Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 5095 | НОВИНИ

Елена Йончева: Добрев да остане в НС, за да показва какво е лицето на ГЕРБ

Елена Йончева: Добрев да остане в НС, за да показва какво е лицето на ГЕРБ
Ако някой се съмнява, че съм нарушила закона и журналистическата етика и морал, смятам, че е длъжен да внесе документи в съответните органи, заяви Елена Йончева.
 
Тя направи тази декларация пред журналисти в коментар на въпроси на Делян Добрев от ГЕРБ дали Йончева е съдружник в офшорка и има ли отношение към източването на КТБ.

"Това не е лична битка с Делян Добрев. И затова неговият опит да отправя внушения по мой адрес, смятам, че няма да минат", посочи Йончева.

Според нея Добрев е решил да не зачита българските закони. Тя напомни, че той сам си подал оставката като народен представител, заради изнесени в публичното пространство данни за корупция в община Хасково.

Не аз съм искала оставката на г-н Добрев, а премиерът Борисов я поиска, защото обществено достояние станаха факти, които са силно смущаващи в община Хасково, допълни Йончева.

"Смятам, че е добре г-н Добрев да остане в парламента, за да може българският гражданин всеки ден да вижда как изглежда честното лице на ГЕРБ", коментира още тя.

Елена Йончева припомни, че от БСП са внесли сигнал в прокуратурата, подкрепен с документи, и очакват резултат.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Добрев поиска оставката на Йончева 2| 4822 | Добрев поиска оставката на Йончева Без Синя и Зелена зона за паркиране в София по празници 0| 4783 | Без Синя и Зелена зона за паркиране в София по празници БСП поиска оставките на ръководството на парламентарната група на ГЕРБ и на Делян Добрев след решение на КС 2| 5628 | БСП поиска оставките на ръководството на парламентарната група на ГЕРБ и на Делян Добрев след решение на КС Петър Чолаков за Фрог: Борисов трябва да поиска оставката на Делян Добрев 3| 6629 | Петър Чолаков за Фрог: Борисов трябва да поиска оставката на Делян Добрев

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads