така да отблъсква руските туристи, съсипвайки туристическия сезон. Ангелова пък поиска от министъра да настоява за компенсации на загубите от руските туристи от ЕС и предупреди, че хотелиерите по морето готвят протести заради 60-процентния спад на броя на руските туристи.

Ангелкова отказа да отговори дали ще подаде оставка при провал на сезона и каза, че са взети всички мерки за компенсиране на този спад.

 
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 5446 |21.07.2015 Експерт обвини министър Ангелкова за Би Би Си и руските туристи . 0| 5498 |06.07.2015 Николина Ангелкова: Това ще е най-слабият летен сезон за България досега! . 6| 6283 |16.04.2015 Обрат! Руските туристи напират за България . 15| 6282 |14.09.2011 Искат оставките на Трайков и заместника му заради скандала с туристите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads