Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
6| 12376 | НОВИНИ

Богомил Бонев: Очаква ви разочарование с това обвинение срещу ”хакерите”, уважаеми прокурори.

Богомил Бонев
Богомил Бонев
Съветвам прокуратурата да прочете тази монография на бившия главен прокурор Борис Велчев. В нея той обяснява, че текстът за вредителство в чл. 107 от НК е мъртъв (нищо, че на Сашо Дончев му е повдигнато обвинение по този текст), защото е невъзможно да се докаже елементът от състава - ”с цел да отслаби властта... и пр.”
 

Същото е и с чл. 108а от НК, по който е обвинението срещу "хакерите" - "с цел да създаде смут и страх в населението... и пр.".
Дори да е постигнат подобен резултат, а като гледам безхаберието на българите, които се хвалят, че са им изтекли данните, няма как да се докаже, че такава е била целта.
Очаква ви разочарование с това обвинение, уважаеми прокурори.

 

Богомил Бонев - адвокат, бивш министър на МВР

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Очаквано! Гешев получи подкрепа от своите подчинени в спецпрокуратурата 6| 5844 | Очаквано! Гешев получи подкрепа от своите подчинени в спецпрокуратурата Борис Бонев: Фандъкова да не напада младите, имаме проект за изграждане на нов квартал в София 1| 4986 | Борис Бонев: Фандъкова да не напада младите, имаме проект за изграждане на нов квартал в София Климатолог: В неделя се очакват дъждове ,  вторник и сряда ще има бури 1| 5088 | Климатолог: В неделя се очакват дъждове , вторник и сряда ще има бури Синоптик: Бурята в Гърция беше очаквана 0| 5547 | Синоптик: Бурята в Гърция беше очаквана

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads