Реклама / Ads
0| 3895 |04.03.2022 НОВИНИ

Делото за смъртта на Милен Цветков върви към финал

.
Кристиан Николов Източник: БГНЕС
Делото за смъртта на журналиста Милен Цветков влиза във финална фаза и днес предстоят пледоариите пред съда.
 

На последното заседание – на 21 януари – обвиняемият Кристиан Николов потвърди тезата на защитата, че преди да седне зад волана не е употребил дрога, както и че е използвал паста за успокоение, за да може да заспи.

 

Николов обясни пред магистратите и за реакцията си след сблъсъка между неговия и автомобила на Милен Цветков, както и за опитите му да помогне на журналиста в минутите след удара.

 

В момента подсъдимият се намира под домашен арест с електронна гривна.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 84 |18.12.2025 Хардкор Коледата възможна – 20 банди забиват на 19 и 20 декември . 0| 296 |18.12.2025 Зеленски не подкрепя промени в украинската конституция за отказ от НАТО . 0| 390 |18.12.2025 Всички 7 кандидати за европейски прокурор са допуснати за изслушване . 0| 488 |18.12.2025 Железопътният тунел България-РСМ ще е готов през 2028 година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads