Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 4961 | НОВИНИ

Готвят спиране на реституцията в университетските територии

Готвят спиране на реституцията в университетските територии
Министър-председателят Сергей Станишев бе категоричен, че частната собственост трябва да бъде защитавана, но не и за сметка на образователната и културната инфраструктура.
 

 

Проектозакон за спиране на реституцията в университетските територии ще бъде внесен другия четвъртък в Министерския съвет. Това съобщи премиерът Сергей Станишев по време на лекция в Университета за национално и световно стопанство (УНСС). Законопроектът е изработен по идея на ректора на университета проф. Борислав Борисов, информира Дарик.
Станишев бе категоричен, че частната собственост трябва да бъде защитавана, но не и за сметка на образователната и културната инфраструктура. Очаква се промените в закона да забранят строеж в университетски територии и да наложат мораториум на вече започнати строежи. Frognews.bg

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Надяваме се Брюксел да преосмисли спирането на евросредствата 6| 4835 | Надяваме се Брюксел да преосмисли спирането на евросредствата Лоша комуникация с Брюксел и липса на контрол довели до спирането на парите 6| 5439 | Лоша комуникация с Брюксел и липса на контрол довели до спирането на парите Турци готвят блокада на Пловдив 14| 9220 | Турци готвят блокада на Пловдив НДСВ няма да горят юргана, но се готвят за завой 3| 5015 | НДСВ няма да горят юргана, но се готвят за завой

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads