Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
4| 4663 | НОВИНИ

В. Божков, Т. Батков, Баневи и още 50 български компании са в Панамските документи

В. Божков, Т. Батков, Баневи и още 50 български компании са в Панамските документи
50 български компании и повече от 100 официални лица се съдържат в архива на Панамските документи, който вече е достъпен в интернет. При търсене на информация за страната ни се виждат 102 адреса, повечето от които в София, Варна и Пловдив.
 

Сред имената, които са разпознаваеми, са вече оповестените собственици на офшорни фирми Васил Божков, Тодор Батков, Петър Манджуков и Евгения и Николай Баневи. Сред някои от адресите има по-точни данни - например - бул. "Симеоновско шосе" в София, но има и съвсем общи - например: Република България. От Международния журналистически консорциум уточняват, че може да има съвпадение на имена или сходства. Затова препоръчват по- разширена проверка на данните, съобщи БНР.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Баневи - първите българи от "Панамагейт" 0| 6110 | Баневи - първите българи от "Панамагейт" Булдозери рушат незаконни постройки в имението на Баневи 0| 11154 | Булдозери рушат незаконни постройки в имението на Баневи Полицейски коли и взрив (?) пред офиса на Баневи 1| 5347 | Полицейски коли и взрив (?) пред офиса на Баневи Багери рушат луксозно незаконно имение на Баневи в Хасковско 5| 6195 | Багери рушат луксозно незаконно имение на Баневи в Хасковско

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads