Реклама / Ads
3| 5199 |24.01.2018 НОВИНИ

Депутатите ни уредиха да хрантутим още общински чиновници

.
Това гласуваха вчера народните избраници, които приеха на първо четене промени в Закона за местното самоуправление и местната администрация.
 

Вече към голямата армия на чиновниците, по места ще могат да се присъединяват още, чрез звено, което да „подпомага работата на общинския съвет”.

Звеното ще е на пряко подчинение на председателя на общинския съвет. Служителите ще се назначават и освобождават от кмета на общината по предложение на председателя на общинския съвет.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 95 |10.12.2025 Спорна идея на МОН: По-малко чужди езици в гимназиите, повече часове по БЕЛ и математика . 0| 115 |10.12.2025 Профилите в социалните мрежи вече ще бъдат проверявани при влизане в САЩ . 0| 343 |10.12.2025 „Демокрациите трябва да се борят за свободата“. Дъщерята на Мачадо прие Нобела за мир . 1| 626 |10.12.2025 Полша дава МиГ-29 на Украйна в замяна на достъп до технологии за дронове

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads