Реклама / Ads
0| 3343 |05.06.2022 НОВИНИ

Гореща неделя ни очаква

.
Максималните температури днес ще са между 30° и 35°, малко по-ниски по Черноморието. Ще преобладава слънчево време, но след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на места, главно в Централна и Източна България, ще има краткотрайни валежи, придружени от гръмотевици.
 

В източните райони от страната валежи ще има и през нощта. Ще духа слаб до умерен северозападен вятър. Предимно слънчево ще бъде през по-голямата част от деня и на морския бряг. По-късно след обяд и там ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на много места вечерта и през нощта срещу понеделник ще превали и прегърми. През деня ще духа бриз. Максималните температури ще са между 26° и 31°, температурата на морската вода е 20-24°, а вълнението на морето ще бъде около 2 бала.

 

И в планините, след слънчевото утро, след обяд ще се заоблачава и на места ще превали и прегърми. Ще духа слаб до умерен вятър от север-северозапад. Максималната температура на 1200 метра ще е около 24°, на 2000 метра - около 15°.

В началото на новата седмица температурите временно ще се понижат, впоследствие отново ще тръгнат нагоре. В сутрешните часове ще бъде предимно слънчево, в следобедните - с купеста и купесто-дъждовна облачност, а в някои райони ще превали и ще прегърми.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 203 |15.12.2025 „Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата . 2| 432 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 473 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 6| 618 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads