Реклама / Ads
6| 4927 |25.04.2017 НОВИНИ

Гьокче не разбрал писмото на Доган

.
Сюлейман Гьокче
Турция не подкрепя ДОСТ на Лютви Местан, заяви в предаването „Здравей, България” турският посланик у нас Сюлейман Гьокче. Той отрече да знае дали почетният председател на ДПС Ахмед Доган има забрана да влиза в Турция.
 

Той каза също, че не е разбрал писмото му по повод бъдещето на южната ни съседка. "Нивото на образование и интелектуалният ми капацитет не ми позволяват да разбера този философски трактат", отбеляза Гьокче.

 

"Турция не се намесва във вътрешните работи на която и да е страна. Тези твърдения са манипулативни. Ако говорите за национална сигурност и заплахи, нека да говорим за тероризъм. България не знае нищо за тероризма и се надявам никога да не разбере. В Турция имаме многоо на брой терористични заплахи".

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 62 |15.12.2025 Кая Калас: ЕС изпълни обещанието – достави на Украйна 2 милиона снаряда . 0| 271 |15.12.2025 Латвийското разузнаване забрани да се пътува до Русия и Беларус по време на Коледа . 0| 440 |15.12.2025 Синдикатите бият тревога за удължителния бюджет – удар за администрациите, общините, заплатите . 3| 719 |15.12.2025 Сетиха се сега да променят изборния кодекс. Къде бяха преди време депутатите?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads