Реклама / Ads
23| 6605 |02.07.2020 НОВИНИ

Борисов: Всяка сутрин снимам чекмеджета, гардероби...

.
Източник: БГНЕС
Вече и телефони не нося. Сутрин снимам чекмеджета, гардероби, дрешника, направо... Вече не казват, че са направили уйдурма, а аранжиране. Война не водя с никого, никого не нападам. Вие го казвате.
 

Така премиерът Бойко Борисов коментира последните скандали, които продължават да се вихрят у нас. Министъ-председателят в момента е на посещение в "София Тех Парк", където ще бъде изграден българският суперкомпютър.

 

"Вече нито нося телефони, сутрин снимам чекмеджета, гардероби, дрешника, направо... Вече не казват, че са направили уйдурма, а аранжиране", коментира той с насмешка снимките от спалнята му.

 

Премиерът обаче подмина с мълчание въпросите за новите текстови съобщения, разпространени от прокуратурата, както и чатовете, които Пламен Бобоков показа тази сутрин с лице, за което се твърди, че е Борисов. Това е поредният удар по управляващите и премиера, след разпорстранените чатове между Борисов и бизнесмена Васил Божков. Появиха се и скандални снимки и записи с министър-председателя.

 

По-рано днес Борисов се качи на инспекция с джипа заедно със зам.-министъра от МРРБ Николай Нанков. От там премиерът коментира скандалните снимки:

 

"Могат да ме снимат гол, колкото искат...".

 

На въпрос какви са взаимоотношенията му с държавния глава Румен Радев, министър-председателят отвърна: "Като отговоря на такъв въпрос, вечерта заглавието е: Война на премиера с президента! Аз война с никого не водя, никого не нападам, а вие казвате, че водя война. Не искам да..."

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 8| 5237 |31.01.2024 Борисов с първи думи за войната между Радев и Пеевски . 28| 37814 |06.09.2021 Борисов с оправдание за снимките с чекмеджето, пак Радев е мишена . 58| 83390 |30.06.2021 Скандал в Тутракан! Жена към репортер пред очите на Борисов: Вън! За мачкане сте сички! / 2 видеа/ . 26| 9493 |13.06.2020 Завоалирани коментари от премиерския джип за Васил Божков

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads