Решението е част от промените в Закона за здравето. То беше прието от депутатите на второ четене.


Социалистите призоваха глобите да бъдат намалени. Мнозинството в парламента обаче одобри санкциите да останат в същия размер.


Мерките срещу разпространението на COVID-19 ще са в сила още поне два месеца.