Реклама / Ads
109| 9824 |28.07.2011 НОВИНИ

Б. Борисов: Среща с "Лукойл"? НЕ!

.
Б. Борисов
Българинът се страхува от кризата, предупреди премиерът, обяснявайки психологическия фактор. Той обаче беше категоричен, че компромис с "Лукойл" няма да се допусне.
 

Премиерът Борисов няма да има среща с ръководството на „Лукойл”, категоричен беше той, когато журналисти го запитаха за това след откриването на ремонтираното родилно отделение на Университетската АГ болница „Майчин дом”. Той добави, че въпреки кризата правителството методично давало достатъчно пари на всички важни звена.

По-рано днес премиерът обяви по БНТ, че България ще бъде прозрачна и правова държава, обяви по БНТ премиерът Бойко Борисов по темата с отнемането на лиценза на „Лукойл”.

Премиерът беше категоричен, че компромис няма да има. Криза ще настъпи, ако се продължи да се говори, че би могло да настъпи криза, защото българинът е уплашен от нея, конкретизира премиерът. Явно в България, ако не се приложи в цялата си строгост законът и не се поставят нещата ребром, 22 години не са прави. На мен ми омръзна да отговарям на въпроси и спекулации за цените или за това крие ли се нещо в тази рафинерия, каза още премиерът.

„Лукойл” трябва да направят така, че да коригират проблемите, довели до затварянето на компанията, препоръча Борисов.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 100 |16.12.2025 Спират движението на тирове в две ленти на „Хемус“ . 0| 268 |16.12.2025 Lockheed Martin: Всички F-16 Block 70, поръчани от България, вече са произведени . 0| 616 |16.12.2025 Финландия разкри къде Русия ще разположи войски, ако постигне примирие с Украйна . 0| 344 |16.12.2025 Би Би Си ще се защитава по заведеното от Тръмп дело

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads