Реклама / Ads
21| 7033 |31.01.2012 НОВИНИ

К. Георгиев: Неприятно е публично да се обявяват наказания

.
Калин Георгиев Източник: Булфото
Засега информацията по случаите в Перник, Мировяне и Скравена била поверителна и на разположение на народните представители. Главният секретар на МВР отказа да оповести установените факти, защото проверките не били приключили.
 

Дайте ни възможност да завършим проверките и в момента, в който има яснота, ще бъдете уведомени за всичко, обяви главният секретар на МВР Калин Георгиев след извънредното заседание на парламентарната комисия по случаите в Перник, Мировяне и Скравена.

Изключително неприятно е, когато обявяваме наказания публично, защото говорим за висши ръководни служители в системата на МВР. Тези заповеди се обявяват обикновено пред по-старши и равни и не искам аз да съм човекът, който ще уронва авторитета на служителите си, добави Георгиев. Той отказа да оповести установените факти, защото проверките не били приключили.

Утре ще има изявленията за медиите във връзка със заседанието на комисията, обеща шефът на вътрешната комисия в НС Анастас Анастасов. Информацията била поверителна и на разположение на народните представители. Само по случая в Перник документацията била от порядъка на 30 - 40 листа.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3456 |15.04.2024 Етичният кодекс не засяга главния секретар на МВР, според синдикатите . 10| 48531 |04.04.2024 Христо Иванов: Въпросът е защо Калин Стоянов с такова усилие брани, че Нотариусът е бил сътрудник на МВР . 0| 3481 |08.03.2022 Прокуратурата: За двама от списъка на Петков няма данни за престъпления . 60| 6895 |17.04.2013 К. Георгиев: Човекът с отверката е квалифициран инженер

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads