„Корнелия Нинова толкова се уплаши, че Ваня Григорова може да победи, че не ни иска подкрепата. Ние не, че я предлагаме, просто призовах хората да си изберат между Държавна сигурност и държавна собственост. Отпадат приказките за синя София, че комунизмът е лош. Сега ще ми е интересно за Паметника на Съветската армия какво решение ще вземе Терзиев, ако е кмет. То ще им се върне всичко. Ще гледаме как ще се развият събитията в София“. Toва заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
По думите му сглобката е ''паянтова''
„Ако на втори тур направят безпринципни сглобки, голямата сглобка ще се разруши. Надявам се и ГЕРБ и ПП-ДБ да сме разумни и да си спомним, че сме в сглобка. Аз не виждам в сряда как можем да седнем заедно да говорим. Най-враждебно е тяхното отношение”, добави още той.
Двама комуняги /комсомолци/седесари /европейци/ и каквото се сетите :(( измамници
Я, как си уйдисват двете гълъбчета. Веднъж ни докараха един смърдел чорап на главите, а сега готвят друга гадост. Гаче ли ще гласят кмет на Масква...
бАТКО НЕ Е ПИНДИРАСТ! БИЛ НЯКОЯ СИ ПУНТА МАРА... КВО ЛИ ЗНАЧИ ТОВА?!
Ще прощавате ,но ПРОСТАКЪТ няма как да влезе в затвора при този пълен контрол на неговага Клика , по скоро да се надяваме да влезе в гроба !
Новите съседи БСП и ГЕРБ." К*рвета игриви на цени примамливи"-Антонио Ресио.
Не съжалявам за грубия език :)
За ПП-ДБ няма подкрепа на 2рия тур на изборите, че не са потърсили. А от БСП или Григорова (КОЙ ви се обади) та си дадохте подкрепата ? ГЕРБ има задушаваща прегръдка. Не сте коректни и не будите доверие. Мястото не ви е там при Григорова. Даже ако Ваня Григорова приеме вашата подкрепа, има нещо гнило и у нея.